پیر داروها ممکن است پیدا کردن یک هدف جدید: مبارزه با کروناویروس

در اوایل 1950s روانپزشکان شروع درمان اسکیزوفرنی با یک داروی جدید به نام کلرپرومازین. هفت دهه بعد از مواد مخدر است که هنوز هم مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک anti-psychotic.

اما در حال حاضر دانشمندان کشف کرده اند که این دارو همچنین به عنوان شناخته شده Thorazine می تواند چیزی کاملا متفاوت است. آن را می توانید متوقف جدید کروناویروس که باعث Covid-19 از حمله به سلول.

رانده شده توسط این بیماری همه گیر را گسترش تحقیقات تیم شده اند غربالگری هزاران نفر از مواد مخدر به دیدن اگر آنها این غیر منتظره بالقوه برای مبارزه با کروناویروس. آنها آزمایش داروها بر روی ظروف از سلول های چند ده نامزد ساخته اند اولین برش.

آنها startlingly متنوع است. برخی مانند کلرپرومازین استفاده شده است برای سال — و نه برای عفونت های ویروسی اما برای شرایط از جمله سرطان و آلرژی و آرتروز و حتی دوره های قاعدگی نامنظم. داروهای دیگر را هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط سازمان غذا و دارو اما آنها در حال حاضر ثابت شده امن در آزمایش های بالینی. سوابق خود ممکن است کمک به آنها را به تصویب سریع تر از مواد مخدر را از ابتدا طراحی شده.

به عنوان محققان انتشار یافته در این امیدوار کننده مواد مخدر آنها شروع به آزمایش بر روی حیوانات و مردم را به دیدن چگونه به خوبی آنها را انجام دهد.

“من قصد دارم به طرز وحشیانه ای با شما صادق: 95 تا 98 درصد از این شکست خواهید خورد” گفت: Sumit K. Chanda یک virologist در سنفورد برنهام Prebys پزشکی کشف موسسه در لا جللا کالیفرنیا. “اما ما تنها نیاز به یک یا دو.”


استراتژی دکتر Chanda و دیگر محققان در حال استفاده است شناخته شده به عنوان مواد مخدر repurposing. آن را به یک تاریخ که در آغاز دهه قبل از Covid-19 ظاهر شد. در سال 1987 به عنوان مثال سرطان داروی زیدوودین شد اولین F. D. A. تایید دارو در برابر H. I. V.

واضح ترین مواد مخدر به repurpose در برابر جدید کروناویروس کسانی هستند که در برابر ویروس های دیگر. یکی از مشخصات بالا ضد ویروسی در حال بررسی است remdesivir که Gilead Sciences قبلا تست شده — ناموفق — به عنوان یک ضد ویروس در برابر ابولا.

روز شنبه, Dr. Anthony S. Fauci, دولت فدرال منجر به بیماری های عفونی دانشمند اعلام کرد که یک کارآزمایی بالینی نشان داد که remdesivir ممکن است کاهش مرگ و مير Covid-19 و می تواند کوتاه مدت از این بیماری است.

اما در طول سال ها محققان دریافته اند برخی از مواد مخدر است که در اصل به حال هیچ چیزی برای انجام با ویروس ها تبدیل به ضد ویروس خوب بیش از حد. فقط آن را سخت به بگویید که در پیش است که آنهایی که باید از این قدرت پنهان.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • به عنوان مارس به پایان می رسد متحده بپرسید: چه چیزی می تواند باز و چه باید اقامت بسته?
  • نیوجرسی گزارش مطلب جدید روزانه مرگ و میر بیش از هر دولت دیگر.
  • در میشیگان مسلح مخالفان پیوستن به حزبی نبرد بیش stay-at-home سفارشات.

“ما نمی دانیم که بسیاری در مورد اینکه چرا مواد مخدر انجام آنچه انجام می دهند” گفت: Matthew Frieman یک virologist در دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی.

در سال 2012 یکی دیگر از coronavirus بیماری شناخته شده به عنوان MERS پدید آمده در خاورمیانه است. دکتر Frieman در پاسخ شروع به مواد مخدر-repurposing مطالعه است. او و همکارانش آزمایش 290 F. D. A.-تصویب مواد مخدر و متوجه شد که 27 نفر آنها را مسدود MERS virus از آلوده کردن سلول. آنها همچنین ثابت موثر در برابر مربوط به کروناویروس که باعث سارس.

