اوهایو اولیه رای گیری متوقف در آخرین لحظه در میان coronavirus دادگاه نبرد

هیت مقامات در اوهایو به تعویق افتاد دولت اولیه رای گیری تنها چند ساعت قبل از انتخابات راه اندازی شد برای باز کردن یک 11th-ساعت تصمیم که پس از یک قاضی را تکذیب کرد فرماندار درخواست برای به تعویق انداختن رای گیری به دلیل coronavirus.

سلامت مدیر امی اکتون اعلام بهداشت و درمان اضطراری که جلوگیری از این نظر سنجی از باز کردن از ترس از افشای رای دهندگان و داوطلب نظرسنجی کارگران بسیاری از آنها افراد مسن.

آریزونا و فلوریدا و ایلینوی بودند اقدام خود را در انتخابات مقدماتی.

پیشتر در روز دوشنبه اوهایو فرماندار مایک DeWine توصیه می شود که دولت خود را به تعویق انداختن فرد در رای گیری در روز سه شنبه اولیه انتخابات. DeWine گفت که او به تنهایی نمی باید از این قدرت برای به تعویق انداختن انتخابات اما وکلا خواهد فایل طرح دعوی در دادگاه به سعی کنید به حرکت در شخص رای گیری در تاریخ 2 ژوئن.

“ما نمی تواند انجام این انتخابات فردا” DeWine گفت که Ohioans نباید مجبور به “انتخاب بین سلامت خود و قانون اساسی خود حقوق و وظایف خود به عنوان [یک] شهروند آمریکایی”.

بعد از آن روز دوشنبه در مصاحبه با سی ان ان DeWine گفت: بدون drastic حرکت ده ها هزار نفر از pollworkers بسیاری از آنها “بیش از سن 65” خواهد بود در مکان های که در آن ویروس می تواند گسترش.

“ما در اوهایو را به بسیار دشوار اقدامات و من می دانم که مردم در اوهایو امروز بسیار ناراحت من احترام که” DeWine اضافه شده است.

اما فرانکلین کانتی دادگاه از مشترک درخواست قاضی کاهش یافته است به منظور به تعویق افتادن در دوشنبه شب بود. با توجه به NBC news, وابسته به قاضی ریچارد فرای گفت که او تمایلی به نادیده گرفتن انتخابات در تاریخ تعیین شده توسط اوهایو مقننه و coronavirus شده است یک موضوع از نگرانی های پس از ماه ژانویه است.

اقدام به حرکت با فرماندار اوهایو بود که آخرین نمونه از انتخاب مقامات آمریکایی در سمت های اجرایی در نظر گرفتن گام های اضافی برای مبارزه با این بیماری همه گیر. کاخ سفید روز دوشنبه اعلام کرد دستورالعمل جدید در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام دستورالعمل جدید مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او فکر کرد که به تعویق انداختن انتخابات “غیر ضروری است.”

چهار متحده شد تا برای برگزاری انتخابات مقدماتی روز سه شنبه به عنوان دموکرات سناتور جو بایدن چهره خاموش در برابر رقیب برنی سندرز برای نامزدی ریاست جمهوری. در فرد آراء شد و هنوز هم مجموعه ای را در آریزونا, و ایلینوی و فلوریدا با وجود همه فشار برای جلوگیری از تجمع جرم و یا فعالیت هایی که می تواند گسترش ویروس.

گرجستان در حال حاضر به تعویق افتاد هفته آینده اولیه و لوئیزیانا به تعویق افتاد آن برنامه ریزی شده 4 مارس اولیه. کنتاکی اعلام کرد روز دوشنبه این امر به تعویق انداختن اولیه آن از 19 مارس تا 23 ژوئن. “امید من این است که این تاخیر به ما اجازه خواهد داد به عادی انتخابات” وزیر امور خارجه مایکل آدامز گفت: در یک پیام ویدئویی.

