NYPD و د Blasio گسله بیش از غارت در macy’s و در سراسر Midtown

شهردار بیل د Blasio و بالا مقام پلیس مواجه انتقاد شدید روز سه شنبه و قول داد به تغییر تاکتیک های خود را پس از هزاران نفر از افسران قادر به جلوگیری از باند غارتگران از شکستن را به کسب و کار در سراسر شهرستان از جمله میسی فروشگاه گل سرسبد در هرالد مربع و شناخته شده دیگر فروشگاه ها در میدتاون منهتن.

حتی برخی از اعضای ارشد بخش خصوصی اذعان کرد که پلیس شده بود غرق تعدادی از غارت حوادث و تدارکات حفظ جلوتر از جریان ثابت از گزارش نمیتوانیم برای یک شب دوم.

“رادیو بود nonstop همه شب با پلیس درخواست برای پشتیبان گیری گفت:” یک مقام پلیس که صحبت در خواست نامش فاش نشود. بسیاری از کمک های رسمی اضافه شده, هرگز, وارد, اجازه می دهد غارتگران به حرکت به دیگر اهداف است.

آقای د Blasio و پلیس کمیسر, Dermot F. درخت روغن قلم اذعان کرد که این گروه در پاسخ به این آشفتگی دوشنبه ناقص بود و که گسترده غارت قرار گرفته بود به عنوان بسیاری از افسران اعزام به نظارت بر آنچه که تبدیل به صلح آمیز تظاهرات.

عضو شورای شهر روری Lancman, رئیس کمیته در سیستم قضایی گفت: پلیس تا به حال موفق به متوقف کردن جنایات از متعهد بودن و شده بود بیش از حد تهاجمی در کنترل اعتراض مشروع. “باک می افتد با شهردار آن را خود نیروی انتظامی” آقای Lancman, گفت:.

اعتبار…دیو ساندرز برای نیویورک تایمز

در حالی که آن باقی مانده است معلوم نیست دقیقا چگونه پلیس برنامه ریزی شده به retool رویکرد خود را با آقای د Blasio گفت: او تحمیل 8 بعد از ظهر حکومت نظامی در روز سه شنبه — سه ساعت زودتر از دوشنبه — و در محلی به نام روحانیت و رهبران جامعه را به افزایش نقش در حفاظت از خود و محله.

او همچنین وعده داده شده به بررسی مجدد استراتژی خود را در اداره پلیس استفاده کرده است برای مقابله با بدترین عمومی هرج و مرج به آمار نیویورک پس از آن نصب خاموشی از سال 1977. این گروه با صدور یادداشتی لغو تمام روز خاموش برای افسران خود را.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که باید انجام شود بهتر است مقدار زیادی از چیزهایی که باید ثابت” آقای د Blasio گفت. “و این کار ما را انجام خواهد داد.”

اکثریت قریب به اتفاق تظاهرات در سراسر شهر نیویورک در روز دوشنبه شد صلح آمیز است. اما در اواخر شب عظیم استقرار 8,000 افسران — نزدیک به یک چهارم از بخش — قادر به شامل باند غارتگران و یا برای جلوگیری از آنها را از شکستن پنجره ها و شکستن به فروشگاه که در محدوده mom-and-pop مغازه های خرده فروشی غول مثل macy’s و Bergdorf گودمن.

زنده به روز رسانی: تظاهرات در نیویورک

  • رژیم صهیونیستی. کومو گفت: شهردار de Blasio و N. Y. P. D. “انجام نداده و کار خود را از شب گذشته است.”
  • شهردار de Blasio اعلام حکومت نظامی یک هفته ای به نام خشونت و غارت “غیر قابل قبول است.”
  • شنبه لگد کردن با تظاهرات مسالمت آمیز در سراسر شهرستان

بیش از دوباره و دوباره پلیس در پاسخ به تماس های اضطراری اما حتی اگر آنها بیش از 700 دستگیری آنها در تلاش برای امن خیابان و پیش از خرابکاری. یک ویدئو نشان داد roiling جمعیت جمع شده بودند در مقابل macy’s, on 34th Street با زمان کافی برای تبدیل از طریق یک تخته سه لا مانع شدن و ازدحام به فروشگاه قبل از پلیس پاسخ داد.

رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو گفت: پلیس شکست خورده بود اما در برابر تماس به جایگزین کردن آنها با گارد ملی. “N. Y. P. D. با شهردار انجام نمی کار خود را شب گذشته” آقای کومو گفت. “نگاهی به فیلم ها. این یک رسوایی است.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها به درگیری با فرمانداران و شهرداران بیش از پاسخ او به جورج فلوید مرگ خواست فرماندار کومو برای ارسال در ملی Guardsmen. “نیویورک شد پاره پاره به قطعات” رئیس جمهور گفت در توییتر.

شده است وجود دارد خشونت و غارت در چندین شهر در سراسر کشور برای یک هفته باعث مرگ آقای فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس دوشنبه گذشته. یک افسر درک چوین که سفید است با اتهام قتل در پرونده است.

اعتبار…بنیامین نورمن برای نیویورک تایمز

مانند دیگر مقامات شهرداری آقای د Blasio و آقای شیا باید گفت که پلیس در نیویورک انجام داده اند خود را برای دست و پنجه نرم کردن با یک پیچیده و به سرعت در حال تغییر از بحران, تلاش برای تعادل احترام به تظاهرات مسالمت آمیز با حفاظت از جان و مال و همه در وسط یک بیماری همه گیر.

