نفت و گاز گروه دیدن برخی از زمینه های مشترک’ در بایدن برنامه انرژی

هوستون — آمده است. برنده بیش از محیط زیست و لیبرالها زمانی که او اعلام کرد که 2 تریلیون دلار طرح برای ترویج خودروهای برقی, بهره وری انرژی و سیاست های دیگر در نظر گرفته شده برای رسیدگی به تغییر آب و هوا.

اما این طرح منتشر شده در جولای 14 را نیز به دست آورده یک اندازه گیری از حمایت از یک منبع غیر منتظره: صنعت نفت و گاز است که از نزدیک تراز وسط قرار دارد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و یک منبع بزرگ از کمپین کمک به رئیس جمهور.

که ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب با توجه به اینکه این طرح با هدف برای “net-zero” انتشار گازهای گلخانه ای بعد از سال 2050 با منع استفاده از سوخت های فسیلی است. آقای بایدن همچنین می خواهد به صرف بیشتر در توده های حمل و نقل گسترش انرژی خورشیدی و باد مزارع و ساخت هزاران وسیله نقلیه الکتریکی ایستگاه های شارژ.

در عین حال این صنعت برطرف شد توسط چه این طرح را شامل نمی شود عمدتا ممنوعیت هیدرولیک شکستن این رویکرد است که توربوشارژ تولید داخلی نفت و گاز بیش از گذشته ده سال.

“وجود دارد مقدار زیادی از اتاق در آن وجود دارد برای نفت و گاز گفت:” مت Gallagher رئیس جمهور جعفری انرژی وست تگزاس تولید کننده نفت در مورد بایدن طرح است.

برخی از مدیران به خصوص مشتاق است که آقای بایدن خواست دولت فدرال به سرمایه گذاری در کربن جذب و جداسازی که مستلزم جلوگیری از انتشار گازهای گلخانه ای از رسیدن به جو و در نتیجه اجازه می دهد صنعت به ادامه سوزاندن سوخت های فسیلی برای چند دهه. در نشانه ای از خود همه را شامل التقاطی رویکرد به انرژی آقای بایدن همچنین پیشنهاد به استفاده از پیشرفته راکتورهای هسته ای برای تولید برق است.

“وجود دارد برخی از زمینه های مشترک گفت:” مایک Sommers, رئيس جمهور از موسسه نفت آمریکا که نشان دهنده این صنعت در واشنگتن و نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. “ما درک این واقعیت است که آنها تشخیص دهند که وجود دارد رفتن به یک نقش برای نفت و گاز طبیعی در آینده ما است. ما به اشتراک گذاری گسترده ای با هدف کاهش تولید گازهای گلخانه ای و مقابله با تغییر آب و هوا.”

اعتبار…Tamir Kalifa برای نیویورک تایمز

نفت و گاز و مدیران اشاره کرد که آنها تا به حال مشغول به کار مولد با دولت دموکراتیک. در طول دولت اوباما شرکت های نفتی لذت بردم خوش تیپ سود حتی به عنوان تنظیم کننده فدرال قرار داده و در اثر سخت تر مقررات زیست محیطی.

Charif Souki یک هوستون کارآفرین است که پیشگام گاز طبیعی مایع, صادرات, صنعت, ابراز شور و شوق در مورد بایدن طرح است.

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • در یک سخنرانی بایدن میسازد طرح خود را برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند.
  • گوگل را رد تبلیغ از مترقی گروه هایی که به تصویر کشیده افسران پلیس ضرب و شتم معترضان.
  • بایدن می گوید او را ‘انتخاب’ در حال اجرا mate هفته آینده.

“در نگاه اول این طرح یک شاهکار است چرا که او می دهد چیزی برای همه” گفت: آقای Souki اجرایی رئیس انسان یک تولید کننده گاز که در حال برنامه ریزی یک عمده صادرات ترمینال در لوئیزیانا. “سرمایه گذاری در زیرساخت های بزرگ است $400 میلیارد دلار برای تحقیق و توسعه فوق العاده است و راه به تعویق افتاده است.”

