اوباما و عبدالله با جان لوئیس به عنوان بنیانگذار ‘فولر بهتر’ ما در مداحیباراک اوباما مورد ستایش قرار داد John Lewis به عنوان بنیانگذار “فولر بهتر” ایالات متحده آمریکا در افزایش مداحی روز پنج شنبه در حالی که با زور و اجبار در تماس با آمریکایی ها به ایستادن به نیروهای تهدید یک علت دیر کنگره مایل بود برای مرگ: حق رای دادن.

از منبر Ebenezer کلیسای باپتیست در آتلانتا که در آن مارتین لوتر کینگ جونیور پس از موعظه اوباما ترسیم قوس لوئیس در زندگی یک کودک متولد شده به Jim Crow, جنوب, جوان ترین سخنران در ماه مارس در واشنگتن در سال 1963 یک رهبر حقوق مدنی در راهپیمایی سلما و کنگره آمریکا از گرجستان – بستن میراث او را به این حال و روز اعتراض مشتعل از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در زیر زانو از یک افسر پلیس است. او سپس یک خط از رهبران نژادپرست که مخالف حقوق مدنی در دهه 1960 به سیاست و ایدئولوژی در آغوش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“گاو کانر رفته است اما امروز ما شاهد با چشم خود ما افسران پلیس زانو بر گردن سیاه و سفید آمریکایی” اوباما گفت که هرگز ذکر جانشین او با نام. “جورج والاس رفته است اما ما می توانیم شاهد ما دولت فدرال ارسال عوامل به استفاده از گاز اشک آور و باتوم علیه اعتراضات مسالمت آمیز. ممکن است ما دیگر باید به حدس زدن تعدادی از لوبیا ژله را در یک شیشه در سفارش به بازیگران در یک رای گیری اما حتی در حالی که ما اینجا نشسته وجود دارد کسانی که در قدرت هستند خود را انجام می دهند darnedest برای دلسرد کردن مردم از رای دادن.”

شاید در بیشتر خود را به صراحت بیان سیاسی پس از خروج از دفتر اوباما هزینههای تهمت نادرست و حملات در رای گیری از طریق پست که دموکراتیک مقامات را تحت فشار قرار دادند به گسترش در نور از coronavirus بیماری همه گیر. او به نام filibuster مجلس سنا حکومت نیاز به یک فمن اتاق به تصویب قانون که خواهان استفاده می شود برای جلوگیری دستور کار خود “یکی دیگر از Jim Crow یادگار”.

Singling از اعضای کنگره که با صدور بیانیه های لوئیس یک “قهرمان” اما مخالفت با قانونی که بازگرداندن حمایت فراهم شده تحت قانون حق رای لوئیس تلاش برای در دهه 1960 یک قانون پس از آن اعطا شده تحت لیندون جانسون اما پس از تضعیف توسط یک دادگاه عالی در سال 2013 اوباما گفت: “شما می خواهید به افتخار جان ؟ بیایید به افتخار او با احیای قانون است که او مایل بود برای مردن.”

“موعظه” صدا زد بیرون از pews که در آن عزاداران نشسته از هم جدا در مشاهده از پروتکل های ایمنی در طول coronavirus بیماری همه گیر. همه کسانی که شرکت خدمات عینک و ماسک.
Barack Obama gestures after speaking during the funeral of the late congressman John Lewis in Atlanta, Georgia, on 30 July.

لوییس کشیده شده بود به فعالیت پس از کشف کینگ موعظه در رادیو به عنوان یک مرد جوان است. تماس با او شاید پادشاه “بهترین شاگرد” اوباما به خاطر لوئیس به عنوان “پسر از تروی” که برای تبدیل شدن به یک “مرد از شادی خالص و نشکن پشتکار”. او گفت که او در نظر گرفته لوئیس یک “مربی” است و گفت که کمک به هموار کردن راه برای آمدن او به ریاست جمهوری برای اولین بار برای همیشه نگه دارید ،

به عنوان رئیس جمهور اوباما اعطا لوییس مدال آزادی را بالاترین افتخار غیر نظامی.

بیش از نیم قرن پس از لوئیس بود مورد ضرب و شتم بر روی ادموند Pettus پل در شهر سلما در ایالت آلاباما یک روز به یاد, به عنوان یکشنبه خونین در پیشتاز محوری سلما به مونتگمری, حقوق مدنی, مارس این کشور دوباره رو به یک حساب بیش تداوم نابرابری نژادی.

“ما در حال احضار اینجا چون در لحظه ای که وجود دارد برخی از در اتاق که خیلی بهتر در بخش از چشم انداز که نمی تواند ما را به طوری که آنها صحبت می کنند به تقسیم به ما گفت:” برگرد رافائل وارناک ارشد کشیش در کلیسا که ریاست تشییع جنازه. “در لحظه ای که وجود دارد این است که خیلی بدبینی سیاسی و خودشیفتگی که کهخود را به عنوان میهن پرستی در اینجا نهفته است درست پاتریوت آمریکایی که در معرض خطر زندگی و اندام برای امید و وعده دموکراسی است.”

اوباما یکی از سه رئیس جمهور سابق به همراه جورج بوش و بیل کلینتون به ارائه سخنان. جیمی کارتر رئيس جمهور سابق و گرجستان مادری که در حال حاضر بیش از حد ضعیف به سفر فرستاده نوشته ادای احترام که خوانده شد از منبر.

