Ocasio-کورتز چهره 13 رقبا – اما هر کسی می تواند سرنگون کرد ؟دموکراتیک چپ سوپراستار اسکندریه Ocasio-کورتز افزایش یافته است به ملی و حتی جهانی – شهرت از بعید موقعیت به عنوان یک جوان برای اولین بار کنگره از نیویورک است.

اما در حال حاضر او چهره 13 رقبای مختلف از جمله از درون خود حزب و همچنین جمهوری خواهان به عنوان او آماده برای او اولین کنگره مجدد انتخابات. اخبار متعدد مناقصه به سرنگون AOC اما تعجب برانگیز برای بسیاری از رای دهندگان در خیابان های منطقه خود در برانکس هفته گذشته است.

برخی از رای دهندگان هنوز هم تا به حال شنیده نشده از مترقی سوپراستار. دیگران گفتند که وزن شایستگی از رقبای خود به رقابت حرارت تا بیش از تابستان است. اما بیشتر ابراز حمایت استدلال که تقریبا دو سال پس از Ocasio-کورتز پرتاب یک نارنجک در دموکراتیک ایجاد توسط برکناری وقت جو کراولی او مترقی دستور کار – شعار جهانی بهداشت و درمان و سبز جدید معامله شد و در حال حاضر تنها به گرفتن نگه دارید و در این کشور سرمایه سیاسی است.

“او یک شانس! ما می دانستیم که او چه کسی بود که ما او را فرستاده است که او را یک سر و صدا و سر و صدا بود که چرا ما فرستاده او گفت:” تاجر محلی Abdul عباس.

“او را به انجام کارهای خوب برای برانکس” موافقت کارول Heraldo. “من دوست دارم که چگونه او خودش را به عنوان کاری که او در شرکت است که او آنچه که او معتقد بودند و آن را واقعی است. ما نمی بینیم بسیاری از افراد جوان انجام بسیاری از آنجا که آنها می ترسند – و او نمی ترسم.”

که چگونه تمام آن را ببینید. اولین دوره کنگره مواجه است هشت جمهوریخواه و پنج دموکراتیک نامزدها با هدف سرنگون کردن او. به نظر می رسد برخی نمادین با کمی جمع آوری کمک های بالقوه و یا اشتها برای جمع آوری لازم 4,000 امضا در برگه های رای.

در اولین کمپین تجمع در شنبه Ocasio-کورتز گفت که او امیدوار به ضرب مشارکت توسط چهار رسیدن 60,000 آرا در انتخابات مقدماتی. او کاهش یافته است کشیده می شود در این رقبا که به انتظارنشسته بودند تا به مسابقه صندلی خود را.

“من فکر می کنم هر کس را [به اجرا در]. من البته برنده جای من با اولیه,” او گفت: New York Post. “من هرگز غبطه خوردن هر کسی که در تلاش برای اجرا در یک اولیه است.”

Ocasio-کورتز جمهوری خواه رقبا قطعا به نظر می رسد به کار برای آنها را قطع. در سال 2018 او steamedrolled نامزد جمهوری خواه با اختلاف 78%.

با حدود 3.4 m در مبارزات انتخابات ریاست خزانه در یک استوار دموکراتیک منطقه Ocasio-کورتز رقبای جمهوری خواه احتمالا طرح صرفا آسیب رساندن به خود و یا تامین بزرگتر رسانه ملی مشخصات با در نظر گرفتن چنین مشهور حریف.

John Cummings, یک افسر پلیس سابق مطرح $425,000 در 10 هفته پس از اعلام نامزدی خود را برای حزب جمهوری خواه نامزدی در فاکس و دوستان. جامائیکا مهاجرت Scherie موری به اولین مصاحبه خود به فاکس نیوز را Sean Hannity و افزایش مقدار مشابه.
Alexandria Ocasio-Cortez speaks at a rally for Bernie Sanders in Venice, California, on 19 December 2019.

اما داشتن رهبری یک کمپین برای جلوگیری از آمازون از ایجاد یک دفتر مرکزی در کشور همسایه شهرستان لانگ آیلند و تثبیت خودش به عنوان یک عضو برجسته “تیم ملی” خود توصیف گروهی از مترقی congresswomen که شامل Ilhan عمر از مینه سوتا Ayanna Pressley ماساچوست و رشیدا Tlaib میشیگان Ocasio-کورتز سیاسی است که هدف.

در منطقه ای که نه رای دادند جمهوری خواه در یک و نیم قرن از نامزدهای جمهوریخواه در حال مقابله با یک نامزد است که تبدیل به یک میله رعد و برق برای راست گرا که گرایش خشم در سراسر کشور.

“هر چیزی که نشان می دهد AOC است آسیب پذیر خواهد بود نعمت غیر مترقبه برای کسانی که نمی مانند او و یا ناراحت هستند در مورد آمازون از دست دادن 27,000 شغل در نیویورک گفت:” veteran حزب دموکرات استراتژیست هنک Sheinkopf هشدار داد: “سیاست ناپایدار هستند در سراسر کشور. همه چیز اتفاق می افتد که ما دیده نمی شود و یا فکر قبل از.”

