قیمت نفت شیرجه رفتن به عربستان سعودی طول می کشد هدف در روسیه تولید

عربستان سعودی کاهش صادرات آن قیمت نفت بیش از آخر هفته در آنچه که به احتمال زیاد با شروع جنگ قیمت با هدف روسیه اما با پیامدهای بالقوه ویرانگر برای روسیه متحد ونزوئلا و عربستان سعودی را دشمن ایران و حتی شرکت نفت.

اثرات بودند به سرعت احساس به عنوان برنت جهانی نفت معیار سقوط قیمت حدود 11 دلار در هر بشکه و یا 25 درصد در اواخر یکشنبه در بیشترین کاهش حداقل از سال 1991 و سهام, بازار معاملات آتی کاهش یافت و حدود 3 درصد است.

عربستان سعودی تصمیم به کاهش قیمت نزدیک به 10 درصد در روز شنبه بود دراماتیک حرکت در اقدامی تلافی جویانه برای امتناع روسیه روز جمعه برای پیوستن به سازمان کشورهای صادر کننده نفت در تولید برش به عنوان coronavirus همچنان آهسته اقتصاد جهانی و با آن تقاضا برای نفت است.

برش اضافه شده بیشتر عدم اطمینان به بازارهای جهانی در حال حاضر roiled توسط coronavirus. استرالیا سهام led غوطه در معاملات صبح امروز در منطقه آسیا و اقیانوس آرام سقوط 5.9 درصد است. توکیو ارزش سهام کاهش یافت و 4.7 درصد و هنگ کنگ باز 4.1 درصد پایین تر است. بازارهای آتی حاکی از ضرر و زیان بزرگ برای وال استریت و اروپا زمانی که آنها باز کرد.

شکستن در سه سال اتحاد بین عربستان نفت اوپک و روسیه برای حمایت از قیمت ها ممکن است موقتی باشد. حرکت بیش از آخر هفته به خوبی ممکن است بخشی از یک مذاکره شطرنج بازی و سعودی ها و روس ها هنوز هم می تواند رسیدن به یک مصالحه. اما اگر فروپاشی است و پایدار نفت و مدیران وجود دارد که می گویند هیچ چیزی برای متوقف کردن قیمت نفت از غلت به پایین ترین سطح در حداقل پنج سال.

“اگر قیمت واقعی جنگ رخ وجود خواهد داشت مقدار زیادی از درد در بازار نفت گفت:” بدر جعفر رئیس هلال احمر, نفت, یک, امارات متحده عربی, شرکت نفت. “بسیاری از خواهد بود نیروبخش اقتصادی و ژئوپولیتیک شوک از پایین-قیمت محیط زیست است.”

عمده کاهش قیمت نفت خواهد صدمه دیده است تولید کنندگان در سراسر جهان به خصوص ونزوئلا و ایران که بر اساس نفت اقتصادهای در حال حاضر تحت فشار آمریکا تحریم. درآمد صادرات هر دو کشور در حال حاضر شده است به کاهش قطره ای و کاهش بیشتر خواهد کشش و توانایی های خود را به پرداخت هزینه برای خدمات حیاتی و امنیتی است.

یک نقطه روشن ممکن است در پمپ گاز. متوسط قیمت یک گالن بنزین معمولی در ایالات متحده با توجه به AAA موتور, باشگاه, در حال حاضر پنج سنت در هفته گذشته به $2.40 از $2.45 و قیمت ها می توانید به راحتی در کمتر از 2 دلار یک گالن بنزین در برخی از ایالت ها در هفته های آینده. درآمد رانندگان که به طور معمول خود را در خانه کمتر سوخت وسایل نقلیه و صرف یک درصد بالاتر از دستمزد خود را در, انرژی, ایستاده, برای به دست آوردن بیشتر.

اما در طولانی مدت سقوط قیمت به اضافه فشار مالی بر شدت مدیون شرکت نفت, ده ها تن از آن از کسب و کار رفته در سال های اخیر با کاهش در آمریکا تولید نفت به احتمال زیاد به دنبال دارد. شرکت های نفتی شده اند تخمگذار کردن کارگران در تگزاس و دیگر تولید کننده نفت متحده است.

