افسران متهم در جورج فلوید مرگ به احتمال زیاد در حال حاضر جبهه متحد

مینیاپولیس — دو سابق افسران پلیس به اتهام کمک و معاونت در جرم در قتل جورج فلوید روشن افسر ارشد متهم در مورد ساخت فوق العاده حضور در دادگاه در روز پنج شنبه بعد از ظهر. یک سوم افسر بود و همکاری با مقامات نشانه آن است که در چهار اخراج افسران خواهد بود و نه ارائه یک جبهه متحد.

رو به 40 سال زندان و وثیقه حداقل $750,000 سابق افسران توماس خط و J. Alexander Kueng هر دو rookies سرزنش درک چوین این افسر ارشد در صحنه و یک افسر آموزشی خود وکلا در دادگاه گفت. وکیل برای Tou Thao دیگری افسر سابق متهم در این مورد گفت: مشتری خود را در حال همکاری با محققان قبل از آنها بازداشت آقای چوین.

آقای چوین سفید 19-سال کهنه کار دستگیر شد در یک ویدیو گرافیک در مارس 25 زانو برای تقریبا نه دقیقه بر گردن آقای فلوید بود که آفریقایی-آمریکایی به عنوان سه تن دیگر از افسران کمک در بازداشت است.

آقای چوین, 44, که به نظر نمی رسد در دادگاه در روز پنج شنبه, چهره جدی ترین اتهام این چهار مردان — قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس.

در موارد از نیروی بیش از حد, آن است که مشترک برای افسران برای شکستن صفوف و یا عبور از آنچه که اغلب به نام آبی دیوار سکوت. اما کمی در مورد این مورد معمول است: آقای فلوید مرگ به راه انداخته است یک جنبش با تظاهرات در بیش از 150 شهرهای آمریکا علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

در این جلسه — که باز شدن بلوک از جایی که آقای فلوید بود که به خاطر در یک بسته بندی شده, احساسی, مراسم یادبود — کم بود با حضور به دلیل تهدید از coronavirus. وکلای متهمان flanked توسط سربازان گارد ملی و Hennepin County sheriff نمایندگان به عنوان آنها وارد دادگاه است. قاضی Paul R. Scoggin و وکلا زمانی که آنها خطاب به دادگاه شد تنها کسانی که نمی پوشیدن ماسک. هر سه متهم عینک نارنجی روپوش مخصوص و نور آبی فولاد ماسک.

Earl Gray وکیل آقای لین, 37, به دادگاه گفت که آقای چوین شد یک افسر آموزشی برای افسران جدید. او گفت که بعد آقای فلوید درگذشت آقای لین روز چهارم در نیروی.

“آنها نیاز به تماس با او ‘آقا'” آقای خاکستری به دادگاه گفت. “او 20 سال تجربه. آنچه که موکل من قرار است انجام دهد اما به دنبال چه مسئول آموزش گفت ؟ این است که کمک و معاونت در جرم جرم است؟”

در طول این جلسه آقای لین نگه داشته و به دنبال بیش از هفت نفر که آنجا بودند به حمایت از او.

تام Plunkett وکیل آقای Kueng, 26, گفت: آقای چوین او مشتری اصلی آموزش افسر. هر چند پرونده های پلیس نشان می دهد که آقای Kueng حال تبدیل شدن به یک افسر پلیس در ماه دسامبر او شد و تنها در شیفت سوم به عنوان کامل افسر زمانی که آقای فلوید کشته شد آقای Plunkett گفت.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

2 ساعت پیش
صحنه هایی از تظاهرات در سراسر کشور است.
3h پیش
پلیس نیویورک بازداشت deliveryman و د Blasio بدتر ،
3h پیش
L. A. police chief در دیدار با معترضان و معذرت خواهی.

این وکیل همچنین استدلال کرد که آقای Kueng که آفریقایی-آمریکایی و آقای لین که سفید است, سعی کرده بود برای جلوگیری از آقای چوین.

“در چند بار آقای Kueng و آقای لین کارگردانی خود را با توجه به این که 19 سال کهنه و گفت: “شما نباید این کار را انجام'” آقای Plunkett گفت.

اریک نلسون وکیل آقای چوین کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد آنچه که وکلای دیگر سابق ماموران گفت: در روز پنج شنبه در این جلسه.

آقای Plunkett متخصص در دفاع از افسران پلیس متهم به جنایات. اما در طول شنوایی او پیشنهاد کرد که مینیاپولیس اداره پلیس از دست داده بود راه خود را.

