روغن ملل بکند با مغلوب ساختن پیشی جستن رسیدن به مقابله به بریده بریده تولید

هوستون — کشورهای تولید کننده نفت روز یکشنبه توافق کردند که به بزرگترین تولید برش تا کنون مذاکره در یک اقدام بی سابقه تلاش هماهنگ شده توسط روسیه, عربستان سعودی و ایالات متحده برای ایجاد ثبات در قیمت نفت و به طور غیر مستقیم بازارهای مالی جهانی.

عربستان سعودی و روسیه به طور معمول سرب در محیط تولید جهانی اهداف است. اما رئیس جمهور تهمت رو دوباره انتخابات غوطه اقتصاد آمریکا و شرکت های نفتی مبارزه با سقوط قیمت ها در زمان های غیر معمول مرحله از درگیر شدن پس از این دو کشور وارد جنگ قیمت یک ماه پیش. آقای ترامپ تا به حال ساخته شده است توافق اولویت های کلیدی است.

معلوم بود, اما آیا این کاهش خواهد بود به اندازه کافی برای تقویت قیمت ها. قبل از coronavirus بحران 100 میلیون بشکه نفت در هر روز سوخت تجارت جهانی اما تقاضا پایین است و حدود 35 درصد است. در حالی که توجهی کاهش به توافق در روز یکشنبه هنوز هم پاییز به مراتب کمتر از آنچه مورد نیاز است را به تولید نفت در خط با تقاضا است.

این طرح توسط اوپک و روسیه و دیگر متفقین تولید کنندگان در یک گروه شناخته شده به عنوان اوپک به همراه خواهد بریده بریده 9.7 میلیون بشکه در روز در ماه مه و ژوئن و یا نزدیک به 10 درصد از جهان را در خروجی.

در حالی که برنامه ریزی شده قطع است کمی کوچکتر از یک آزمایشی پیمان رسیده پنج شنبه گذشته معامله باید به برخی از کمک به مبارزه اقتصادها در خاورمیانه و آفریقا و جهانی شرکت های نفتی از جمله شرکت های آمریکایی که به طور مستقیم و غیر مستقیم در استخدام 10 میلیون نفر از کارگران. تحلیلگران انتظار دارند قیمت نفت افزایش یافت که بالاتر از 100 دلار در هر بشکه تنها شش سال پیش به باقی می ماند به زیر 40 دلار برای آینده قابل پیش بینی. آمریکا نفت معیار قیمت بیش از 23 دلار در هر بشکه در روز یکشنبه شب.

“این است که حداقل یک تسکین موقت برای صنعت انرژی و اقتصاد جهانی” گفت: در هر مگنوس Nysveen سر از تجزیه و تحلیل برای Rystad انرژی نروژ مشاوره. “صنعت بیش از حد بزرگ است و باید اجازه دهید به شکست است.”

این توافق در روز یکشنبه در نتیجه بیش از یک هفته از مکالمات تلفنی مربوط به آقای ترامپ; عربستان شاهزاده محمد بن سلمان و رئیس جمهور ولادیمیر V. پوتین از روسیه است. آقای ترامپ ستایش قرارداد و گفت در توییتر است که آن را “صرفه جویی خواهد شد صدها نفر از هزاران نفر از شغل انرژی در ایالات متحده است.”

مذاکرات ضربه گیر زمانی که مکزیک حاضر به همراه یک توافق از مد افتاده توسط روسیه و عربستان سعودی گفت: آن را فقط 100,000 بشکه در روز و نه 400,000. عربستان سعودی به شدت در برابر مکزیک را در موقعیت نگران کننده است که اگر مکزیک می تواند بلک دیگران را دنبال کنید.

آقای ترامپ پشتیبانی از رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador دادن مبهم وعده های او را تشکیل می دهند تفاوت و کمک به محور عربستان و روسیه به رها کردن توافقنامهای.

آخرین به روز رسانی: بازار و کسب و کار

  • انتشار گزارش های درآمدی مهم خواهد بود فشارسنج اقتصاد است.
  • هواپیمایی متحده قصد دارد برای اضافه کردن برخی از مسیرهای بین المللی.
  • وزارت خزانه داری نمی خواهد به دنبال سهام برای برخی از شرکت های هواپیمایی گرفتن پول کمک مالی.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده رسمی و تعهد به کاهش تولید در ایالات متحده اما با کاهش قیمت بسیاری از شرکت ها در این کشور در حال حاضر خروجی کاهش می یابد. وجود ندارد و بین المللی ساز و به شدت اجرای تولید چنین موافقت نامه ها و خیانت رایج است.

