اوباما انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان “هرج و مرج مطلق فاجعه’


اوباما انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان “هرج و مرج مطلق فاجعه’ و سرزنش رئیس جمهور امریکا که بیشتر خودخواه قبیله ای و تقسیم’ در به بیرون درز تماس بگیرید

  • رئیس جمهور سابق آمار در مغلوب ساختن پیشی جستن در وب صحبت سابق مقامات دولت
  • اوباما گفت: دولت پاسخ به همه گیر است “پر از لکه و کم خونی’
  • رئیس جمهور سابق نیز مقصر مغلوب ساختن پیشی جستن برای تشدید ‘قبیله ای’ نزاع در کشور
  • نظرات بیشترین حمله اوباما با هدف رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن
  • مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از عملکرد در طول همه گیر با وجود نزدیک به 78,000 مرده
  • رئیس جمهور ادعا کرده است خود را با ممنوعیت سفر در چین جان میلیون ها نفر را نجات داد
  • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به COVID-19 همه گیر شده است یک “هرج و مرج مطلق فاجعه’ رئیس جمهور سابق باراک اوباما روز جمعه گفت.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سلف سرزنش زمان مستاجر از دفتر بیضی و متحدان خود را برای تشدید ‘قبیله ای’ تنش در سراسر کشور که او می گوید را مختل کرده است تلاش برای کاهش تعداد موارد در سراسر کشور.

صوتی از وب سایت تماس بگیرید که در آن اوباما صحبت کرد به دست آمده توسط اخبار یاهو.

“چه ما در حال مبارزه علیه این روند بلند مدت است که در آن بودن و خودخواه بودن قبیله ای بودن تقسیم و دیدن دیگران به عنوان دشمن – که تبدیل به یک قوی تر ضربه در آمریکا زندگی’ رئیس جمهور گفت:.

‘و ما شاهد این هستیم که در سطح بین المللی نیز هست.

“این بخشی از دلیل که چرا پاسخ به این بحران جهانی بوده است به طوری که کم خونی و پر از لکه.

Former President Barack Obama

President Donald Trump

رئیس جمهور سابق باراک اوباما (چپ) لعنتی جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن (راست) دست زدن به COVID-19 اپیدمی به عنوان یک “هرج و مرج مطلق فاجعه’

‘آن شده اند که بد حتی با بهترین دولت ها است.

‘شده است مطلق هرج و مرج فاجعه وقتی که طرز فکر – “آنچه در آن برای من است” و “به معامله با هر کس دیگری است” – وقتی که طرز فکر است operationalized در دولت ما.’

اوباما افزود: ‘به همین دلیل من راه هستم برای رفتن به صرف زمان زیادی را به عنوان لازم و مبارزه به عنوان سخت به عنوان من می توانم برای جو بایدن.’

وجود دارد در حال حاضر بیش از 1.3 میلیون نفر از coronavirus و 78,000 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

صرفه جویی برای مبارزات انتخاباتی سخنرانی در طول سال 2018 اواسط دوره انتخابات رئیس جمهور سابق تا حد زیادی آرام شده است پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و جای او را پس از شکست هیلاری کلینتون در سال 2016.

اوباما نظرات به تهمت و دولت را از دست داده و همه گیر شد بسیار واضح تر حمله جانشین او.

ماه گذشته اوباما ارائه محجبه انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن بر COVID-19 بحران این ادعا که وجود دارد ‘منسجم طرح ملی’ را به آدرس شیوع.

‘در حالی که ما همچنان منتظر منسجم طرح ملی برای حرکت در این بیماری همه گیر متحده از ماساچوست شروع به خود را اتخاذ بهداشت عمومی قصد دارد برای مبارزه با این ویروس–قبل از آن خیلی دیر است,’ رئيس جمهور سابق است.

اوباما با استفاده از پرینت به موضوع حمله به رئیس جمهور بلکه ستایش ماساچوست برای پاسخ به همه گیر با نیویورکر مقاله با عنوان: آن را خیلی دیر نیست برای رفتن جرم علیه Coronavirus.

به عنوان چند متحده همچنان به ضجه و زاری کردن که آنها نمی باید این منابع به اداره به اندازه کافی تست برخی گرفته اند امور را در دست خود.

