NYPD کمیسر پلیس نیویورک می گوید این سیستم عدالت کیفری ‘imploding’ پس از سنبله در تیراندازی


NYPD کمیسر پلیس اذعان می کند که شهر نیویورک را در سیستم عدالت کیفری ‘imploding’ پس از 75 نفر مجروح در 55 تیراندازی در هفت روز هفته بعد از بی قانونی

  • NYPD کمیسر پلیس درموت شیا نظرات پس از یک آخر هفته که دیدم 75 نفر زخمی در تیراندازی
  • او گفت: بسیاری از پرونده های جنایی شد ‘جریان’ ‘رکود’ و یا ‘معوق’
  • این به معنای مردم نبودند دیدن عواقب اعمال خود او گفت:
  • پلیس بر این باورند بسیاری از تیراندازی تیراندازی در حال انجام توسط افرادی که یا در آزادی مشروط و یا باز کردن موارد
  • شهر نیویورک دیده نمی شود بسیاری از ماه ژوئن در آمریکا از ماه ژوئن سال 1996

NYPD کمیسر پلیس درموت شیا گفت که سیستم عدالت کیفری ‘imploding’ به عنوان شهر نیویورک می بیند چشمگیر سنبله در تیراندازی خیابانی و قتل در ماه ژوئن.

در دیدار با خبرنگاران چهار شنبه, NYPD کمیسر پلیس درموت شیا خطاب به افزایش در تیراندازی در سراسر شهر و stagnancy از پرونده های جنایی.

‘شما باید به عقب برگردد و در این نگاه. شما باید یک جنایتکار-سیستم عدالت است که imploding,’ کمیسر پلیس درموت شیا گفت: با توجه به New York Post.

‘Imploding. که مهربان ترین راه برای آن قرار داده است ” او اضافه شده است.

NYPD Police Commissioner Dermot Shea said the city's criminal justice system was 'imploding' while addressing the rise in shootings throughout the city

NYPD کمیسر پلیس درموت شیا گفت: این شهرستان در سیستم عدالت کیفری شد ‘imploding’ در حالی که پرداختن به افزایش در تیراندازی در سراسر شهرستان

شیا همچنین اشاره کرد که بسیاری از پرونده های جنایی قرار بود در روند شدند ‘جریان’ ‘رکود’ و یا ‘معوق.’

‘هر یک از کسانی که نشان دهنده کسی نیست که پاسخگو باشند و هیچ عواقب’ Shea گفت.

پلیس بر این باورند که بسیاری از مردم کشیدن ماشه در این تیراندازی هستند یا در آزادی مشروط و یا باز در مورد مسائل بدتر ساخته شده توسط شهر coronavirus همه گیر پاسخ.

‘شما از شنیدن واژه هایی مانند نظارت آزاد در حال حاضر که یک مغالطه’ Shea گفت: CBS New York گزارش شده است.

‘وجود دارد که هیچ نظارت. وجود دارد فقط انتشار و شما شاهد پیامدهای آن در سراسر شهرستان.’

شیا نظرات آمده در خصوص خشونت آمیز هفته در نیویورک طی آن 75 نفر مجروح شدند در 55 تیراندازی بیش از یک دوره هفت روزه.

Police released a picture of two gunmen who opened fire on a Brooklyn street Monday night

پلیس با انتشار تصویر دو مرد مسلح افتتاح شد آتش سوزی در یک خیابان بروکلین دوشنبه شب

One fatal shooting caught on surveillance video Saturday showed a man shooting another man in the neck at point-blank range while he was washing his car in Brooklyn

یک تیراندازی مرگبار در نظارت تصویری شنبه نشان داد یک مرد تیراندازی دیگری در گردن و در نقطه ای خالی محدوده در حالی که او شستن ماشین خود را در بروکلین

Brooklyn was the site of four of the shootings that were reported over the weekend

بروکلین, سایت چهار تیراندازی که گزارش شده بیش از آخر هفته

این اعداد نشان دهنده 342 درصد پرش در تیراندازی هفته گذشته در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019.

بین جمعه و شنبه دو نفر کشته شدند و در 28 تیراندازی در حالی که 38 نفر دیگر مجروح شدند پلیس گفت: با توجه به WPIX.