قابل توجه غایب بود مغلوب ساختن پیشی جستن که حاضر به شرکت در خدمات و یا پرداخت جهات به لوئیس در تابوت آن را به عنوان ذخیره در وزارت امور خارجه آمریکا در کنگره برجک پیش از آن در هفته. او در برخورد با لوئیس پس از آنکه رهبر حقوق مدنی بودن “تمام بحث کثیف, بحث کثیف, بحث – هیچ عمل”.
The Rev Raphael Warnock at the funeral service.

ساعت قبل از مراسم تشییع جنازه آغاز شد در آتلانتا مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد تاخیر در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری توجیه ایده فوق العاده ای با تکرار اتهامات کاذب که گسترده پست الکترونیکی-در انتخابات منجر خواهد شد “جعلی” است. مغلوب ساختن پیشی جستن از نظر قانونی نمی توانند تاریخ را تغییر دهید اما این پیشنهاد بخشی از یک اقدام بی سابقه تلاش رئیس جمهور برای تضعیف ایمان و در نتیجه پس از انتخابات.

این سرویس به جشن مشخص شده توسط آهنگ ها, اشعار نماز و چندین حکایات طنز آمیز. اما سخنران پس از سخنران فرمان کشور را به نگاه به آینده و ادامه کار او ناتمام مانده.

“ما نیاز به سیاست دو حزبی به جشن زندگی جان لوییس گفت:” Rev James Lawson یک فعال سیاسی که به تدریس لوئیس فلسفه و عمل بدون خشونت مقاومت است. “ما نیاز به قانون اساسی به صورت زنده.”

برنده و حفاظت از حق رای بود لوئیس زندگی می کنند یک علت که او مورد ضرب و شتم و خون آلود. او زندگی می کردند به دیدن قانون حق رای مهم حقوق مدنی قانون معرفی و به قانون امضا شده در ماه های پس از یکشنبه خونین در مارس 1965. اما آن را ضعیف توسط دیوان عالی کشور در سال 2013 و یک لایحه که بازگرداندن کلید حمایت از قانون languishes در کنگره است.
The casket is prepared for movement at the end of a funeral service for John Lewis in Atlanta, Georgia, on 30 July.

Dr برنیس پادشاه مدیر عامل شرکت کینگ مرکز و جوانترین فرزند از حقوق مدنی رهبران مارتین لوتر کینگ جونیور و Coretta اسکات کینگ التماس کنگره به تصویب این قانون بود که تغییر نام داد و به افتخار Lewis این هفته است. او همچنین به نام برای رهبران برای پایان دادن به “مدرسه-به-زندان خط لوله” و مبارزه با نابرابری ثروت.

صدای او برای چندمین بار از طریق کلیسا به عنوان او تکرار لوئیس معروف تماس برای کسانی که مبارزه با استفاده از مقاومت غیر خشونت آمیز در برابر بی عدالتی به “خوب مشکل”.

برنیس پادشاه گفت: “ما عطا کند خدا دو بخش برای مسح به خوبی مشکل تا زمانی که سیاه و سفید بدن دیگر یک تهدید در این جهان و زندگی را عادلانه نمایندگی قدرت و نفوذ است.”

مجلس با نانسی پلوسی که خدمت در کنار لوئیس در کنگره برای بیش از سه دهه به یاد می آورد دو رنگین کمان, دهنی کنگره در روز سه شنبه شب به عنوان هزاران نفر از عزاداران گریستم و متمایل شدن سر خود را قبل از لوئیس تابوت.

“ما همیشه می دانستیم که او در کنار فرشتگان و در حال حاضر او با آنها است,” او گفت: توقف گاهی برای مبارزه با اشک.

لوئیس بود که مبتلا به سرطان لوزالمعده در ماه دسامبر درگذشت روز 17 ژوئیه در سن 80.

در اوایل روز پنج شنبه در نیویورک تایمز مقاله منتشر شده, نوشته شده توسط لوئیس در روز قبل از مرگ او است که ابراز خوش بینی درباره آینده رهبری یک نسل جدید و مدنی است که او شاهد در آخرین روزهای زندگی خود را.

“امت تا من جورج فلوید,” او نوشت. “او من Rayshard بروکس, ساندرا مطلوب و Breonna تیلور.”

او خواست آمریکایی ها به “خوب مشکل لازم است مشکل” – یک عقیده شخصی تشویق مردم به “ایستادن صحبت کردن و صحبت کردن” علیه تبعیض و بی عدالتی است.

“آرا قدرتمند ترین تغییر بدون خشونت عامل شما باید در یک جامعه دموکراتیک” او نوشت. “شما باید با استفاده از آن به دلیل آن است تضمین شده نیست. شما می توانید آن را از دست بدهند.”

عمیقا شخصی ادای احترام کلینتون استناد لوئیس کلمات.

“او رفته تا ان و سمت چپ ما با راهپیمایی سفارشات” کلینتون گفت. “من پیشنهاد می کنم – پس او را به اندازه کافی نزدیک به خدا به نگه داشتن چشم خود را بر روی گنجشک و ما – ما سلام, کت و شلوار و مارس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de