از شراب ژل دست و دل شکستگی

HUNAWIHR, فرانسه — تانکر-کامیون کشیده و از آن زمان به اجازه دهید آن را برو. تصمیم به قرار دادن شراب به کارخانه یا محل تقطیر شده بود هفته پیش. آن را هنوز هم صدمه دیده است. به زودی شراب خواهد بود ژل دست.

“ما باید برای بار آن را در حال حاضر گفت:” ژروم Mader یک زن 38 ساله شراب غرغر به خود است. “باشه من حتی به آن فکر نمی,” او گفت: بی سر و صدا. “آن را بیش از.”

سر او کشیده شیلنگ از طریق ریختن ضمیمه آنها را به کامیون سوپاپ با کمک راننده رفت تا خود را خنک انبار و تبدیل در پمپ. شراب خوب آلزاس شراب سفید آشامیدنی شراب — coursed از طریق شیلنگ و به کامیون شکم. سرنوشت آن نمی یاد فکر کردن در مورد.

در سراسر زمرد, Alsace کشور شراب در حال حاضر فرش در اعماق انگور سبز — و در سراسر فرانسه به دیگر مناطق شراب و همچنین هزاران نفر از شراب سازان معروف و مبهم روبرو هستند مشابه لحظات دل شکستگی است.

بحران اقتصادی در آورده با کروناویروس همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت 25 درصد مالیات بر شراب فرانسوی در جنگ تجاری اختلاف با اروپا سقوط کرده است شراب بازار است.

آقای Mader که با کیفیت بالا Rieslings و Gewürztraminers فرستاده شده به علاقه داشتن به رستوران ها و مغازه ها در هر دو طرف اقیانوس اطلس از دست داده است نیمی از فروش خود را پس از ماه دسامبر است.

“Covid یک فاجعه برای ما,” او گفت:.

اعتبار…دیمیتری Kostyukov برای نیویورک تایمز

و بنابراین برخی از شاداب و لطیف شراب سفید که برای این منطقه معروف است پرورش یافته در استونی, sunbathed آلزاس دامنه را باد به عنوان ضد عفونی کننده دست.

مانند دیگر سازان آقای Mader هیچ اتاق در انبار به انبار unsold در آن زمان شراب. “ما نمی تواند نگه داشتن پا چه ما فروخته نشده است.”

به زودرس 2020 برداشت برکت فراوان آفتاب است که به سختی یک ماه دور. شراب فتس باید خالی برای تولید جدید. کارخانه یا محل تقطیر برای متوسط جبران تنها گزینه است.

راننده از کارخانه یا محل تقطیر شده بود ساخت دور از شراب سازان تمام صبح. “برخی از آنها در حال بدست گرفتن این بسیار بد به دلیل این شراب دارای ارزش تجاری,” راننده لوکاس Neret اشاره خشگی.

“ما در حال تولید بیش از ما می فروش گفت:” تیبو Specht یک شراب در نزدیکی Mittelwihr. “ما هیچ انتخاب است.”

اعتبار…دیمیتری Kostyukov برای نیویورک تایمز

ماریون Borès خانواده, کسب و کار, Domaine Borès در Reichsfeld ارسال کردن نیمی از تولید آن — 320,000 لیتر است. “آن را مانند شما در حال خداحافظی با کسی که برای شما بسیار عزیز” او گفت:.

“این دقیقا همان مقصد ما تا به حال در ذهن هنگامی که ما ساخته شده این شراب” 27 ساله به شراب اضافه شده است.

قدیمی شراب است که تا پایان در قوی جراحی سیلوهای از نزدیک Romann رسومات که در آن از آن خواهد شد را جوشانده به الکل است.

در آلزاس به تنهایی بیش از شش میلیون لیتر شراب یا حدود 1.5 میلیون گالن را تا پایان خواهد بود. آقای Mader ارسال 15 درصد از تولید شراب او خواستار “Edelzwicker” یا “اصیل مخلوط” در آلزاس گویش. معمولا عمده فروشی به فروش می رسد “این هنوز هم بسیار خوب” آقای Mader گفت.

در کارخانه یا محل تقطیر بوی آب پز-پایین شراب مانند جوهر غنی گوشت کبود سس آویزان سنگین بیش استقرار در یک گرم از صبح این هفته است.