بزرگ نفت در سازمان ملل هستند که اعضای اوپک به علاوه مانند کانادا و برزیل و نروژ همراه با ایالات متحده شده اند برش تولید. وزارت انرژی گفته است که آمریکا تولید نفت را حداقل دو میلیون بشکه در روز تا پایان سال است. دیگر تحلیلگران می گویند احتمالی قطع می تواند سه میلیون بشکه در روز از 13.3 میلیون بشکه در روز تولید می شود در آغاز سال است. رئیس جمهور تهمت ابراز علاقه به خرید نفت برای پر کردن ذخیره نفت استراتژیک به کاهش بیشتر منابع.

بحران نفت آغاز شد یک ماه پیش زمانی که روسیه حاضر به رفتن همراه با کاهش ترویج شده توسط عربستان سعودی و دیگر کشورهای عضو اوپک تولید می کند. در پاسخ به عربستان سعودی گفت: این امر افزایش تولید سه میلیون بشکه در روز و سیل بازار است. قیمت نفت و بازارهای سهام جهانی به شدت کاهش یافت و در اخبار.

روسیه و عربستان برگشت در چند روز گذشته بود که اذعان خود قمار باعث شد خود تحمیل اقتصادی زخم.

“وجود دارد محاسبات غلط در هر دو طرف گفت:” بن کاهیل ارشد انرژی محقق مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی. “روسها اشتباه محاسبه نحوه تیز عربستان پاسخ خواهد بود و آنها ممکن است به عقب گرفته شده توسط how deep افت قیمت بود.”

تغییر در دوره باید به تاسیسات به شرکت های آمریکایی آنها به عنوان سرمایه گذاری به مراتب کمتر در اکتشاف و تولید.

“امیدوارم آمریکا صنعت نفت است اجتناب شود بدترین سناریو” گفت: امی مایرز Jaffe انرژی و کارشناس مسائل خاورمیانه در شورای روابط خارجی. “هنوز هم وجود دارد ورشکستگی خواهد شد اما در حال حاضر نگرانی که وجود دارد خواهد بود یک عمده فروشی نابودی این صنعت در حال حاضر می تواند کنار گذاشته چرا که بدترین جنگ قیمت را تصویب کرده است.”

ممکن است قیمت نفت را غرق دوباره در روزهای آینده اگر معامله گران راضی نیست با این کاهش جدید. در واقع در پنج شنبه آخرین روزی که نفت در معاملات آتی قیمت ها به شدت کاهش یافت و حتی اگر یک معامله نزدیک بود.

“این توافق نامه فراهم می کند و انتظار ثبات” رنه Ortiz, اکوادور وزیر انرژی سابق و دبیر کل اوپک گفت: در مصاحبه ای در روز یکشنبه. “اما آیا بازار واکنش نشان می دهند بر این اساس است که یک مسابقه متفاوت است.”

با همه گیر خرد اقتصاد در سراسر جهان چند خریداران در دسترس بودند در هفته های اخیر به خرید ارزان عربستان نفت خام است. پادشاهی ذخیره می شود مقداری روغن در مصر و مجبور شد به اجازه unsold در آن زمان خام نشستن در تانکر در امتداد سواحل آن.

نصب تقاضا تبدیل به یک تهدید برای عربستان منابع مالی دولت. در پیش بینی متوسط قیمت $34 در هر بشکه در این سال Rystad انرژی برآورد پادشاهی درآمد خواهد افت 50 درصد در مقایسه با سال 2019 از دست دادن $105 میلیارد دلار است.

عربستان سعودی هنوز ذخایر خارجی از $500 میلیارد اما که منقبض شده از $740 میلیارد دلار در سال 2013. چند سال از افسرده قیمت نفت در حال حاضر مجبور پادشاهی به قرض گرفتن پول و کاهش یارانه های انرژی برای شهروندان است. شاهزاده محمد است که در حال حاضر شمارش ذخایر خود را برای کمک به تنوع بخشیدن به اقتصاد عربستان برای آینده است.

روسیه است و در مراتب بهتر شکل مالی از عربستان سعودی به خصوص با یک نرخ ارز انعطاف پذیر — به عنوان روبل depreciates ارزش صادرات آن افزایش می یابد. در حالی که این امر نیز از دست دادن میلیاردها دلار درآمد با کاهش قیمت نفت دولت را بسیار کاهش کسری مالی از عربستان سعودی و $550 میلیارد دلار در ذخایر خارجی.