نفت کانادا شن و ماسه توسعه در حال حاضر عقب مانده به دلیل نگرانی های زیست محیطی و هزینه های غرفه به ضربه سخت جنگ قیمت. و کشورهای در حال توسعه که وابسته به نفت مانند نیجریه و آنگولا و برزیل, ممکن است رنج می برند اقتصادی قابل توجهی slowdowns.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

اولین تاثیر بزرگ احساس شد توسط عربستان سعودی خود را. سهام عربستان آرامکو عربستان ملی شرکت نفت کاهش یافت بیش از 9 درصد در روز یکشنبه سقوط در زیر آن در ماه دسامبر عرضه اولیه عمومی قیمت از 32 کاهش یافت برای اولین بار.

ریاض بورس کاهش یافت و بیش از 8 درصد است. در کویت, بورس, تجارت در عمده شاخص متوقف شد و پس از آن سقوط 10 درصد است.

آنها به عنوان کاهش قیمت, عربستان مقامات در حال حاضر آماده را به سطح شیب دار تا پادشاهی تولید نفت برای جبران درآمد از دست رفته ناشی از قیمت های پایین تر. چین بزرگترین وارد کننده نفت به لحاظ تاریخی خریداری نفت در قیمت های ارزان به انبار برای استفاده در آینده زمانی که قیمت ها افزایش یابد.

کاهش قیمت های نفت در حال حاضر حدود 34 در هر بشکه برای نفت خام برنت بین المللی معیار و حدود 31 دلار برای قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت آمریکا نشانگر همچنین می تواند استوک نارضایتی عمومی با دولت ها از جمله عربستان سعودی را به عنوان کاهش درآمد متوسط کمتر پول برای اجتماعی و دیگر برنامه های مورد استفاده توسط دولت برای تقویت پشتیبانی می کند.

عربستان سعودی بزرگترین صادر کننده نفت و تولید شده است حدود 9.7 میلیون بشکه در روز و در زیر آن حدود 12 میلیون بشکه در روز ظرفیت.

آیا تولید بیشتر نفت کمک خواهد کرد که پادشاهی است یکی دیگر از سوال است. آسان است برای درمان این مخمصه که عربستان سعودی و بقیه از صنعت نفت صورت. جهان غرق در روغن تحلیلگران می گویند و تقاضا احتمالا در ادامه به کاهش است.

چشم انداز نفت بیشتر در بازار می تواند در سرعت بخشیدن به سقوط در قیمت است که کاهش یافته است حدود یک سوم این سال است.

روسیه و عربستان سعودی به نظر می رسد اقدام برای کوتاه مدت استفاده با استراتژی مخاطره آمیز. روسیه به دست آورده قابل نفوذ سیاسی در خاورمیانه با هماهنگی با اوپک. کمک برای حمایت از قیمت نفت در کنسرت با عربستان سعودی و دیگر کشورهای حاشیه خلیج فارس کمک کرده است تا دولت از رئیس جمهور نیکولاس مادورو زنده ماندن در ونزوئلا. در حال حاضر روس ها را انتخاب کرده اند به آن مراجعه به تنهایی حاضر به هماهنگی با اوپک در پیشنهاد کاهش تولید شاید به امید undercutting آمریکا تولید نفت.

برای عربستان سعودی همکاری با روسیه تقویت کرده بود اوپک نفوذ در یک زمان آن است که در معرض خطر افزایش اخیر در آمریکا تولید نفت است که تبدیل ایالات متحده به یک عمده صادر کننده نفت خام برای اولین بار در دهه.

“عربستان سعودی است که حفاظت از موقعیت بازار خود را در صورت سقوط تقاضای نفت کاهش فیزیکی بازار و تا حد زیادی کاهش می یابد قیمت” گفت: Sadad al-حسینی سابق معاون اجرایی رئیس جمهور از عربستان آرامکو. او استدلال کرد که روسیه و عربستان سعودی را “بیرون از این چرخه به عنوان بازیکنان قوی تر در حالی که نفت شیل, نفت ماسه و دیگر هزینه و یا به لحاظ سیاسی بی ثبات تولید کنندگان مبارزه برای تامین مالی است.”

اما موفقیت خود را به دور از برخی.