دکتر Frieman و همکارانش در حال حاضر آزمایش این داروها در برابر کروناویروس جدید و یک گزارش اولیه که 17 نفر از آنها نشان داد وعده. همراه با کلرپرومازین آنها شامل داروهای اختلالات به عنوان متنوع به عنوان بیماری پارکینسون و سرطان خون.

خبر بد پیچیده پروتئین: در داخل ژنوم Coronavirus

ویروس تزریق کوچک اما قابل ملاحظه ای پیچیده رشته RNA به سلول های آلوده.

به تازگی دکتر Chanda تیم در کالیفرنیا شروع یک ماموت جستجوی خود را برای مواد مخدر به repurpose برای Covid-19. آنها ریختند سلول های آلوده با 13,000 ترکیبات و نگاه برای آنهایی که آهسته ویروس. سپس آنها را تنگ پایین این نامزدها با کاهش دوز خود را به منظور تقلید از سطح که در نهایت در یک بیمار ریه ها.

در مارس 17, Dr. Chanda تیم گزارش شده در یک preprint که هنوز کارشناسی توسط یک مجله که شش مواد مخدر نشان داد وعده خاص از جمله یکی برای پوکی استخوان و یکی که بررسی شده به عنوان درمان برای ورم مفاصل است.

در عین حال یکی دیگر از تیم شده است تلاش برای پیدا کردن مواد مخدر که علیه coronavirus — و همچنین به یاد بگیرند که چرا آنها کار می کنند.

این تیم به رهبری توسط Nevan Krogan در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو متمرکز شده که چگونه کروناویروس جدید طول می کشد بیش از سلول های ما در سطح مولکولی.

محققان مشخص شد که این ویروس دستکاری سلول های ما با قفل کردن بر روی حداقل 332 خود ما پروتئین است. با دستکاری آن با پروتئین ویروس می شود سلول های ما به ویروس های جدید.

دکتر Krogan تیم پیدا 69 مواد مخدر است که هدف همان پروتئین ها در سلول های ما این ویروس می کند. آنها در لیست منتشر شده در یک preprint ماه گذشته نشان می دهد که برخی ممکن است اثبات موثر در برابر Covid-19.

محققان حمل ترکیبات به دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای در نیویورک و در انستیتو پاستور در پاریس. کسانی که labs سعی کردم آنها را در سلول های آلوده.

برایان Shoichet یک دارویی شیمی در U. C. S. F. کمک کرد که ساخت لیست بود کاملا آگاه چگونه اغلب مواد مخدر repurposing نتواند.

“من که امیدواریم در همه,” او گفت:.

معلوم شد که بسیاری از 69 نامزدها را شکست. اما هر دو در پاریس و نیویورک محققان دریافتند که نه مواد مخدر سوار ویروس پایین.

“چیزهایی که ما در حال پیدا کردن 10 تا صد برابر قوی تر از remdesivir” دکتر Krogan گفت. او و همکارانش یافته های خود را منتشر پنج شنبه در مجله طبیعت است.

کاملا مواد مخدر آمار تنها دو هدف.

یک گروه به طور موقت متوقف می شود ایجاد پروتئین جدید در داخل سلول. این گروه شامل مولکول هایی است که در حال آزمایش به عنوان داروهای ضد سرطان مانند ternatin-4 و Zotatifin.

دکتر Shoichet این باورند که این ترکیبات گرسنگی ویروس از پروتئین های آن نیاز به ایجاد نسخه های جدید از خود است. این حمله ممکن است به طور ناگهانی متوقف ویروسی خط تولید.

“ویروس ها در واقع ظریف جانوران,” او گفت:.

دیگر ترکیبات در یک جفت پروتئین شناخته شده به عنوان سیگما-1 و سیگما 2-گیرنده. این گیرنده ها بخشی از سلول شبکه های ارتباطی کمک سلول مقاومت در برابر استرس در محیط زیست است.

چرا کروناویروس جدید نیاز به دستکاری سیگما گیرنده? “ما واقعا نمی دانند” دکتر Shoichet گفت.

یک احتمال این است که این ویروس با استفاده از گیرنده سیگما به همراه تولید بیشتر از مولکول های چرب است که به صورت غشاء برای ویروس های جدید.

در میان موادی که در عمل سیگما گیرنده و مسدود کردن ویروس محققان دریافتند هستند هورمون پروژسترون و داروهای کلماستين و cloperastine هر دو استفاده می شود در برابر آلرژی.

علاوه بر این دکتر Krogan گفت که همه از دکتر Frieman را نامزد از جمله کلرپرومازین هدف سیگما گیرنده. یک سوم از دکتر Chanda این نامزدها را بیش از حد, او گفت:.