مانند تقریبا تمام سوخت های فسیلی مدیران آقای Souki تا به حال برخی از رزرو. او در توصیف آقای بایدن هدف از بین بردن کربن تولید گازهای گلخانه ای از بخش برق 2035 به عنوان “غیر واقعی و غیر قابل حصول.” او گفت: آقای بایدن باید به تلاش برای “کربن بی طرفی” است که در آن تولید گازهای گلخانه ای از نیروگاه خواهد بود افست با کاشت درختان و با استفاده از فن آوری های جدید به خورد کربن از هوا.

البته بیشتر نفت و گاز از مدیران ترجیح می دهند رئیس جمهور تهمت انتخاب مجدد چرا که او در گذشته سه سال و نیم عقب مقررات.

سوخت های فسیلی منافع را اهدا هفت بار بیشتر به تهمت کمپین از بایدن کمپین از طریق ژوئن با توجه به مرکز سیاست پاسخگو, غیر انتفاعی, گروه پژوهشی. تعداد کسانی که به صورت اریب در قسمت چون آقای ترامپ شده است جمع آوری پول از او در زمان دفتری در سال 2017.

رئیس جمهور حامیان سرسخت ترین در صنعت انرژی گفت: آقای بایدن طرح شد craftily در نظر گرفته شده به نظر می رسد متوسط بنابراین او می تواند در رقابت با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در آمده است که تولید نفت و گاز است.

“او می خواهد برای برنده شدن در پنسیلوانیا پس از او باب روز پایین که شعارهای دلایل آشکار گفت:” کاتلین Sgamma رئيس جمهور از انرژی غربی داد در دنور.

زغال سنگ مدیران کاملا خصمانه نسبت به آقای بایدن. “خود را به طور کلی انگیزه برای انجام دور با کارگران معدن زغال سنگ و استفاده از زغال سنگ در این کشور گفت: لایحه رینی رئیس جمهور از غرب ویرجینیا زغال سنگ در ارتباط است.

اعتبار…Maddie McGarvey برای نیویورک تایمز

در عین حال انرژی مدیران باید شکایت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از حد. برخی از گاز طبیعی مدیران بخش خصوصی باقرقره که رئیس جمهور تجارت جنگ است که هزینه آنها از صمیم قلب از آنجا که چین بزرگترین گاز وارد کننده خریداری شده تنها سه محموله گاز طبیعی مایع از ایالات متحده بیش از گذشته 22 ماه.

مدیران دیگر می گویند آقای تهمت تصمیم به خروج از پاریس آب و هوا بر دلیلی صدمه تصویر این کشور در خارج از کشور. و برخی فکر می کنند که این دولت botched دست زدن به coronavirus همه گیر است برخورد یک ضربه بزرگ به اقتصاد و تقاضا برای انرژی است.

“ماسک خوب برای اقتصاد” آقای گالاگر جعفری انرژی گفت. “ماسک نیاز به یک اقتصادی چیزی نیست سیاسی چیز است.”

برای تقویت پایگاه خود در نفت کشور آقای ترامپ قصد دارد برای شرکت در یک صندوق جمع آوری ناهار در اودسا در روز چهارشنبه و تور یک دکل نفت.

Stef فلدمن این بایدن کمپین سیاست گفت که آن را تعجب آور نیست که برخی از نفت و گاز اجرایی شد باز به برخی از آقای بایدن ایده های. “بیشتر و بیشتر شرکت های انرژی در حال تحقق واقعیت تغییر آب و هوا جهت مصرف کنندگان به جهت کسب و کارهای دیگر به عهده دارد و آنها در حال تغییر به عنوان یک نتیجه,” او گفت:.

وقتی پرسیده شد که در مورد fracking خانم فلدمن گفت: آقای بایدن را پایان جدید اجاره برای fracking در سرزمین های فدرال اما “او را پشتیبانی نمی کند یک ممنوعیت کامل fracking.”

برخی از مدیران گفت: آنها راحت با آقای بایدن در بخشی از آنجا که دولت اوباما نه بلوک fracking و حتی تایید حفاری در آبهای قطب شمال در آلاسکا است. آنها می گویند آقای بایدن درک اهمیت محدود کردن اتکا به نفت خارجی و با استفاده از صادرات انرژی به کمک متحدان مانند ژاپن و تضعیف رقبای مانند روسیه است.