On April 22, Obama launched a veiled attack on Trump without using the president's name, claiming there is no 'coherent national plan' on coronavirus response

در آوریل 22, اوباما, راه اندازی یک محجبه حمله تهمت بدون استفاده از رئیس جمهور نام این ادعا وجود ندارد و منسجم طرح ملی’ در coronavirus پاسخ

فرماندار ماساچوست چارلی بیکر راه اندازی یک طرح به صورت کامل در مقیاس ایالتی تست خواهد شد که با استفاده از پیاده سازی موثر قرنطینه و درمان سیستم.

دولت قادر به افزایش تعداد آزمایشات تجویز شده از فقط 41 در تاریخ 9 مارس به بیش از هشت هزار آوریل 17.

اوباما همچنین حمله جانشین او در پایان ماه مارس به عنوان برگ برنده امضا مراقبت اقدام به ارائه 2.2 تریلیون دلار در محرک اقتصادی و برای کمک به آمریکایی ها و کسب و کارهای کوچک.

‘ما دیده می شود همه بیش از حد وحشتناکی عواقب کسانی که رد هشدارهای یک بیماری همه گیر,’ دو اصطلاح دموکرات توییتی ماه گذشته.

Massachusetts Governor Charlie Baker

A woman gets a nasal swab to test for coronavirus in Chelsea, Massachusetts

اوباما همچنین با تمجید فرماندار ماساچوست چارلی بیکر (سمت چپ) در پاسخ به این ویروس و در صدای جیر جیر خود را مربوط به یک مقاله در مورد دولت به طور چشمگیری افزایش آن تست قابلیت های

“ما نمی توانیم هر عواقب انکار آب و هوا. همه ما به خصوص افراد جوان باید به تقاضا بهتر از دولت ما در هر سطح و رای این سقوط ” او ادامه داد: در آن زمان.

در این سال انتخابات شده است طرح میتوانست با این بیماری همه گیر. با هیچ واکسن در دید و تعداد موارد بالا رفتن برخی از ایالات آمریکا آغاز شده و به تدریج بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که دیگران باید حفظ یک مستند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بوده است طلبه برای پاسخ به همه گیر.

گزارش در چند رسانه ها نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن بازی کردن به شدت از coronavirus حتی در حالی که خود را کارشناسان خواسته بودند او را به آن را به طور جدی.

تهمت مقامات دولت مانند بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و تجارت مشاور پیتر ناوارو گزارش صدا زنگ در مورد یک بیماری همه گیر از رسیدن به سواحل آمریکا به عنوان اوایل به عنوان در اواخر ماه ژانویه اما رئیس جمهور شکست خورده به هشدارها.

منتقدان گفت: در وقت با ارزش است که از دست داده بود استفاده شده است می تواند به سطح شیب دار تا تست و همچنین ارائه حرفه ای پزشکی کافی لوازم شخصی تجهیزات حفاظتی به منظور مقابله بهتر با این بیماری همه گیر.

تهمت نیز برای انتقاد از مخلوط پیام – شعار اجتماعی فاصله و اقدامات پیشگیرانه از یک طرف اما پس از اصرار هواداران خود را به ‘آزادی’ متحده از طریق تظاهرات توده ای در طرف دیگر.

رئیس جمهور نیز نظرات که باعث استهزا و تمسخر از جمله پیشنهاد که تمیز کردن و ضد عفونی کننده می تواند به بدن مصرف به منظور درمان COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نوبه خود ادعا کرده است که تصمیم خود را تعطیل سفر از چین زندگی را نجات داد هر چند دولت اجازه پرواز از چین حمل آمریکا از شهروندان و ساکنان قانونی برای ادامه فرود در کشور است.

Workers at Island Harvest Food Bank working in conjunction with the Nourish New York initiative distribute locally produced goods to people in need of food assistance in Massapequa, New York, on Friday

کارگران در جزیره برداشت بانک مواد غذایی مشغول به کار در رابطه با تغذیه نیویورک ابتکار توزیع به صورت محلی تولید کالا به مردم نیاز به کمک های غذایی در Massapequa نیویورک در روز جمعه

رکورد نرخ بیکاری در روز جمعه گزارش اسیر درد یک ملت که در آن ده ها میلیون شغل به طور ناگهانی از بین رفت ویرانگر اقتصاد و وادار کردن تهمت به غلبه بر تاریخی headwinds برای برنده شدن در دور دوم.