اما روسیه دیگر بدهی. آن را محدود کرده است ظرفیت پردازش و پالایشگاه کافی تجهیزات ذخیره سازی. تقاضای اروپا سقوط کرده است و در حالی که چین همچنان به خرید نفت به قیمت پایین آن ذخیره خواهد شد تا در یک ماه دیگر و یا پس از ترک روسیه خام رشته.

با هزاران نفر از دوران شوروی چاه های نفت و گاز در سیبری غربی روسیه را مواجه چشم انداز تعطیل و بعد از بازگشت در ولز است که در حال پر هزینه را مدیریت کند و در این فرآیند ممکن است به طور دائم محدود کردن مقدار نفت بازیابی در آینده است.

ابهامات فراوان در این صنعت به عنوان همه گیر مختل اقتصاد جهانی.

اعضای اوپک و متحدان خود وارد مذاکرات هفته گذشته امیدوار است که ایالات متحده و کانادا و دیگر غربی تولید کنندگان موافق صریح به کاهش اضافه کردن به چهار میلیون یا پنج میلیون بشکه در روز است. در عوض مقامات آمریکایی فقط ساخته شده اطمینان داد که نفت خام خروجی خواهد بود کاهش می یابد در طول زمان در بالای داوطلبانه کاهش که در حال حاضر آغاز شده در برخی از شرکت های ایالات متحده. توافق روز شنبه با اعلام خواهد مخروطی به 7.7 میلیون بشکه در روز کاهش از ماه جولای تا دسامبر و پس از آن به 5.8 میلیون بشکه در روز از ژانویه سال 2021 به مارس سال 2022.

آمریکا شرکت های نفتی در حال حاضر در حال از بین بردن هزاران شغل, متصل کردن, پیر چاه و انهدام سکوهای و fracking تجهیزات در آمادگی برای بدترین رکود در بیش از یک نسل. در حالی که مصرف کنندگان آمریکایی در حال صرفه جویی در پمپ گاز, نفت, تولید متحده مانند تگزاس و اوکلاهما و داکوتای شمالی در حال انتظار عمیق و زیان در مشاغل و مالیات بر درآمد.

مدیران صنعت پیش بینی موج تحکیم, در, که, کوچک, مدیون شرکت هستند یا خریداری شده توسط آنهایی که بزرگتر و یا ادغام.

“وجود خواهد داشت برخی از شرکت ها که زنده نخواهد ماند” گفت: ترنت Latshaw رئیس جمهور Latshaw حفاری یک شرکت خدمات نفتی فعال در تگزاس و اوکلاهما. “اما این صنعت به طور کلی زنده خواهد ماند و بیرون آمدن از این قوی تر است. ما را به سخت گیری نوآوری و ما دقیق تبدیل شده به این دلیل است.”

آمریکا صنعت گذشته متزلزل کردن در سال 2014 زمانی که عربستان سعودی و اوپک متحدان آب گرفتگی بازار نفت در تلاش برای تضعیف آمریکا شیل تولید کنندگان بودند که گرفتن سهم بازار از آنها است. قیمت ها سقوط کرد و صدها نفر از شرکت های آمریکایی از کسب و کار رفت و 170,000 شغل از دست داده بودند. در حالی که آمریکا تولید کاهش یافته است به طور خلاصه از آن به سرعت بهبود یافت و بزرگ شد.

این کروناویروس جدید و چالش بزرگتر و آن را بزرگ شده در ماه گذشته زمانی که روسیه و عربستان سعودی شروع به دشمنی خود را. نفت روسیه مدیران گفت: آنها خسته بودند, از دست دادن سهم بازار آمریکا تولید. عربستان سعودی انتقام امیدوار کننده به ریختن نفت بیشتر در بازار مصرف قیمت ها را به حدود 20 دلار در هر بشکه برای مدت زمان کمتر از نیمی از سطح در آغاز سال است.

اما کامل سقوط آزاد قیمت نفت به تک رقمی — چیزی دیده نمی شود در دو دهه — به نظر می رسد اجتناب شده است. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی اخیر لابی روسیه و عربستان سعودی برای کاهش تولید کمک کرد افزایش قیمت چند دلار در هر بشکه اجازه می دهد بسیاری از شرکت های آمریکایی برای محدود کردن ضرر و زیان خود را.

کارشناسان انرژی اذعان آقای برگ برنده ایران در مقابله.

“رئیس جمهور تهمت که صرف سه سال گذشته انتقاد اوپک شد عملا رئیس جمهور از تهیه کننده گروه” گفت: Helima باغچه های جهانی کالا استراتژی در بازارهای سرمایه RBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>