اوباما خطاب به جورج فلوید تماس در هر شهردار به فشار برای پلیس اصلاحات

واشنگتن — رئیس جمهور سابق باراک اوباما روز چهارشنبه در هر شهردار در ایالات متحده به بررسی استفاده از نیروی سیاست و پیشرفت در دولت اصلاحات در طول اولین بار در دوربین اظهارات پس از موجی از تظاهرات و خشونت های پس از کشتن جورج فلوید تکان کشور و طرح میتوانست 2020 انتخابات.

آقای اوباما اتخاذ ویژه اندازه گیری بیشتر و کمتر مقابله تن از رئیس جمهور تهمت و گفت که این بحران “بر خلاف هر چیزی من را دیده اند در طول عمر من” است که آن را ارائه یک فرصت برای جلوگیری از خشونت پلیس که خواهد بی درنگ سیاسی “بیداری” به متحد این کشور در اطراف نژادی عدالت و پلیس اصلاحات.

سابق رئیس جمهور است که مصرف درد برای مقابله با بحران بدون upstaging آمده است. او دوست و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شد ظاهر می شود در یک دور جدول رویداد خود را با دادستان سابق عمومی, Eric H. دارنده جونیور از واشنگتن به عنوان بخشی از یک ویدیو تاون هال سری اسپانسر شده از طرف من برادر حافظ داد یک گروه غیر انتفاعی آقای اوباما تاسیس شد.

آقای اوباما تکرار دو آنلاین مقالات او نوشته شده در طول هفته گذشته است که در آن او التماس جوان معترضان به کانال خود خشم به عمل سیاسی تبدیل کردن برای آقای بایدن در ماه نوامبر و به آغوش محلی اصلاحات برای برگزاری افسران پلیس پاسخگو برای سوء استفاده از قدرت است.

“ما باید مبارزه را به مطمئن شوید که ما یک رییس جمهور و کنگره آمریکا و وزارت دادگستری و یک قضائیه فدرال که در واقع تشخیص مداوم خورنده نقش است که نژاد پرستی در جامعه ما و می خواهید برای انجام کاری در مورد آن” او در یک پست در متوسط در روز دوشنبه.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 12m پیش

  • سه افسران متهم هستند در جورج فلوید مرگ و مقامات ارتقاء اتهامات علیه Derek چوین.
  • مینه سوتا دادستان خواست صبر و زمان ساخت مورد.
  • وزیر دفاع می گوید او نمی خواهید فعال-سربازان وظیفه استفاده می شود در خیابان ها در حال حاضر.

او همچنین فیلدینگ یک سری از prescreened سوالات واسطه توسط آقای دارنده. در سال های اخیر حضور آقای اوباما تبدیل شده است بیشتر پرقدرت خود را در انتقاد از کاخ سفید چکش جمهور تهمت اقدامات بدون استناد به جانشین او نام. آقای اوباما سرزنش دولت فعلی در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان “هرج و مرج” و در مورد سوال آقای تهمت تعهد به “حکومت قانون” در تماس با اعضای سابق خود در کاخ سفید تیم در ماه گذشته.

آقای اوباما احساسات در حال اجرا بالا و منظم جمهور سابق است که پیدا کردن آن سخت تر به ماندن در اسکریپت دوستان گفت. در طول چند روز گذشته او کار کرده است این گوشی با همکاران از جمله آقای دارنده تخلیه انزجار خود را در کاخ سفید در پاسخ به اعتراضات و استراتژیسازی در مورد بهترین راه برای رسیدگی به این مسائل بدون برافروختن بحران یا تربیع به یک در یک مبارزه با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن افراد نزدیک به او گفت.

روز سه شنبه یک مینیاپولیس ایستگاه رادیویی گزارش داده است که سرویس مخفی مقامات ساخت و آماده سازی اولیه برای یک سطح بالا, بازدید کننده, شاید آقای اوباما. اما افراد نزدیک به رئیس جمهور سابق گفت که او تا به حال هیچ قصد سفر وجود دارد این هفته — اگر چه آنها نکرد آقای اوباما مشارکت در مرتبط با حوادث در آینده است.

مدت کوتاهی قبل از اینکه آقای اوباما صحبت کرد در چهارشنبه سابق جیمی کارتر رئیس جمهور با صدور بیانیه ای خواستار تظاهرات مسالمت آمیز و سیستماتیک تغییر دهید. “به عنوان یک مرد سفید پوست جنوب, من می دانم که همه به خوبی تاثیر تبعیض نژادی و بی عدالتی به آفریقایی-آمریکایی” 95 ساله رئیس جمهور سابق نوشت. “ما نیاز به یک دولت به عنوان خوب به عنوان آن مردم است و ما بهتر از این.”

کسانی که نظرات یک روز پس از دیگری رئیس جمهور سابق نیز به ارائه یک جایگزین چشم انداز این اعتراضات به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. در طولانی بیانیه صادر شده توسط دفتر رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش ابراز همبستگی با تظاهرکنندگان در خیابان ها و بدون نام بردن از رییس جمهور وقت هشدار داد در برابر تلاش برای سرکوب تظاهرات کنند.

“این است که یک قدرت هنگامی که معترضان حفاظت شده توسط مسئول اجرای قانون, مارس برای آینده ای بهتر” آقای بوش روز سه شنبه گفت:. “این تراژدی — در یک سری از شبیه تراژدی — افزایش دیر سوال: آیا ما در پایان سیستمیک نژاد پرستی در جامعه ما? تنها راه برای دیدن خودمان در یک نور واقعی است برای گوش دادن به صدای بسیاری از کسانی که در حال صدمه زدن و عزادار.”

آقای بوش تنها زندگی جمهوریخواه رئیس جمهور سابق — و کسی که حاضر به رای دادن به آقای ترامپ در سال 2016 ساخته شده هیچ اشاره مستقیمی به رئیس جمهور فعلی یا اخیر خود تهدید به استفاده از ارتش برای تسلط و جلوگیری از معترضان. اما آقای بوش صحبت کرد و پس از مأموران اجرای قانون مستقر عوامل شیمیایی و فلش نارنجک به زور روشن مسالمت آمیز معترضان در واشنگتن آن را ممکن است برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به مرحله یک فرصت عکس با کتاب مقدس در مقابل کلیسای جان و رئیس جمهور سابق را در نظر به عنوان خوانده شده مانند یک كردم ،

“کسانی که مجموعه ای از سکوت کسانی که صدای” آقای بوش گفت: “نمی فهمم معنی امریکا — و یا چگونه آن را تبدیل به مکانی بهتر است.”

رئیس جمهور سابق بیل کلینتون با صدور یک پیام نوشته شده از خود در شنبه افشاگری آقای فلوید مرگ و گفت که آن را یک بار دیگر مطرح شده سوالات عمیق برای ملت — اما او بیش از حد نیست نام آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما نمی توانیم صادقانه پاسخ این پرسش در تقسیم و تسخیر ما در مقابل آنها تغییر سرزنش و شانه خالی کردن از مسئولیت جهانی زندگی میکنیم,” او نوشت. “مردم با قدرت باید اول پاسخ به سوالات گسترش که ‘ما’ و کوچک که آنها را قبول برخی از سرزنش و فرض مسئولیت بیشتر. اما بقیه ما باید برای پاسخ به این سوالات بیش از حد.”

پیتر بیکر کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>