“سیاست یک بایدن دولت یا یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است بسیار متفاوت در مفهوم اعمال نفوذ صادرات نفت و گاز به عنوان یک سیاست خارجی ابزار” گفت: Charlie Riedl مدیر اجرایی مرکز برای گاز طبیعی مایع و صنعت ،

نیز وجود دارد در حال رشد شناخت در میان برخی در نفت و گاز کسب و کار است که با تغییر آب و هوا یک مشکل است که این صنعت به کمک آدرس.

“هر کس من می دانم که می داند ما باید بیشتر دی اکسید کربن در جو از ما استفاده می شود و این حس مشترک است که آن را احتمالا چیز خوبی است و ما باید برای انجام کاری در مورد آن گفت:” Lawrence B. دیل رئیس دیل عامل شرکت دالاس-بر اساس شرکت است که سرمایه گذاری در 5,000 چاه های نفت و گاز.

آقای دیل گفت که او خوشحال بود که آقای بایدن به جلو قرار داده بود یک برنامه انرژی که نه تایید سبز جدید, معامله, آب و هوا پیشنهاد آغوش بسیاری از مترقی قانونگذاران.

برای حمایت از آقای بایدن طرح است که به وضوح قوی تر در میان بخش های دیگر صنعت انرژی از جمله برق آب و برق و انرژی های تجدید پذیر شرکت.

اعتبار…زاک Wittman برای نیویورک تایمز

ادیسون برق موسسه که نشان دهنده سرمایه گذاری متعلق به, آب و برق گفت: اعضای آن به طور کلی تراز وسط قرار دارد با آقای بایدن برنامه برای پاک کردن شبکه برق.

Pedro J. پیزارو رئیس جمهور و رئیس اجرایی از ادیسون بین المللی شرکت مادر ادیسون کالیفرنیای جنوبی گفت: طرح بایدن تاکید بر انرژی پاک, مشاغل, بهره وری انرژی و حمل و نقل هوشمند بود. اگر هر چیزی به او گفت: این طرح بیشتر برای وسیله نقلیه الکتریکی شارژر به احتمال زیاد نیاز به افزایش به عنوان تولید گازهای گلخانه ای از ماشین ها و کامیون ها باقی می ماند عمده ترین عامل تغییر آب و هوا.

“در حالی که شیطان در جزئیات ما فکر می کنیم این طرح بیشتر می شود آن را” آقای پیزارو گفت.

این بایدن طرح تجدید دولت فدرال در تلاش برای بهبود بهره وری انرژی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت محدودتر هم دور. این پیشنهاد نیز خواستار تمدید اعتبار مالیاتی برای انرژی خورشیدی و انرژی باد است که تبدیل شده اند به طور فزاینده ای رقابتی در برابر گاز طبیعی است. باد و انرژی خورشیدی گروه نیز تایید آقای بایدن پیشنهاد برای تقویت برق شبکه انتقال به کمک فن آوری های خود را.

حداقل در برخی از انرژی های تجدید پذیر کسب و کار قبول که بایدن برنامه را حفظ خواهد کرد سوخت های فسیلی در ترکیب انرژی.

“من نمی خواهم برای به حداقل رساندن در کوتاه مدت که گاز طبیعی یک شریک مهم گفت:” تام Kiernan chief executive of the American Wind Energy Association. “آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که انواع ترکیبات.”

که نفت و گاز منافع OK با پتانسیل بایدن در انتخابات ریاست جمهوری ممکن است ترساندن برخی از لیبرال ها گفت: Robert Shrum مدیر از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی مرکز برای آینده سیاسی که توصیه Al Gore, جان کری و دیگر دموکرات ها. “وجود خواهد داشت برخی از مردم در حزب دموکرات بود که ناراحت است که وجود دارد روغن افرادی که حمایت بایدن اما آنها باید به عقب” آقای Shrum گفت. “ما نمی خواهیم به پیروزی تگزاس؟”

کلیفورد کراس گزارش از هوستون و ایوان پن از لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net