“حوادث این مورد در حال وحشتناک. این فاجعه است که جریان از این وقایع همچنان به رشد” آقای Plunkett گفت. “من درخواست دادگاه برای تعیین قرار وثیقه به فرد در فرد و نه در یک موسسه که خود را از دست داده هدایت است.”

رابرت Paule وکیل آقای Thao, 34, گفت: مشتری خود را که همونگ حال ملاقات با ماموران دولتی و خود را تسلیم سرویس هفت تیر.

هنوز قاضی Scoggin رد تمام وکلا خواسته برای کاهش وثیقه. بعد از حضور در دادگاه برای سه تن از افسران سابق است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 29. آقای چوین است که برنامه ریزی شده بود در دادگاه در روز دوشنبه ،

اعتبار…Hennepin County زندان از طریق Agence France-Presse

این تظاهرات که roiled جهان آغاز شد و پس از یک ویدئو منتشر حاضر نشان داد آقای چوین پایین نگه داشتن آقای فلوید تا او حرکت. پلیس تا به حال در پاسخ به 911 تماس بگیرید که تقلبی $20 bill مورد استفاده قرار گرفت برای خرید سیگار در جام غذاهای گوشه فروشگاه در جنوب مینیاپولیس.

زمانی که آقای لین و آقای Kueng وارد آنها دستور آقای فلوید از یک ماشین دادستان ها می گویند. آقای لین دستبند او را و آقای فلوید نشست روی زمین و گفت: “با تشکر از شما, مرد.” او آرام بود بیانیه ای از علت احتمالی گفت.

به عنوان آنها سعی کردم به پیاده روی آقای فلوید به تیم ملی, ماشین او سفت کردن و به زمین افتاد. آقای فلوید به آنها گفت که او مقاومت در برابر بازداشت شد اما ترس و نمی خواهید برای دریافت در صندلی عقب ماشین, با توجه به دستگیری استشهاد.

به زودی آقای چوین نشان داد تا با آقای Thao در کنار او.

آقای چوین به سرعت به عهده گرفت. تلفن همراه تصویری نشان داد که آقای چوین قرار زانوی چپ آقای فلوید گردن. آقای لین برگزار شد آقای فلوید است و آقای Kueng برگزار شد ، آقای Thao بود بین افسران و تماشاچیان با توجه به شارژ اسناد و مدارک.

فراخوانی برای مادرش و گفت: او که قرار بود به مرگ آقای فلوید التماس برای زندگی خود تکرار “من نمی توانم نفس بکشم.”

آقای خط به نام آقای چوین به رول آقای فلوید و هشدار داد که آقای فلوید ممکن است یک مشکل پزشکی, آقای خاکستری به دادگاه گفت. هنوز وکیل گفت: آقای چوین حاضر به انجام هر کاری است.

چهار افسر از کار اخراج شدند روز بعد. روز جمعه آقای چوین بود به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. اما در روز چهارشنبه به عنوان صدها نفر از تظاهرات ادامه داد: در سراسر کشور به اتهام قتل به روز رسانی شد و سه نفر دیگر از افسران سابق نیز متهم شده است.

با توجه به سوابق پرسنل منتشر اواخر روز چهارشنبه چهار افسر آمد به زور از پس زمینه های مختلف با برخی از مشابه توقف در طول راه. دو مشغول به کار در مک دونالد و به عنوان ماموران امنیتی دو در زمان دوره های کالج در جوامع به حاشیه رانده شده و مجهز قفسه ها در فروشگاه ها; دو به دست آورده و همان رشته در همان دانشگاه است.

آقای چوین در ابتدا مورد مطالعه آماده سازی مواد غذایی و یک بار به عنوان یک نگهبان و یک آشپز برای مک دونالد و یک رستوران به نام Tinucci را در اواسط 1990s. او سپس در زمان دوره های آموزشی در اجرای قانون و خدمت در ارتش ایالات متحده به عنوان یک نظامی افسر پلیس در اواخر 1990s.

او بخشی-زمان مینیاپولیس جامعه مسئول خدمات در سال 2001 و در نهایت یک افسر پلیس تمام وقت. آقای چوین به نظر می رسد به مواخذه شده است و احتمالا به حالت تعلیق پس از یک زن شکایت در سال 2007 که او دلیلی حذف او از ماشین خود را. او گفت: او به جستجو و قرار دادن او در پشت یک اتومبیل برای رانندگی 10 مایل در هر ساعت بیش از حد مجاز سرعت.

آقای چوین نیز موضوع حداقل 16 سوء دیگر شکایت بیش از دو دهه است.

آقای Thao کار می کرد تمام زندگی خود را با شروع از یک مک دونالد در شهرهای حومه فریدلی زمانی که او 14. پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان او استاکر در یک توله مواد غذایی در فروشگاه کریستال, Minn.

