اوهایو خواستار کارفرمایان به گزارش کارگران ترس از بازگشت به کار

ترس از ابتلا به Covid-19 خواهد شد در حال حاضر هزینه شما بیشتر از خواب در اوهایو. ایالت اوهایو دولت خواسته است تا کارفرمایان به گزارش هر کسی که حاضر به بازگشت به کار به دلیل آنها نگران هستند در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس. گزارش کارگران ممکن است واجد شرایط برای مزایای بیکاری.

Coronavirus در حال حاضر بیش از ادعا 73,000 زندگی در آمریکا بیش از 1000 نفر از آنها در اوهایو به تنهایی. قرنطینه اقدامات باعث بی سابقه موج زیان کار و صندوق بیکاری دولت در بحران است.

اوهایو وزارت کار و خانواده خدمات در حال حاضر خواسته کارفرمایان “به گزارش کارکنان که ترک و یا رد کار هنگامی که آن را در دسترس است با توجه به Covid-19”. اطلاعات جمع آوری شده در “Covid-19 کارمند تقلب” صورت می توان به ارزیابی پتانسیل مزایای بیکاری ادعا می کند از افرادی که در حال حاضر “کار مناسب” و در نتیجه واجد شرایط برای مزایای.

اوهایو آغاز بازگشایی غیر ضروری کسب و کار هفته گذشته است. نظرسنجی نشان می دهد اکثریت دولت را ساکنان مخالفت با بازگشایی اقتصاد و دولت مانند بقیه از ما هنوز هم فاقد این تست برای ارزیابی مقیاس واقعی از عفونت.

یک ایمیل فرستاده شده به کارفرمایان جمعه گذشته آگاه ساختن آنها از فرم گفت: “اوهایو قانون منع افراد از دریافت مزایای بیکاری اگر آنها حاضر به قبول پیشنهادات مناسب کار یا ترک کار بدون علت خوب است.”

کیمبرلی سالن اداره را سر به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که گروه را در ادعای تقلب کارکنان در یک مورد به مورد و بر اساس.

“ما می دانیم که می تواند وجود داشته باشد یک اختلاف نظر در مورد اینکه آیا یا نه یک کارفرما است که نشست سلامت و استانداردهای ایمنی,” او گفت. “این در واقع یک فرد معقول و منطقی استانداردهای.”

مانند بسیاری از ایالت اوهایو شده است دست و پنجه نرم کردن با چالش های متعادل کننده سلامت اقتصاد در حالی که Covid مربوط به مرگ و میر همچنان در دولت است.

به عنوان چهارشنبه اوهایو دیده است بیش از 21,500 موارد ویروس ها و 1,114 تایید مرگ. دولت دیدم 90 مرگ و میر در چهار شنبه – بالاترین دوم در یک روز 29 آوریل است.

دولت گفته است که نمی باید از این ظرفیت برای آزمون افرادی که دچار علائم خفیف. به عنوان آن را با این نسخهها کار به سمت هدف خود را از اداره 22,000 آزمون در روز تا پایان این ماه آن است که اولویت اساسی بهداشت و درمان کارگران و بیمارانی که در بیمارستان بستری هستند و یا رفتن را از طریق یک روش پزشکی.

در میان خاموش کردن سفارش بیش از 1.1 میلیون نفر در یک کشور حدود 11.5 میلیون دلار را در زمینه نرخ بیکاری. دولت تلاش کرده است برای پاک کردن آن تعداد مدعیان بیکاری ترک برخی از کسانی که در زمینه ادعاهای بدون پرداخت.

کارفرمایان باید ابراز نگرانی که کارکنان انگیزه به بازگشت به کار در مورد آنها بیشتر از بیکاری پرداخت. اگر یک فرد بیکاری ادعا قابل قبول است آنها دریافت 50 ٪ از دستمزد عادی در بیمه بیکاری تا 480 $در یک هفته برای یک فرد همراه با اضافی $600 از دولت فدرال است.

“ما نگران بیکاری در خدمت به عنوان یک عامل بازدارنده برای افرادی که گذاشته شده به عقب بر گردیم به کار هنگامی که اقتصاد بازگشایی” گفت: یک سخنگوی سناتور راب پورتمن یک جمهوری خواه از اوهایو.

در 1 مارس, دولت مجاز به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مانند دندانپزشک و دامپزشک شیوه برای بازگشایی و اعمال جراحی الکتیو به رفتن به جلو. شروع دوشنبه, عمومی, دفتر, محل های کار و تولید و توزیع و ساخت و ساز اجازه داده شد برای بازگشایی به عنوان بخشی از فاز دوم بازگشایی طرح است.

A sign is placed in the window of a restaurant with distancing guidelines as Ohio implements phase one of reopening in Columbus, Ohio, on 1 May.

یک میزبان از کسب و کار مانند رستوران ها و سینما ها و سالن های بسته باقی می ماند به عنوان مدارس. فرماندار مایک DeWine گفت: او اعلام خواهد شد در این هفته هنگامی که آن کسب و کار خواهد شد مجاز به بازگشایی شده است.

تحت آن طرح بازگشایی دولت صادر گسترده دستورالعمل برای امن شیوه های کسب و کار از جمله پوشیدن ماسک و تمرین های اجتماعی فاصله. ادارات بهداشت محلی در درون دولت در حال شارژ با اطمینان از کسب و کار به دنبال پروتکل های ایمنی.

“با هر گونه تصمیم گیری وجود دارد خطر” DeWine گفت: در هنگام معرفی این طرح است. “آنچه ما امروز در معرض خطر است. انجام هیچ چیز در معرض خطر است.”

کارگر حمایت گروه به انتقاد از دولت را سرکوب کارکنان که حاضر به بازگشت به کار با توجه به این ویروس گفت: آن را در نهایت آسیب پذیر و کارگران به خصوص کسانی که ممکن است باید از این ظرفیت به درستی مبارزه ادعا می کند از کارفرمای خود که آنها با خیال راحت می توانید از بازگشت به کار.

“خروج کارکنان که دسترسی کمی به مدارک و شواهد مورد نیاز برای اثبات کارفرمای خود را شکست خورده به دنبال Covid پروتکل ها و که تا حد زیادی بدون دسترسی به وکیل و مشاوره … خواهد بود بیش از حد برای بسیاری از با مشروع و ادعا می کند به حرکت و قرار داده خواهد شد کار Ohioans در یک نقطه ضعف” گفت: بیانیه ای از گروه های حمایت از سیاست های مهم اوهایو و اوهایو مرکز قانون فقر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im