محققان همچنین آزمایش دکسترومتورفان یک سیگما-گیرنده-هدف قرار دادن دارو در بسیاری از مارک های شربت سرفه. آنها شگفت زده برای پیدا کردن که حداقل در همراه خود را و نمونه آن را در واقع عفونت از این coronavirus بدتر است.

در مقاله خود, محققان مطرح شده احتمال این که Covid-19 بيمار ممکن است بخواهید برای جلوگیری از دکسترومتورفان. دکتر Krogan تاکید کرد که بیشتر مطالعه مورد نیاز خواهد بود برای دیدن اگر آن را در واقع افزایش coronavirus عفونت در انسان است. “اما اگر آن را به من بود,” او گفت: به محتاط “من خواهد بود و نه مصرف این شربت سرفه.”

ضد مالاریا داروها کلروکين و هیدروکسی کلروکین عمل سیگما گیرنده. دکتر Krogan تیم متوجه شد که آنها نیز مبارزه ویروس در سلول های. کسانی که ترکیبات extolled توسط رئیس جمهور تهمت و برای هفته ها با وجود شواهد محکم هیچ آنها در واقع کمک به درمان Covid-19.

دکتر Frieman و دکتر Chanda همچنین دریافتند که کلروکين مرتبط با مواد مخدر مشغول به کار نسبتا خوبی در کاهش این ویروس در کشت سلولی. اما دکتر Chanda یافت آنها کار نمی کند و همچنین شش ترکیبات در بالای لیست خود را.

دکتر Chanda ابراز شک و تردید در مورد کلروکين مواد مخدر با اشاره به شکست خود در برابر ویروس های دیگر.

“ما شده است و در این راه چندین بار” او گفت:. “من می خواهم خوشحال به اشتباه در مورد این.”

هفته گذشته F. D. A. هشدار علیه استفاده از هیدروکسی کلروکین یا کلروکين برای Covid-19 در خارج از محیط بیمارستان و یا یک کارآزمایی بالینی است. دلیلش این است که مواد مخدر یک خطر شناخته شده برای ایجاد نامنظم قلب ریتم.

در مطالعه جدید دکتر Krogan و همکارانش زد یک آزمایش است که ممکن است توضیح دهد که این خطر در سطح مولکولی.

آنها دریافتند که کلروکين و هیدروکسی کلروکین اتصال نه فقط به گیرنده سیگما اما به قلب پروتئین به نام hERG کمک می کند که کنترل ضربان قلب.

“من فکر می کنم این یک بحث منطقی,” دکتر گفت: Frieman بود که نه درگیر در طبیعت مطالعه است. “کلروکين می کند بسیاری از چیزهایی که در سلول است.”

دکتر Krogan و همکارانش دریافتند که ترکیبات دیگر هدف سیگما پروتئین در بیشتر امیدوار کننده است.

تجربی ترکیب ضد سرطان به نام PB28 است که 20 برابر قوی تر از هیدروکسی کلروکین در برابر coronavirus, به عنوان مثال. اما آن را بسیار کمتر احتمال دارد به گرفتن بر روی hERG پروتئین است.

دکتر Chanda گفت که PB28 به ویژه “به نظر می رسد واقعا فوق العاده است.”

دکتر Krogan گفت که مطالعات در حال انجام تست مواد مخدر در همسترها برای دیدن اگر آن وعده نگه می دارد. دکتر Frieman و همکارانش شروع مطالعات حیوانی خود را به عنوان به خوبی به عنوان تست مواد مخدر در یک تراشه به انتظارنشسته بودند با سلول های ریه انسان.

تیموتی Sheahan یک virologist در دانشگاه کارولینای شمالی بود که درگیر در مطالعات جدید هشدار داد که آن را بیشتر تست برای اطمینان از این امیدوار کننده مواد مخدر امن را به بیماران ویران شده توسط Covid-19.

داروهای ضد سرطان برای مثال می توان به “مثل یک پتک به بدن خود” او اشاره کرد. “آیا شما رفتن به می خواهید به انجام این کار زمانی که کسی واقعا بیمار است؟”

علاوه بر آزمایش های حیوانی و بالینی محققان در حال حاضر برنامه ریزی برای نیشگون گرفتن و کشیدن ساختار این داروها برای دیدن اگر آنها می تواند حتی بیشتر به طور موثر در برابر ویروس.

“در حال حاضر ما در تلاش به آنها را قوی تر” دکتر Krogan گفت.

[مانند علم بار صفحه را در Facebook. | ثبت نام برای بار علم عضویت در خبرنامه.]


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de