اوکلند به باز کردن 74 کیلومتر از خیابان های شهر به پیاده و دوچرخه سوارانبا بسیاری از ساکنان کار از خانه و کودکان از مدرسه خارج شهر اوکلند کالیفرنیا است و بسته کردن 74 کیلومتر از خیابان های آن برای عبور اتومبیل های ساخت آن را آسان تر برای شهروندان به اجرا دوچرخه و یا بازی فقط در زمان برای تعطیلات آخر هفته.

اوکلند را “خیابان های آرام” ابتکار اعلام کرد در روز پنج شنبه توسط شهردار لیبی Schaaf را کنار بگذارند تا 10 درصد از خیابان های شهر را برای تفریح و سرگرمی. با شروع این هفته با چهار خاص تقاطع تحت تاثیر خیابان ها بسته خواهد شد را از طریق ترافیک. یک لیست از خیابان تعطیلی منتشر خواهد شد توسط اوکلند بخش حمل و نقل است.

“از آنجا که از کاهش در ترافیک ماشین ما خواهد بود و بسته کردن تعدادی از خیابان به طوری که دوچرخه سواران و عابران می تواند به گسترش و در هوای تازه با خیال راحت در اوکلند خیابان های رایگان اتومبیل” Schaaf گفت: در روز پنج شنبه.

مانند بسیاری از کالیفرنیا منطقه خلیج ساکنان آب گرفتگی در پارک ها و سواحل محلی پس از یک پناهگاه در محل سفارش در زمان اثر در اواسط ماه مارس باعث شد مقامات نزدیک به پارک برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

مقامات شهرستان به امید آهسته خیابان ابتکار – که آنها خواستار یک اقدام اضطراری – را به ساکنان یک راه امن برای گرفتن خارج از منزل برای آخر هفته عید پاک در حالی که منطقه پارک ها محدود اما Schaaf هشدار ساکنان در روز جمعه است که این طرح به این معنا نیست بهداشت عمومی ارشاد باید نادیده گرفته شود.

“اجتماعی فاصله تنها واکسن ما باید برای مبارزه با این ویروس مرگبار,” Schaff گفت: در روز جمعه.

اخبار ملاقات با تشویق توجهی از حمل و نقل محلی طرفداران.

پیاده روی دوچرخه برکلی
(@WalkBikeBerk)

اوکلند در حدود نزدیک به 74 مایل از خیابان ها به مردم دادن فضای بیشتر برای پیاده روی و دوچرخه سواری با فاصله اجتماعی!

آنها با تمرکز بر دوچرخه بلوارها – دقیقا آنچه ما خواسته ایم @CityofBerkeley را انجام دهد.

ثبت نام درخواست ما برای حمایت از این در برکلی!! https://t.co/qyphH0lQ89 https://t.co/LiimDFmOtv

آوریل 10 سال 2020

BCGP دوچرخه سواری در منطقه
(@BikingTheRegion)

Oakland, CA به رول از 74 مایل از خیابان های آرام برای مردم به راه رفتن, دویدن و دوچرخه. #OaklandSlowStreetshttps://t.شرکت/YJQ6veJT2g pic.twitter.com/25xDwTgvFb

آوریل 10 سال 2020

Schaaf خواسته رانندگان به رعایت محدودیت و فوق العاده آگاه از کودکان در خیابان یادآوری ساکنان خیابان ها هنوز هم می شود باز به ترافیک محلی. اما Schaaf متوقف کوتاه بهره گرفتن پلیس به اجرای محدودیت.

“ما نمی خواهد, دادن, در این زمان, استنادهای گفت:” شهردار اضافه کرد که مردم باید به اندازه کافی به نگرانی در مورد در میان یک بیماری همه گیر.

حدود 11 درصد از این شهر زمین ساخته شده است تا از 6000 هکتار از پارک ها – خیابان ها و پیاده رو را تا اضافی 20% به 30% گفت: شهرستان اضافه کرد که شهر می خواست به استفاده از آن فضایی برای انتظار آفتاب تعطیلات آخر هفته.

اخبار ویژه welcomein شرق اوکلند یک محله در طول تاریخ نادیده گرفته شده و فقیر اعلام کرد: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد ابتکار عمل را در روز جمعه. بسیاری از شرق اوکلند ساکنان به ادامه کار با وجود این پناهگاه در محل سفارشات گفت: یک مدافع جامعه اغلب پیاده روی به شغل خود را به انجام این کار. هر گونه تلاش برای ایجاد خیابان امن تر است خبر خوب برای جامعه است.

“برخی از ما باید برای زنده ماندن و زنده ماندن ما با کار کردن او گفت:” در یک روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی. “زندگی در شرق اوکلند, هر روز یک وضعیت اضطراری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>