سال بعد او شروع به کالج در نظر گرفتن کلاس مانند پلیس و جامعه و گروه های اقلیت, متن نشان می دهد. پس از به طور خلاصه کار به عنوان یک گارد امنیتی او کاهش یافته خارج از دانشگاه در مورد همان زمان او را استخدام کرد تا به عنوان یک خدمت به جامعه افسر پلیس در ماه فوریه سال 2008. او گذاشته شد و در طول کاهش بودجه در دسامبر 2009 سه روز پس از تبدیل شدن به یک کامل افسر و rehired در سال 2012.

در طول زندگی حرفه ای خود آقای Thao مواجه حداقل شش شکایت. او و شریک سابق نیز شکایت کرد در سال 2017 توسط یک آفریقایی-آمریکایی که ادعا می کرد آنها پانچ لگد و سست عنصر او را ترک او را با دندان شکسته و کبودی.

آقای Kueng از دبیرستان فارغ التحصیل شده در سال 2012. او سپس ثبت نام در مونرو, کالج, جایی که او مورد مطالعه مدیریت کسب و کار قبل از انتقال به یک جامعه ، او تصمیم گرفت برای عمده در عدالت کیفری مطالعات به عنوان او کار می کرد زیر قفسه ها در هدف قرار دادن و سپس به عنوان از دست دادن-پیشگیری پلیسی در macy’s.

در نهایت آقای Kueng انتقال به دانشگاه مینه سوتا که در آن او تحصيلات دانشگاهي خود را در جامعه از قانون و جرم شناسی انحرافات, متن نشان داد. او به نظر می رسید به می خواهید به مقابله با جهان: او مورد مطالعه و زمان کلاس مانند ادیان جهان و سیاست جهانی و شبکه های تروریستی ، در بهار سال 2018 او همچنین ثبت نام در آمریکا روابط.

پس از فارغ التحصیلی در تابستان 2018 آقای Kueng کردم خود را اجرای قانون گواهی. با این نقطه او در حال حاضر مشغول به کار پاره وقت به عنوان یک خدمت به جامعه افسر پلیس مینیاپولیس. او به عضویت آکادمی پلیس شد و شد یک افسر در ماه دسامبر. وجود دارد هیچ پرونده از هر گونه شکایت علیه او.

آقای لین آمد به پلیس بعد از آن در زندگی است. او فارغ التحصیل از دبیرستان خود پرسنل فایل را نشان می دهد اما او رفت و به او G. E. D. او یک سری از شغل های عجیب و غریب از رستوران و سرور به خانه انبار فروش دیپلم به کلوپ شبانه لی لی. او در نهایت تصمیم به قرن کالج; در سال 2016 آقای خط, فارغ التحصیل از دانشگاه مینه سوتا با مدرک لیسانس در جامعه شناسی از قانون جرم شناسی و انحراف.

او نیز داوطلب کمک به سومالی جوانان در سرو ریورساید جامعه است.

آقای لین شروع به کار در سیستم عدالت کیفری به عنوان دستیار افسر عفو مشروط برای نوجوانان و به عنوان یک نوجوان تادیبی افسر. اما در ژانویه 2019 او پذیرفته شد, به آکادمی پلیس تبدیل شدن به یک افسر در ماه دسامبر سوابق نشان می دهد.

در حالی که در کالج آقای لین کار امنیتی از سال 2015 تا 2016 در بورس یک کلوپ شبانه در مرکز شهر مینیاپولیس. بن Quam بود که مدیر گفت: آقای لین آنقدر آرام و بدون در نظر گرفتن وضعیت که کارگران شرکت “سرگرم کننده ساخته شده از او را برای همیشه بودن خیلی خسته کننده و حتی keeled.”

باشگاه معمولا تا به حال ماموران پلیس مستقر در خارج. آقای Quam گفت: او معتقد بود که به آقای لین یک فرصت برای صحبت به آنها ساختمان علاقه خود را در حال تبدیل شدن به یک افسر.

آقای Quam گفت که او تا به حال نگه داشته در تماس با آقای لین و این که او هنوز در تلاش برای پردازش چگونه مرد او می دانست که می تواند درگیر “در یکی از وحشتناک ترین چیزهایی که من دیده ام.”

“همه فقط دل است که او می تواند درگیر شده اند و چیزی بسیار افتضاح” آقای Quam گفت.

کیم بارکر جان Eligon و مت Furber گزارش از مینیاپولیس و ریچارد A. Oppel جونیور از نیویورک است. تیم Arango کمک گزارش از لس آنجلس و دن لوین و نیکلاس Bogel-Burroughs از نیویورک است. سوزان Beachy کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>