نفت بازدید پایین ترین نرخ های جدید و بازارهای سهام سیگنال طولانی خبري: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • قیمت نفت اسلاید بیشتر به عنوان خواسته های انرژی ارد.
 • بازارهای جهانی باز پایین تر به عنوان سرمایه گذار نگرانی باقی بماند.
 • آنچه اتفاق افتاده است زمانی که ایالات متحده سعی در ساخت هواکش سال پیش ؟ آن شکست خورده است. در اینجا به همین دلیل است.
 • استرالیا تصویب دستمزد یارانه از 70 درصد است.
 • به عنوان تقاضا برای حفاظت soars محصولات معیوب می تواند وارد زنجیره تامین از چین است.
 • مسابقه ویروس پول و لابی ها در آماده است.
 • بیشتر شاغلین این هفته شمارش آسیب اقتصادی.
اعتبار…اندرو Testa برای نیویورک تایمز

قیمت نفت ضربه خود را به پایین ترین سطح از سال 2002 روز دوشنبه به عنوان نفت خام برنت بین المللی معیار کاهش یافت و نزدیک به 6 درصد به $23.50 در هر بشکه رسید و قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت آمریکا نشانگر به طور خلاصه کاهش یافت و به زیر 20 دلار است.

تیز اقتصادی انقباض ناشی از گسترش بیماری کروناویروس باعث شده است تقاضا برای نفت بزرگترین منبع انرژی برای تبخیر. اندوه عمیق تر در روز یکشنبه به عنوان رئیس جمهور تهمت تمدید دستورالعمل های اجتماعی فاصله و غیر ضروری سفر در ایالات متحده دو هفته دیگر حداقل تا پایان ماه آوریل است.

علاوه بر این نشانه کمی وجود دارد که عربستان سعودی و روسیه دو از بزرگترین تولید کنندگان نفت در حال حاضر به پایان دادن به جنگ قیمت که فوران پس از شکست نشست اوپک در این ماه. ایالات متحده شده است با تکیه بر عربستان سعودی برای پایان دادن به دشمنی که منجر به افزایش در تولید نفت ، اما در روز جمعه عربستان سعودی صادر شده غیر معمول در بیانیه ای گفت که پادشاهی بود و نه درگیر در مذاکرات با روسیه “به تعادل بازار نفت است.”

تحلیلگران می گویند که از سقوط در تقاضا ناشی از این بیماری همه گیر به مراتب اهمیت بیشتری نسبت به تهدید منابع جدید از اوپک و روسیه است. FGE یک شرکت مشاوره اخیرا تخمین زده است که تقاضا برای مارس خواهد سقوط 17 میلیون بشکه در روز — حدود 17 درصد پایین تر از حد معمول — به عنوان هواپیما در حال مبتنی جاده ترافیک به شدت کاهش می یابد و کارخانه های در حال توقیف.

در حال رشد وجود دارد نگرانی هایی است که مازاد نفت و محصولات تصفیه شده ممکن است پایمال موجود تجهیزات ذخیره سازی. تحلیلگران می گویند ترکیبی از قیمت های پایین و عدم ذخیره سازی کافی برای نگه داشتن حرص و ولع خوردن ممکن است منجر شرکت ها به تعطیل کردن چاه.

بازارهای گسترده در روز دوشنبه کاهش به عنوان سرمایه گذاران باقی مانده عصبی در مورد جهانی چشم انداز اقتصادی با وجود ثبات از تلاش های دولت است.

لندن و پاریس افتتاح بیش از 2 درصد پایین تر پس از یک عقب نشینی در روز قبل از آن در بازارهای آسیایی. اما بازارهای آتی پیشنهاد شده است که وال استریت را باز بالاتر به روز دوشنبه.

بازارهای دیگر نشانه ادامه سرمایه گذار خبري از جمله افزایش قیمت اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده و کاهش قیمت نفت است.

سهام در ژاپن به پایان رسید 1.6 درصد کاهش پس از دولت ژاپن پرده برداری از اقدامات در روز شنبه برای حمایت از جهان سوم بزرگترین اقتصاد است. نخست وزیر ژاپن متعهد به استفاده از مالیات کاهش یارانه های نقدی, وام های بدون بهره و دیگر اقدامات برای تحریک رشد در یک کشور که در آن اقتصاد در حال حاضر کاهش در پایان سال گذشته است.

هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص پایین بود 1.5 درصد است. در سرزمین اصلی چین شانگهای کامپوزیت کاهش 0.9 درصد است. این شاخص Kospi در کره جنوبی بود ،

برخلاف منطقه ای در روند سهام در استرالیا و نیوزیلند بودند بالاتر است.

مقامات بهداشت عمومی برای سال شناخته شده است که ایالات متحده فاقد کافی هواکش ساخت کشور آسیب پذیر به یک بیماری همه گیر. دولت به دنبال رسیدگی به این مسئله از 13 سال پیش با ساخت یک ناوگان از ارزان دستگاه های قابل حمل است که می تواند مورد استفاده در یک بحران بهداشتی.

آن شکست خورده است.

با وجود بودجه فدرال و قراردادهای بازار در نهایت کشته تلاش است. کوچک کالیفرنیا استخدام شرکت طراحی ونتیلاتور به دست آورد با چند میلیارد دلاری کنگلومرا در سال 2012 به عنوان دستگاه های پزشکی صنعت تحت سریع تحکیم.

اما مقامات دولتی مشکوک که دستیابی به شرکت Covidien حال خریداری دستگاه ساز برای جلوگیری از معرفی یک ماشین ارزان تر است که تضعیف آن موجود یک کسب و کار است. پس از تصاحب مدیران گفت: این پروژه به اندازه کافی سودآور و می خواستم به فسخ قرارداد. دولت ملحق و در سال 2014 اهدا کسب و کار به یک شرکت هلندی.

به گفته یک سخنگوی در وزارت بهداشت و خدمات انسانی جدید هواکش در راه خود را. “ما انتظار دارند آنها را به زودی,” او گفت:.

دولت استرالیا اعلام کرد یارانه دستمزد برنامه در روز دوشنبه است که پرداخت خواهد شد کسب و کار تقریبا 70 درصد از دستمزد متوسط برای جلوگیری از میلیون ها نفر از کارگران از دست دادن شغل خود به دلیل شیوع کروناویروس.

پرداخت تا 1500 دلار استرالیا (در حدود $925) هر دو هفته باز هستند و به کسب و کار دریافت خواهید کرد که قابل توجه مالی ضربه به دلیل بیماری همه گیر.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: استرالیا برنامه متفاوت از برنامه یارانه در بریتانیا که در آن دولت پرداخت تا 80 درصد از حقوق از دست رفته چرا که برنامه می رود به افرادی که گذاشته در حالی که استرالیا یارانه مستلزم آن است که کارفرمایان در آغوش خود کارگران و با تصویب پرداخت.

“هنگامی که اقتصاد را به این کسب و کار قادر خواهد بود برای شروع دوباره و نیروی کار خود را آماده برای رفتن خواهد بود” آقای موریسون گفت.

دولت تخمین زده است که حدود شش میلیون نفر خواهد بود واجد شرایط از جمله پاره وقت و گاه به گاه کارگران با حداقل یک سال سابقه کار در یک شرکت است. آقای موریسون اضافه شده است که آن را به دولت کل حمایت اقتصادی برای اقتصاد به 320 میلیارد دلار استرالیا و یا 16.4 درصد تولید اقتصادی — تا کنون بزرگترین محرک اقتصادی در تاریخ این کشور است.

چین را گسترده ساخت و تولید دستگاه منتقل شده به اوردرایو به عرضه کشور و جهان با, ماسک, ماسک و تجهیزات دیگر برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. چینی-ماسک ساخته شده اند بخشی از بسته کمک های ارسال شده به اروپا و کشورهای در حال توسعه و ایالات متحده و چین تلاش کرده است خود را برای بهبود تصویر عمومی پس از یک فاجعه در تلاش برای بازی کردن آن ویروس های مربوط به بحران در ژانویه.

اما حتی آن را به عنوان تشویق تولید و دولت چین نیز تا به حال به مرحله اجرای تلاش برای جلوگیری از معیوب و uncertified محصولات. که ارائه یک چالش به مقامات که باید اطمینان حاصل شود که استانداردهای کیفیت در حال ملاقات و حتی به آنها فشار کارخانه را به آنچه جهان نیاز دارد.

