رسمی تشییع جنازه شهردار سئول پارک برنده-به زودی به محل آنلاینرسمی تشییع جنازه برای شهردار سئول برگزار خواهد شد آنلاین این هفته به دلیل coronavirus نگرانی های خود را از مراسم تشییع جنازه کمیته گفته است.

اعلام می آید در میان یک گرم اجتماعی بحث بر سر چگونه یک مراسم تشییع جنازه باید مرتب برای پارک برنده-به زودی که مرده پیدا شد در روز جمعه به اتهام آزار و اذیت جنسی پدید آمده است.

نماینده مجلس Park Hong-keun که با این نسخهها کار به صورت موقت تشییع جنازه کمیته به خبرنگاران گفت که “فروتن” آنلاین مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد در داخل Seoul city hall در صبح روز دوشنبه در خط با آنتی ویروس تلاش.

او گفت: حدود 100 نفر از جمله خانواده داغدیده بودند و انتظار می رود برای حضور در مراسم تشییع جنازه خواهد بود که پخش زنده در یوتیوب. او گفت: این مراسم شامل فیلم های شهردار و یادبود سخنرانی.

در حالی که مرگ ناشی از ابراز همدردی بسیاری از کره جنوبی خواستار آن شدند که مقامات بررسی گزارش اتهامات علیه و ابراز مخالفت با مقیاس بزرگ در یک مراسم تشییع جنازه برای پرداخت با پول مالیات دهندگان.

یک درخواست با دفتر ریاست جمهوری مخالفت با چنین تشییع جنازه تا به حال به دست آورد بیش از 535,000 امضا از بعد از ظهر یکشنبه. “برگزاری آرام مراسم تشییع جنازه خانواده باید مناسب” طومار می گوید.

سئول مقامات روز دوشنبه گفت: آنلاین مراسم تشییع جنازه خواهد بود یک رویداد رسمی پرداخت می شود با بودجه شهرستان.

پلیس گفت: هیچ نشانه ای از قتل زمانی که پارک را در بدن کشف شد. اما آنها حاضر به افشای علت دقیق مرگ او. سئول مقامات روز جمعه گفت که آنچه آنها به عنوان پارک “را” پیدا شد در محل اقامت خود را.

پلیس راه اندازی یک شکار برای پارک 64 روز پنج شنبه پس از دخترش بود به نام پلیس و گزارش او از دست رفته است. در حالی که جستجوهای بودند در جریان کره جنوبی رسانه ها گزارش دادند که یکی از پارک دبیر شکایت کرده و پلیس در روز چهارشنبه بیش از اتهام آزار و اذیت جنسی.

پلیس بعدا تایید کرد که شکایت علیه پارک شده بود واصل اما حاضر به ارائه جزئیات بیشتر از جمله اینکه آیا این شکایت بود در مورد رفتار های جنسی.

Park Hong-keun گفت که از 1am روز یکشنبه حدود 18000 نفر پرداخت کرده احترام خود را به شهردار در دو سایت های عزاداری در سئول در یک بیمارستان دیگر در یک میدان در نزدیکی شهرستان سالن. در مورد 922,000 مردم اسبق شهردار مرگ در یک شهرستان اجرا آنلاین عزاداری سایت از بعد از ظهر یکشنبه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im