فقط چند ماه پیش برنامه ریزی شده مغلوب ساختن پیشی جستن به مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد در پشت یک اقتصاد قوی.

که یک حافظه دور پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل که منجر به نرخ بیکاری 14.7 درصد که بالاترین سطح از زمان رکود بزرگ.

هیچ موازی در تاریخ ایالات متحده برای پشت سر و یا شدت سقوط اقتصادی است ravaging برخی از ایالت ها که بسیار مهم هستند به ناروا پیروزی.

رئیس جمهور در حال حاضر وظیفه با متقاعد کردن رای دهندگان که فاجعه بار شغل زیان حاصل از این بیماری همه گیر — و نه خود را در مدیریت بحران بهداشت عمومی.

او همچنین استدلال می کند که او سزاوار فرصت دیگری برای بازسازی آنچه ویروس نابود شده است.

‘آنچه که من می توانید انجام دهید: من آن را به عقب’ تهمت گفته فاکس نیوز روز جمعه.

‘آن را به طور کامل انتظار می رود. هیچ جای تعجب وجود دارد. همه می دانند که.

‘حتی دموکرات ها نه سرزنش من است.’

آوردن شغل به سرعت آسان نخواهد بود.

Backdated آمار نشان می دهد که بیکاری به عنوان بالا به عنوان 25 درصد در سال 1933 در طول رکود بزرگ.

گسترده تر محاسبه نرخ بیکاری از آوریل شغل گزارش نشان می دهد نرخ ممکن است نزدیک به بالا که در حال حاضر به عنوان 14.7 درصد رای را شامل نمی شود افرادی که چپ نیروی کار یا هنوز هم نظر خود را شاغل با وجود کار نمی کند.

اما تلاش های مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش این coronavirus باعث شده خیلی سریع تر از دست دادن شغل از طول 1930s.

تصمیم به دفن CDC بازگشایی امریکا گزارش آمد از بالاترین سطح از کاخ سفید’ که پس از آن دستور داد بخش هایی از آن را نوشته پس از تصویب گزارش ظهور آن کنار گذاشته شده بود

تصمیم به کنار گذاشتن مشاوره دقیق از ملت کنترل بیماری کارشناسان برای بازگشایی جوامع در طول بیماری همه گیر کوروناویروس آمد از بالاترین سطح از کاخ سفید با توجه به داخلی دولت ایمیل های به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

کارشناسان در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از هفته را صرف کار بر روی یک گزارش با عنوان “راهنمایی برای اجرای باز کردن امریکا دوباره چارچوب’ بود که تحقیق و نوشته شده است برای کمک به ایمان رهبران و صاحبان کسب و کار مربیان و دولت و مقامات محلی به عنوان آنها شروع به بازگشایی شده است.

این گزارش شامل جزئیات ‘درخت تصمیم,’ یا نمودار جریان با هدف کمک به مردم در تعیین اینکه آیا آنها باید بازگشایی محل خود از کسب و کار و یا ادامه به نگه داشتن آنها را بسته است.

کارشناسان در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از هفته را صرف کار بر روی یک گزارش با عنوان “راهنمایی برای اجرای باز کردن امریکا دوباره چارچوب’. ایمیل های به دست آمده توسط آسوشیتد پرس نشان می دهد CDC مدیر رابرت Redfield (راست) در گزارش را امضا بود اما هنوز به خاک سپرده شده توسط ‘بالاترین سطح از کاخ سفید’

The report  (part of which is pictured above) was designed to help faith leaders, business owners, educators and state and local officials as they begin to reopen. The CDC repeatedly chased up The White House for sign off on the report - but appeared to be stonewalled for weeks

این گزارش (که بخشی از آن در تصویر بالا) طراحی شده است برای کمک به ایمان رهبران و صاحبان کسب و کار مربیان و دولت و مقامات محلی به عنوان آنها شروع به بازگشایی شده است. CDC بارها و بارها تعقیب کاخ سفید برای امضای کردن گزارش – اما به نظر می رسد stonewalled برای هفته

کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany روز جمعه گفت که بخش هایی از این گزارش شده بود تایید شده توسط CDC مدیر رابرت Redfield. جدید, ایمیل, با این حال نشان می دهد که Redfield پاک هدایت.