استراتژیک, صحبت یک چالش به یکی از تاثیر گذار ترین صدای آمریکایی را در سمت چپ نیز می تواند تحت تاثیر قرار نامزدها در دیگر حاشیه های مسابقه است. در شهر نیویورک بیش از سه ده نامزد ترویج, مترقی, تغییر نسلی را در کنگره امتیازهای.

در خود منطقه شور و شوق در میان هواداران برای Ocasio-کورتز تزلزل ناپذیر است. این کار به خانواده ها حزب “می داند Ocasio-کورتز را ضرب و شتم هر رقبا که ممکن است بوجود می آیند زیرا او مبارزه خستگی ناپذیر برای منطقه و دستور کار صحبت می کند به مردم کوئینز و برانکس” این گروه در بیانیه ای گفت به نگهبان.
Alexandria Ocasio-Cortez serves drinks in support of One Fair Wage at the Queensboro restaurant in Queens, New York, on 31 May 2019.

اما Ocasio-کورتز کمپین همچنین می داند که مخالفت با او باقی می ماند درون حزب دموکرات استقرار. باز جنگ شکست در ژوئیه هنگامی که مجلس نانسی پلوسی در زمان هدف او و همکاران نزدیک او در تیم ملی.

“همه این افراد این است که آنها هر چه و توییتر خود را جهان” پلوسی گفت. “اما آنها نمی باید هر گونه زیر است. آنها چهار نفر و این که چگونه بسیاری از رای آنها کردم.”

در توییتی پاسخ Ocasio-کورتز گفت: “که ‘هر’ نامیده می شود احساسات عمومی. و دارای حق اعمال قدرت برای تغییر آن است که چگونه ما در واقع رسیدن به تغییر معنی دار در این کشور است.”

مترقی-متوسط تقسیم می توان به وضوح تشخیص بیش از حد در نبرد سال گذشته بیش از انتخابات کوئینز دادستان منطقه که تیفانی Cabán یک Ocasio-کورتز-حمایت نامزد در حال اجرا بر روی یک پلت فرم برای کاهش سطح رکورد حبس در ابتدا اعلام کرد پیروزی با حاشیه 1,100 رای.

اما استقرار-حمایت نامزد ملیندا کاتز خواستار بازشماری و در نهایت کشیده جلوتر با 55 رای پس از یک سری از دادگاه به چالش بیش از رای دهندگان واجد شرایط بودن.

Ocasio-کورتز منسجم ترین دموکراتیک چلنجر به تاریخ سابق دیرین CNBC خبرنگار و لنگر میشل Caruso-Cabrera. کاروسو-Cabrera از, که انتشار یک کتاب در سال 2011 به نام شما می دانید من راست: رفاه بیشتر, کمتر, دولت, است, شکاک از دولت و طرفدار بازار آزاد.
Michelle Caruso-Cabrera in May 2011.

کاروسو-Cabrera نسبتا اخیر حزب دموکرات عضو که ثبت نام نامزدی وی در هفته گذشته به نظر می رسد آماده سازی بیشتر یک چالش جدی به عنوان او به دنبال در Ocasio-کورتز در مقدماتی حزب دموکرات.

“Caruso-کبررو است به عنوان وحشی و یک کارت به عنوان AOC بود دو سال پیش گفت:” Sheinkopf. “Caruso-کبررو است به احتمال زیاد منجر به یک روحیه چالش و می تواند بسیار رقابتی است.”

او قطعا خیالات او شانس.

“من دختر هستم و نوه طبقه کارگر ایتالیا و کوبا مهاجران” Caruso-Cabrera در بیانیه ای گفت. “من خیلی خوش شانس هستم که تا به حال چنین فوق العاده حرفه ای و من می خواهم همه را به فرصت است که من تا به حال. به همین دلیل من در حال اجرا است.”

Ocasio-کورتز مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به نظر این چالش است. اما افراد نزدیک به کمپین گفت: Caruso-Cabrera می تواند AOC قوی ترین حریف حداقل از سمت دموکراتیک حتی اگر او نشان دهنده یک چشم انداز کاملا متفاوت از حزب.

“آن را جالب خواهد بود اگر او تصمیم می گیرد او را برای پنهان کردن آزادیخواه-محافظه کار ایدئولوژی” یک منبع گفت. “برخی از اصولگرایان ناراحت هستند که AOC ضرب و شتم کراولی و بیش از آمازون بنابراین شاید برخی کخ-نوع آمار و ارقام که تا به حال برخی از نقش در استخدام او است. من فکر نمی کنم [Caruso-Cabrera] در حال رفتن به جوان دموکرات ها از سراسر کشور به کار برای خود, اما شما می توانید ببینید جوان محافظه کار فعالان در این منطقه به دلیل همه آنها زمان زیادی را صرف محکوم کردن او سیاست و یا آرزو می کنیم بعد از او.”

اما نامزدها در هر دو طرف خواهد بود و به دنبال جمع آوری پول از خارج نسبتا فقیر نژادی متنوع منطقه. Ocasio-کورتز شهرت طولانی فراتر از مرزهای خود hardscrabble پچ برانکس.

“AOC بالا می برد افتضاح مقدار زیادی از پول را در سراسر کشور از تمام انواع از مردم, اما در منطقه وجود ندارد افتضاح مقدار زیادی از پول به منظور بالا بردن” گفت: Sheinkopf.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im