هفته گذشته مقامات اوهایو نقل مکان 160 رای گیری سایت که در اصل قرار گرفته بودند در ارشد امکانات زندگی. در ایالت ایلینوی در دوشنبه فرماندار JB پریتزکر دستور داد که حوادث با تجمعات بزرگتر از 50 نفر بود لغو شد. ایلینوی وزارت بهداشت همچنین ارائه راهنمایی برای هر دو pollworkers و رای دهندگان شرکت کننده در انتخابات روز سه شنبه است که شامل تمرین های اجتماعی فاصله و “تمیز کردن مشخصه کثیف سطوح پس از ضد عفونی”.

Tammy پاتریک سابق آریزونا در انتخابات رسمی و مشاور ارشد در دو حزبی دموکراسی صندوق اشاره کرد که بسیاری از pollworkers و انتخابات هستند و افراد مسن جمعیتی است که باعث می شود آنها را به خصوص در معرض خطر ابتلا به کوروناویروس. این معلوم نیست چه تاثیر انتخابات تغییرات و یا ویروس خود را در انتخابات.

“ما هنوز نمی دانیم چه تاثیر این خواهد شد که نه تنها مقدار pollworkers ما” پاتریک گفت. “اما مقدار انتخاباتی که انجام این کار … آنها همچنین باید توانایی بیمار – وزرای امور خارجه همه امور خارجه انتخابات تابلوهای محلی تخته.”

فرماندار فلوریدا ران DeSantis قول داد دوباره در روز دوشنبه که دولت primarie خواهد شد.

اما کهنه دموکراتیک نظرسنجی گفت: همه گیر و متفاوت دولت پاسخ می تواند به طور چشمگیری تغییر مشارکت مردم است.

“پاسخ واقعی این است که ما هیچ ایده [چه اتفاقی خواهد افتاد] متاسفانه” گفت دموکراتیک ناظر انتخابات پیت Brodnitz. “منظورم این فقط یکی از بی سابقه ترین چیزی که آن را بی سابقه ترین چیزی که در ترکیب با چیزی غیر معمول است.”

این دو باقی مانده جدی در مبارزات مقدماتی حزب دموکرات – معاون سابق رئیس جمهور بایدن و سناتور ورمونت ساندرز’– باید به شدت recalibrated مبارزات انتخاباتی خود را برنامه به مجازی تاون هال و تله تاون هال حوادث را امتحان کنید و ادامه مبارزه در حالی که جلوگیری از تجمع جمعی از مردم است.

رای گیری احتیاطی آمده در زمانی که ساندرز مبارزه نیاز به مشارکت بالا در میان رای دهندگان جوان که به طور کلی به نفع او برای کمک به معکوس حرکت در جهت خود را. بایدن نیاز مسن دموکراتیک رای دهندگان به بیرون آمدن در droves به سوخت بیشتر سرب خود را در اصلی.

“منظورم این است که ما باید ساندرز کمپین است که بسیار بدیهی است که در یک جهت رو به پایین,” Brodnitz گفت. “که به معنی هواداران خود را که به حساب زمانی که آنها آماده برای رای دادن. و آن را سخت تر برای ایجاد انگیزه در مردم تحت آن شرایط. و سپس شما باید Coronavirus که در حال رفتن به یک نگرانی خاص به رای دهندگان است.”

کرنل بلچر یکی دیگر دموکراتیک ناظر انتخابات گفت: تمام عوامل غیر معمول رفتن به انتخابات در سه شنبه این معنا بود که این “واقعا بازی uncharted waters”.

“من نمی دانم آنچه که مردم در انتخابات را به نگاه مانند زمانی که شما چنین ترس و عدم اطمینان وجود دارد” بلچر گفت.

بلچر اضافه شده است که آن را روشن نیست که تا به حال استفاده رفتن به مقدماتی اما او گفت: این قابل بحث است که “بایدن به وضوح دارای یک ائتلاف گسترده تر از رای دهندگان. آیا بایدن یک هسته قوی تر پایه از رای دهندگان از ساندرز? من نمی دانم اگر او می کند.”

“بنابراین سوال این خواهد آمد ‘آیا broadness بایدن از حمایت کافی برای غلبه بر آنچه من فکر می کنم به وضوح انرژی پایه مزیت است که ساندرز است” بلچر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de