با وجود این دولت کنار گذاشته این گزارش در آوریل 30.

در اوایل مارس 10, Redfield, که همچنین یک عضو از کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی مشترک از طریق ایمیل راهنمایی و درخت های تصمیم گیری با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی از جمله پسر خود را-در-قانون Jared کوشنر بالا مشاور کلیان کانوی و یوسف Grogan معاون رئیس جمهور برای سیاست داخلی.

همچنین شامل شد دکتر دبورا Birx, Dr. Anthony Fauci و دیگر نیروی کار اعضای.

سه روز بعد CDC مدیریت بالا ارسال بیش از 60 صفحه گزارش با متصل نمودار جریان به کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه یک مرحله معمولا تنها هنگامی که سازمان به دنبال نهایی کاخ سفید تایید اسناد و مدارک آنها در حال حاضر پاک شده است.

17-نسخه صفحه بعد منتشر شد مربوط به مطبوعات و دیگر رسانه های خبری شد تنها بخشی از سند واقعی ارائه شده توسط CDC و هدفمند امکانات خاص مانند کافه ها و رستوران ها.

آسوشیتد پرس به دست آمده یک کپی جمعه از سند کامل. که نسخه جهانی بیشتر سری از دستورالعمل های مرحله به مرحله, ‘مراحل را برای همه آمریکایی ها در هر جامعه ای’ گیربکس به توصیه جوامع به عنوان یک کل در تست, تماس, ردیابی و بنیادی دیگر اقدامات کنترل عفونت.

در آوریل 24, Redfield دوباره ایمیل فرستاده اسناد هدایت به Birx و Grogan با توجه به کپی بازدید شده توسط آسوشیتد پرس.

Redfield خواسته Birx و Grogan خود را برای بررسی به طوری که CDC می تواند در پست راهنمایی publicly.

متصل به Redfield ایمیل شد هدایت و اسناد مربوط به درخت های تصمیم گیری از جمله یکی برای گوشت های بسته بندی گیاهان است.

President Donald Trump speaks about the coronavirus in the James Brady Press Briefing Room of the White House in Washington, as Dr. Deborah Birx, White House coronavirus response coordinator, listens (file photo)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد کوروناویروس در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید در واشنگتن به عنوان دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده گوش (عکس)

“ما برنامه ریزی برای ارسال این به قریه سایت پس از تایید’ Redfield نوشت.

Redfield را فرستاده دیدگاه در تضاد با کاخ سفید ادعای شنبه که آن را به حال هنوز رتبهدهی نشده است تایید دستورالعمل چون CDC خود رهبری تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است با توجه به آنها چراغ سبز.

دو روز بعد در آوریل 26, CDC هنوز دریافت نکرده اند هر کلمه از دولت با توجه به ارتباطات داخلی.

رابرت McGowan CDC رئیس ستاد بود که چوپانی هدایت از طریق کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه ارسال یک ایمیل به دنبال به روز رسانی.

“ما نیاز به آنها را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به طوری که ما می توانیم آنها نوشته شده:” او نوشت: به نانسی بک یک OMB کارمند.

بک گفت که او در انتظار بررسی توسط کاخ سفید مدیران کمیته یک گروه از بالا به مقامات کاخ سفید.

“آنها نیاز به تایید قبل از آنها می تواند به جلو حرکت می کند. WH اصول در ارتباط با نیروی کار بنابراین این نیروی کار باید با آگاهی از وضعیت,’ بک نوشت: به McGowan.