آخرین بار عربستان سعودی و دیگر اعضای اوپک اجازه عرضۀ جهانی به افزایش در صورت افزایش حجم نفت از شیل تولید کنندگان در ایالات متحده در اواخر سال 2014 و قیمت ها کاهش یافت و به زیر 30 دلار در هر بشکه رسید. دو سال بعد روسیه پیوست, با اوپک در تولید پیمان کمک کرده است که سرپا نگه داشتن قیمت در سه سال گذشته با هماهنگی کاهش در خروجی.

اما اوپک قصد در سال 2014 از undercutting آمریکا و دیگر تولید کنندگان معکوس و کاهش سهم خود از بازار است. آمریکا شرکت های نفتی موفق به افزایش تولید به هر حال به عنوان آنها کارآمد تر شد در حفاری از طریق شیل و سرمایه گذاران همچنان به ریختن پول به شرکت خود را. این زمان ممکن است متفاوت باشد, اگر چه, چون وال استریت رشد کرده است خسته از تنبل نفت بازده سرمایه گذاری و بدهی بالا از بسیاری از کوچک و متوسط اندازه شرکت.

در جلسات در اوپک ستاد در وین در هفته گذشته روسیه کاهش یافته و به همراه مقام معظم رهبری پیشنهاد برای کاهش 1.5 میلیون بشکه در روز یا حدود 1.5 درصد از عرضه جهانی برای مقابله با ياوه تقاضا به دلیل گسترش coronavirus بیماری همه گیر. دو طرف همچنین موفق به توافق در فرمت های موجود کاهش 2.1 میلیون بشکه در روز است. که شکست و راه را برای افزایش آن تولید است که آیا باید ظرفیت اضافی.

“اگر شما آن را به ارزش آن را برای شما به سه ماه به قیمت ضربه به دیدن اگر شما می توانید دست کشیدن از آمریکا صادرات نفت گفت:” امی مایرز Jaffe نفتی و کارشناس مسائل خاورمیانه در شورای روابط خارجی. “آنها ممکن است درست سه ماه اما شیل هرگز نابود می شود.”

او گفت که اختلاف در عربستان و استراتژی های “سیگنال که رابطه بین عربستان سعودی و روسیه در سورتمه.”

در یک گزارش منتشر شده در ماه گذشته آژانس بین المللی انرژی در پاریس استوار گفت: عربستان سعودی می تواند تولید بیش از 2 میلیون بشکه در روز بیشتر است در حالی که امارات متحده عربی کویت و عراق می تواند اضافه کردن حدود 1 میلیون بشکه در روز ،

سقوط قیمت ها به یک مشکل بزرگ برای عربستان سعودی و دیگر روغن های وابسته به سازمان ملل. قیمت های پایین تضعیف درآمدهای نفتی است که حفظ دولت بودجه این کشور است.

جیم Krane یک خليج فارس تحلیلگر در دانشگاه رایس بیکر موسسه گفت که قیمت نفت در حال حاضر به خوبی به زیر 80 دلار یک بشکه سطح است که سعودی ها نیاز به تامین مالی هزینه های دولت.

ضعیف آرامکو قیمت سهم می تواند یک ضربه به اعتبار این کشور را بسیار مهم تصمیم ساز تاج شاهزاده محمد بن سلمان. او به رهبری مبارزات را به آرامکو به بازارهای عمومی و بسیاری از سعودی ها خریداری سهام.

تاج و تخت شاهزاده جاه طلب و گران برنامه های توسعه اقتصادی شناخته شده به عنوان چشم انداز سال 2030 نیز می تواند دچار مشکل آقای Krane گفت: اگر تولید کنندگان نفت باز کردن شیرهای آب و ضرب و شتم پایین قیمت ها.

“جنگ قیمت می تواند عربستان سعودی برای قرار دادن کل چشم انداز 2030 تنوع طرح در انتظار نگه داشته در حالی که پادشاهی hunkers را در ریاضت دستمزد” آقای Krane گفت.

در آنچه که ممکن است سیگنال افزایش سیاسی وحشت در پادشاهی شاهزاده بازداشت کرده از اعضای خانواده سلطنتی به عنوان رقبای بالقوه برای اقتدار خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im