اعتبار…دیمیتری Kostyukov برای نیویورک تایمز

“ما به طور مداوم تقطیر” گفت: Erwin Brouard شرکت مدیر. “این چیزی است که بسیار غم انگیز برای شراب سازان. سهام خود را بیش از حد بزرگ هستند. آنها رو به فضا است. و برداشت محصول است که در اوایل این سال است.”

دولت فرانسه و اضطراب برای محافظت از ارزش خود را شراب میراث فرهنگی, است پرداخت یارانه عملیات جبران برخی از 5000 سازان که امضا کرده اند تا کنون در کسری از شراب ارزش کمتر از $1 در هر لیتر در چه تماس های دولت بحران تقطیر.

“من انبار سرشار “گفت: Guillaume Klauss که صاحب نزدیکی یک کارخانه شراب سازی. “اگر من آن را ارسال نکنید من نمی خورند. واضح است این است که پاره من. آن را سه سال کار می کنند و ما حتی به درستی پرداخت.”

آلزاس است نیاز به توسل به بحران تقطیر برای اولین بار در تاریخ خود اگر چه آن ناشناخته نیست و در دیگر مناطق شراب. آخرین بار این اتفاق افتاده بود و در سال 2009 پس از فروپاشی مالی.

اعتبار…دیمیتری Kostyukov برای نیویورک تایمز

“یک اکثریت بسیار بزرگ شده اند و بروز این بحران گفت:” فرانسیس Backert رئیس مستقل سازان انجمن, Alsace. “این مردم واقعا صدمه زدن به.” او گفت:.

“همه رسانه های مسدود شده,” او اضافه شده است. “صادرات مسدود شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن Covid. وجود دارد بسیار کمی رفتن در خارج از فرانسه است. بازار آمریکا مسدود شده است.”

شراب فروشی معامله گران روبرو هستند ضرر و زیان از 70 درصد است.

اما پولی زیان یک چیز هستند. نیز وجود دارد که روانی ،

“نگاه این افراد باید یک معامله بزرگ از احتیاط و شرم” آقای Backert گفت. “آنها فقط نمی خواهند به بحث در مورد آن. بدیهی است این است که شکستن قلب خود را.”

برخی از شراب سازان در منطقه حاضر به مصاحبه در مورد این موضوع.

در رابطه با انگور و آنچه که تولید می شود از آنها شخصی است تا آنجا که مالی. بسیاری از زندگی در خانه متوسط حمل در یک خانواده کارگری است که اغلب می رود قرن. تاریخ حک شده در بالای اصلی Borès انبار است 1723.

در خورشید کتک شيست و ماسه سنگ دامنه های فوق Reichsfeld خانم Borès گشت vines او در پس از سن 10 برداشت از برگ های مرده و کشیدن چروکیده انگور. او را لمس نور بود.

اعتبار…دیمیتری Kostyukov برای نیویورک تایمز

“این تاک است که ما سر و صدا بیش از کل طول سال گفت:” مادر ماری-کلر. “ما همه چیز را با دست. و در حال حاضر این است. وحشتناک است.”

بالا رفتن از شیب تند ماریون گفت: “ما در این انگور” و اضافه کرد که او طول می کشد بخشی در برداشت خودش.

“این شيست جادویی است,” او گفت:. “این چیزی است که باعث می شود شراب پویا. لحظاتی وجود دارد که شما واقعا خوشحالم که به تنهایی در این vines.”

در حرفه خود آقای Mader موفق به کسب جوایز و مواجه است این مشکل را در مقابل او تا به امروز — داشتن کافی نیست شراب برای برآوردن تقاضا.

“به تصور چند سال پیش که یک کامیون خواهد بود در حال عبور از یک روز … آن را غیر قابل تصور” او گفت: “صدای او فرار کردن.

برای روز او را خاموش ساخت تصمیم گیری در مورد رسومات.

“من تردید,” او گفت:. “من فکر می کردم ما را بیش از آن دریافت کنید. من صبر کردم تا آخرین روز برای تصمیم گیری است. من همیشه فکر می کنم روز بعد بهتر خواهد بود.”

اما این تصمیم نمی تواند به تعویق افتاد; دولت با فشار دادن آن ثبت نام مهلت.

پس از آن برای کنسول خود و همکاران او گفت: “من به نام یک دوست و ما نوشیدن یک زن و شوهر از بطری.”

“تا زمانی که شراب خوب است امیدوارم که همیشه وجود دارد,” او اضافه شده است.

سفارشات به تازگی برداشت ، علاوه بر “انگور در این سال ها واقعا با شکوه است.”

اعتبار…دیمیتری Kostyukov برای نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im