President Trump and Robert Redfield are pictured together at The White House on April 22. At the same time CDC employees were repeatedly asking the White House to approve their 60-page report about reopening America

رئیس جمهور تهمت و رابرت Redfield در حال تصویر با هم در کاخ سفید در آوریل 22. در همان زمان CDC کارکنان بودند بارها و بارها درخواست کاخ سفید برای تصویب خود را در 60 صفحه گزارش در مورد بازگشایی امریکا

Redfield's emailed comments contradict the White House assertion Thursday that it had not yet approved the guidelines because the CDC's own leadership had not yet given them the green light. Redfield is pictured in a file photo

Redfield را فرستاده دیدگاه در تضاد با کاخ سفید ادعای شنبه که آن را به حال هنوز رتبهدهی نشده است تایید دستورالعمل چون CDC خود رهبری تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است با توجه به آنها چراغ سبز. Redfield تصویر در یک فایل عکس

روز بعد, مارس 27 Satya Thallam از OMB ارسال CDC مشابه پاسخ: ‘بازگشایی راهنمایی و درخت تصميم اسناد رفت و به یک West Wing مدیران کمیته در روز یکشنبه. ما نه دریافت کلمه در زمان بندی های خاص خود را برای ملاحظات.

“با این حال من در حال عبور همراه پیام خود را: آنها باید با توجه دقیق و صریح جهت است که این اسناد هنوز پاک و نمی تواند بیرون رفتن از در حال حاضر – این شامل مرتبط با بیانیه های مطبوعاتی و یا دیگر ارتباطات است که ممکن است نمایش محتوا یا زمان guidances.’

با توجه به اسناد و مدارک CDC ادامه کشیدند برای روز مورد راهنمایی که مقامات امیدوار به پست توسط چهار شنبه, آوریل 1 روز مغلوب ساختن پیشی جستن را هدف قرار داده بود برای بازگشایی برخی از کسب و کار با توجه به یک منبع که اعطا شد گمنامی چرا که آنها مجاز به صحبت با مطبوعات است.

در 30 آوریل CDC مدارک کشته شدند ،

آژانس تا به حال نه شنیده خاصی انتقادات از هر کاخ سفید مدیران کمیته و یا coronavirus نیروی کار در روز پس از مقامات خواسته برای به روز رسانی.

‘هدایت باید بیشتر متقاطع برش و می گویند زمانی که آنها باید بازگشایی و چگونه به نگه داشتن مردم بی خطر است. اساسا وظیفه نیروی پاک این برای توسعه بیشتر اما نه برای آزادی’ نوشت: کوین هرش یک کارمند در کاخ سفید دفتر امور نظارتی (OIRA) در یک ایمیل به قریه پدر و مادر, آژانس, وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

The White House has now requested the CDC refile the report after The Associated Press published a report claiming the 60-page document had been blocked by the White House

کاخ سفید در حال حاضر درخواست CDC refile این گزارش پس از آسوشیتد پرس منتشر شده یک گزارش ادعا 60-صفحه سند شده بود مسدود شده توسط کاخ سفید

CDC کارکنان مشغول به کار در ارشاد تصمیم به دوباره سعی کنید.

دولت در حال حاضر منتشر شد افتتاح آن تا امریکا دوباره طرح و ساعت تیک تاک. کارکنان در CDC فکر کردم اگر آنها را به بازگشایی مشاوره وجود دارد خارج وجود دارد, این امر کمک به جوامع انجام این کار با جزئیات متخصص کمک کند.

اما چند ساعت بعد در آوریل 30, قریه رئیس ستاد McGowan به گفته CDC کارکنان که نه راهنمایی اسناد و مدارک و نه درخت های تصمیم گیری ‘هرگز نور روز را مشاهده کنید’ با توجه به سه مقامات که کاهش یافته است به نام چرا که آنها مجاز به صحبت با خبرنگاران.

روز بعد, آوریل 1 ایمیل ها نشان داد یک کارمند در سی دی گفته بود ” ما نمی خواهد حتی مجاز به پست تصمیم درختان. ما تا به حال این تیم (به عنوان خسته هستند) ایستاده است.’

CDC را ارشاد کنار گذاشته شد – تا زمانی که ممکن است 7.

که صبح آسوشیتد پرس گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال به خاک سپرده هدایت حتی به عنوان بسیاری متحده آغاز شده بود اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی شده است.

پس از داستان فرار کاخ سفید به نام CDC و دستور داد آنها را به refile تمام درخت های تصمیم گیری به جز یکی که هدفمند کلیساها. یک ایمیل به دست آمده توسط آسوشیتدپرس تایید آژانس خشمگین اسناد در اواخر روز پنجشنبه ساعت پس از اخبار را شکست.