یک تیراندازی مرگبار در روز شنبه بود که در نظارت تصویری, درگیر, لباس, طراح و هنرمند گرافیتی Kenneth سینگلتون, 35 بود که شستن ماشین خود را در خارج از خانه خود در بروکلین هنگامی که یک مرد به او راه می رفت و او را به ضرب گلوله نقطه خالی در گردن.

در روز دوشنبه وجود دارد 11 تیراندازی که در سمت چپ 17 نفر مجروح شدند.

پنج نفر به تنهایی زخمی شدند در جریان یک تیراندازی در یک تا 11 شب زنده داری آن شب در بروکلین نیویورک پست گزارش شده است.

وجود دارد در حال حاضر 125 حوادث تیراندازی در شهر نیویورک در ماه ژوئن به تنهایی با توجه به NYPD.

“ما باید برای رفتن به ماه ژوئن سال 1996 به بدتر از شروع ماه ژوئن,’ NYPD رئیس جرم و کنترل استراتژی های مایکل LiPetri گفت: نیویورک پست در روز دوشنبه.

تیراندازی ثبت شد که تا 24.3 درصد در سال 2020 تا کنون در مقایسه با همین زمان در سال 2019.

تعداد قربانیان تیراندازی نیز در حال افزایش است تا 27.9 درصد از 359 نفر در مجموع در سال 2019 به 459 نفر فقط در نیمه اول سال 2020 است.

پیش از آن در هفته شیا گفت NY1 که افزایش خشونت دیده می شود در حال حاضر در راه خود را از آغاز سال است.

“ما شده اند و روند این راه و تیراندازی فقط آخرین علائم’ Shea گفت. “ما نیاز به سیستم عدالت کیفری برای شروع کار کاملا رک و پوست کنده.’

او insinuated که عدالت کیفری اصلاحات از جمله حذف پول نقد وثیقه برای برخی جرائم تا به حال نقش مهمی در افزایش خشونت در سراسر شهرستان.

مردم نمی خواهند به بحث در مورد این, اما من نمی شود خجالتی و بحث در مورد آن. وجود دارد به معنای واقعی کلمه تقریبا هیچ کس در زندان,’ Shea گفت.

‘هنگامی که شما درخواست اداره پلیس در حال حاضر به نوعی موج گرز سحر و جادو و رفع هنگامی که شما در حال قرار دادن افراد خطرناک پشت در خیابان شما در حال دیدن چه چیزی اتفاق می افتد. و این شرم آور است که این جای تعجب است.’

شیا گفت که بسیاری از تیراندازی قرار گرفت که بیش از آخر هفته گذشته درگیر سه مشترک nexuses: الکل و ماری جوانا و تاس بازی.’

تیراندازی شد و در نتیجه به کیفیت زندگی جرائم که NYPD شده است که با تمرکز بر آنها در گذشته بوده.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت که صدها نفر از افسران پلیس به طور معمول در میز شغل خواهد بود عنوان را بر روی خیابان به عنوان بخشی از ” تابستان همه برنامه که آغاز شده است در حال حاضر.

این افسران خواهد بود تمرکز در 20 حوزه در سراسر شهر در حال تجربه مسائل را با خشونت اسلحه – به طور خاص کسانی که در برانکس و شمال بروکلین.

“ما می دانیم هنگامی که تیراندازی آنها گم بیشتر دهیم. ما درک می کنیم تلافی ما درک باند پویایی است. و من شنیده ام از تعدادی از رهبران جامعه است که آنها به طور فزاینده ای نگران,’ de Blasio روز دوشنبه گفت:.

او همچنین گفت که بخشی از این شهر را تلاش برای حفظ صلح خواهد بود هزینه $10million برای افزایش بحران, مدیریت سیستم است که با تمرکز بر ارسال سازمانهای مبتنی بر جامعه به محله ای که در آن وجود دارد تعداد بالا از خشونت اسلحه.

در ژوئن 15, Shea نشان داد که NYPD شد و انحلال آن لباس شخصی و ضد جرم واحد که تخصصی در هدف قرار دادن مسلح مظنون است.

در پی جورج فلوید تظاهرات de Blasio و شورای شهر باید گفت که آنها خواهد بود برش NYPD دلار 6billion بودجه و حرکت برخی از وجوه نسبت به جوانان و خدمات اجتماعی.

“ما نیاز به ایمنی و ما باید انصاف. ما نیاز به ایمنی و ما نیاز به عدالت است. ما باید برای انجام هر دو,’ de Blasio روز سه شنبه گفت.