یک مرد ساخته شده جعلی Honeywell N95 ماسک در موقت کارخانه در یک مزرعه. داروخانه ها به فروش می رسد بی اثر knockoffs یک نسخه چینی از Clorox. در یک چینی استان مقامات کشف و ضبط بیش از هفت میلیون ماسک که عام برچسب های تقلبی و یا counterfeited.

“هر زمانی که چیزی بزرگ اتفاق می افتد در جامعه مانند این ویروس شیوع وجود دارد مقدار زیادی از تقاضا و انواع مختلف از شرکت ها سعی در به در” گفت: کودی ژانگ مدیر اجرایی شروع تا به دنبال صدور گواهینامه برای محصولات خاص خود را دارد از جمله ضد عفونی کننده ربات. “آن را می شود سخت در آغاز به شکل آنهایی که خوب هستند و آنهایی که بد است.”

دولت فدرال باز است برای coronavirus کسب و کار و تقلا برای به دست آوردن برخی از آن است.

 • کارولینای جنوبی شرکت استخدام یک لابی نزدیک به رئیس جمهور تهمت سعی کنید را به نفع خود تصویب قانونی به فروش misting اسپری برای کشتن coronavirus در هواپیما.

 • منهتن شرکت است که به دنبال پول از 2 تریلیون دلار بسته محرک برای تغییر سریع قابل بازیافت بیمارستان پرده.

 • مشروب مقطر در سراسر کشور که در حال تبدیل تولید خود را به دست عفونی خواسته اند کنگره برای معافیت در مالیات مالیات غیر مستقیم فدرال در مشروب.

این لیست همچنان ادامه دارد.

در سراسر کشور, شرکت دیدن یک شانس را به پول نقد در انجام برخی از خوب برای کشور و یا هر دو ساخت ویروس شیوع پاسخ یکی از معدود پر رونق بخش از اقتصاد است. و از آنجا که خیلی از کسب و کار اجرا می شود از طریق واشنگتن عجله به ایجاد فرصت های جدید برای کسانی که می تواند ارائه دهد دسترسی نفوذ و تخصص در مرور موانع اداری و تامین قطعات از بسته امداد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در روز جمعه.

هفته پیش رو را به برخی از کلید های اقتصادی است که ادامه خواهد داد به رنگ یک تصویر از این تلفن که ویروس است که مصرف در اقتصاد آمریکا است.

شغل گزارش از وزارت کار بیرون می آید و صبح جمعه. آن است که اغلب یک شاخص خوب از جهت اقتصاد هر چند این ماه ارائه خواهد شد منسوخ عکس فوری به دلیل آن خواهد شد بر اساس بررسی های انجام شده قبل از ملت کسب و کار با خاموش کردن لگد به دنده کامل.

بزرگ عنوان شغل تعداد مورد انتظار است در روز پنج شنبه زمانی که دولت اعلام خواهد شد تعداد زیادی از مردم سراسر کشور که در زمینه اولیه برای مزایای بیکاری در هفته گذشته. در هفته قبل حدود 3.3 میلیون ادعای شدند ثبت یک رکورد توسط یک شات طولانی.

این هفته همچنین انتشار اطلاعات در مورد آمریکا بخش تولید است که بسیاری از اقتصاددانان فکر می کنم در حال انقباض است دوباره پس از به طور خلاصه rebounding در اوایل این سال است.

 • رسانه های آمریکایی, Inc., این ناشر از National Enquirerمردانه مجله Us Weekly و دیگر عناوین است برش پرداخت کارکنان آن بیش از 20 درصد است. این آخرین نمونه از یک شرکت رسانه ای در تلاش برای باریک کردن. هفته گذشته BuzzFeed اعلام کرد به طور موقت کاهش حقوق و دستمزد.

 • آمریکایی ها استرس-خرید همه بچه جوجه.

گزارش شد کمک توسط استنلی نی کنت P. Vogel, Alexandra استیونسون ململ مه, دامین, غار, Bruce Lee, مارک تریسی, نیکلاس Kulish سارا Kliff جسیکا نقره ای-Greenberg, Daniel ویکتور و کارلوس تجدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im