‘متصل در هر درخواست از اوایل امروز تصمیم درختان قبلا به هر دو OIRA و WH وظیفه نیروی منهای جوامع از ایمان درختی,’ خواندن ایمیل.

The CDC report provided information for business owners about when it was safe to reopen. Pictured: Tennessee barber Greg Smith is pictured back at work Wednesday

CDC گزارش اطلاعات ارائه شده برای صاحبان کسب و کار در مورد زمانی که آن را امن برای بازگشایی شده است. تصویر: تنسی آرایشگر گرگ اسمیت که در تصویر پشت در محل کار شنبه

An excerpt of the 60 page 'Guidance for Implementing the Opening Up America Again Framework' is pictured

CDC officials worked on the report for weeks, before asking The White House for approval

دو صفحه از 60 صفحه راهنمایی برای اجرای باز کردن امریکا دوباره چارچوب’ هستند تصویر

White House spokeswoman Kayleigh McEnany said Friday that parts of the report had not been approved by CDC Director Robert Redfield. New emails obtained by The Associated Press, however, contradict her assertion

کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany روز جمعه گفت که بخش هایی از این گزارش شده بود تایید شده توسط CDC مدیر رابرت Redfield. ایمیل های جدید به دست آمده توسط آسوشیتدپرس, اما در تضاد با ادعای او

‘لطفا اجازه دهید ما می دانیم اگر/وقتی که/چگونه ما قادر به ادامه از اینجا.

آمریکا دارای بیشترین تعداد coronavirus موارد در 1.31 میلیون به عنوان به خوبی به عنوان بالاترین مرگ و میر.

CDC شنیدن روزانه از استان و شهرستان ادارات بهداشت به دنبال علمی معتبر اطلاعاتی که برای تصمیم گیری آگاهانه. پشت صحنه, CDC دانشمندان در حال کار برای به دست آوردن اطلاعات به دولت های محلی.

آژانس استخدام صدها ترین در جهان مورد احترام اپیدیولوژی و پزشکان که در زمان بحران هستند نگاه به تخصص خود گفت: سابق CDC مدیر تام فریدن. مردم را به کلیک بر روی سی دی coronavirus سایت بیش از 1.2 میلیارد بار.

متحده است که به طور مستقیم در رسیدن به این سی دی می توانید دسترسی هدایت شده است که آماده شده اما کاخ سفید هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شد.

“من فکر نمی کنم که هر دولت احساس می کند که CDC کمبود. این فقط روند گرفتن مسائل,’ Plescia گفت.

خبر می آید آن را به عنوان نشان داد که 11 نفر از اعضای سرویس مخفی ایالات متحده به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19 و 23 دیگران را بهبود از بیماری..

برخی از 60 نفر از کارکنان این سازمان به اتهام حمایت از رئیس جمهور تهمت و دیگر مقامات ارشد دولتی در حال حاضر در قرنطینه با توجه به شیوع بیماری های, با توجه به وزارت امنیت اسناد و مدارک به دست آمده توسط اخبار یاهو.

در همین حال مایک پنس مطبوعات, منشی, کتی میلر آزمایش مثبت برای این ویروس در روز جمعه. او تا به حال شده است در سال های اخیر در تماس با معاون رئیس جمهور. میلر ازدواج کرده است, استفان میلر یک تهمت مشاور.

این تست مثبت برای کتی میلر یک روز پس از مقامات کاخ سفید تایید کرد که یک عضو از خدمت نظامی به عنوان یکی از Trumps valets تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر مورد مشخص شده به عنوان مثال که در آن یک فرد است که در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور دارای آزمایش مثبت پس از چندین نفر در حال حاضر در خود را خصوصی فلوریدا باشگاه تشخیص داده شد با COVID-19 در اوایل ماه مارس.

نوکر آزمایش مثبت چهارشنبه.

کاخ سفید در حال حرکت بود به ساحل تا آن پروتکل حفاظت برای حفاظت از ملت و رهبران سیاسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برخی از کارکنان است که ارتباط برقرار کردن با او از نزدیک در حال حاضر می تواند آزمایش روزانه.

پنس پنجشنبه به خبرنگاران گفت که هر دو او و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر می تواند آزمایش روزانه به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>