“پیچیدگی های ما افسران مقابله با آنها غیر قابل تصور” آقای د Blasio گفت.

اما ریچی تورس a Bronx عضو شورای شهر گفت: پلیس به کندی پاسخ نه تنها به اختلال در منهتن, اما همچنین به گزارش های متعدد از غارت و آتش سوزی در فوردهام جاده بزرگترین منطقه تجاری خود را در قصبه.

“دولت به من اطمینان داد که وضعیت تحت کنترل است, اما زمانی که من آن را دیدم برای خودم آن را چیزی جز” آقای تورس در مصاحبه ای گفت: در روز سه شنبه. “این شهر تا حد زیادی واکنشی — تقریبا blindsided. سپس, زمانی که پلیس هم پاسخ خود را در حضور کافی بود به گرفتن در این وضعیت است.”

آقای کومو گفت: استقرار گارد ملی اما او تکرار آقای تورس و دیگران بودند که گیج که یکی از بزرگترین و پیچیده ترین ادارات پلیس در جهان بوده است outmanned یا outfoxed توسط غارتگران است.

Video player loading
شهردار گفت: سراسر شهر بود حکومت نظامی را تحمیل شود برای بقیه هفته از 8 p. m. هر شب تا ساعت 5 صبح روز بعد و رد این ایده از آوردن گارد ملی.

از غروب روز دوشنبه تا پس از تاریک خبرنگاران و ساکنان عادی ارسال در رسانه های اجتماعی مشاهده تکرار حوادث پلیس یا عجله گذشته در فروشگاه ها در حال غارت و یا ورود در آنها را بیش از حد دیر به سرکوب ضرب وشتم.

این وضعیت ظاهرا همان در صورت شمال فروشگاه در خیابان پنجم و یک Urban Outfitters شعبه در هرالد مربع است. گروههای کوچکی از افراد جوان تا حد زیادی در شکست از طریق ویندوز, ساخت بازی با armloads کالا. گاهی اوقات افسران در منطقه بودند و موفق به سرعت پاسخ می دهند. در زمان های دیگر آنها به هیچ جا دیده می شود.

خواسته در مورد این حوادث در شنبه شهردار de Blasio عقب رانده بصورتی پایدار و محکم گفت که او تا به حال دیده می شود “بسیاری از افسران پلیس اقدام به متوقف کردن همه چیز است.”

“ما اجازه نمی دهد غارت دوره,” او گفت:. “هر کسی که غارت یک جنایتکار است.”

اما شهردار اذعان کرد که مقامات پلیس ارسال می شود بخش عمده ای از افسران خود را در روز دوشنبه به سوهو که در آن بسیاری از اختلالات در یکشنبه عدم پیش بینی مشکلات بیشتر شمالی در Midtown. او همچنین گفت: برخی از افسران که ممکن است باید با سرعت توسط جنایات در حال پیشرفت بودند به احتمال زیاد عجله برای پاسخ به تماس های دیگر.

اعتبار…Demetrius فریمن برای نیویورک تایمز

پیوستن به او را در یک کنفرانس خبری آقای شیا اشاره کرد که افسران در نیویورک در حال آموزش برای حفظ زندگی بیش از اموال و که حداقل تا کنون وجود داشته است هیچ تلفات در گذشته هفته پر هرج و مرج.

“ما تا به حال بسیار دشوار است توسط هر کسی تعریف پنج روز به معنای واقعی کلمه راست اعتراض در وسط گیر برخورد با همه چیز از جمله سینک آشپزخانه” او گفت:. “آن شده است کامل توسط هر کشش از تخیل.”

برخی از میان رتبه و فایل موافقت کرد. یک افسر صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن چرا که او مجاز به صحبت با خبرنگاران, نام همکاران خود را’ تاکتیک “یک فاجعه” در مقایسه با شهر دوشنبه شب به یک “منطقه جنگی.”

این مقام ارشد پلیس که صحبت ناشناس گفت: آقای د Blasio و آقای شیا شد بیش از حد خوش بینانه در مورد تظاهرات و تا به حال موفق به پیش بینی است که تا حد زیادی به تظاهرات مسالمت آمیز می تواند به سرعت محول به خرابکاری و غارت و خشونت است. این مقام رسمی همچنین اشاره کرد که پلیس و سیستم های ارتباطی سبب شد به عنوان فرماندهان التماس برای پشتیبان گیری در همان زمان.

“من فکر می کنم آنها کشیده نازک,” او گفت:. “من فکر می کنم حجم بود و حتی بیشتر از شب قبل.”

رئیس ترنس موناهان بالاترین-رتبه بندی لباس افسر گفت: نیویورک پست در روز سه شنبه بود که او خشم رژیم صهیونیستی است. کومو انتقاد و دفاع از این گروه دست زدن به ناآرامی.

“من به تماشای مردان و زنان وجود دارد در برخورد با مسائل است که هیچ پلیس همیشه باید برای مقابله با آجر و بطری و سنگ” رئیس موناهان گفت.

در شب سخنگوی والی رفت و برگشت قطعات از آقای کومو اظهارات در مورد پلیس گفت او احترام رتبه و فایل اما در مورد سوال آقای د Blasio مدیریت و استقرار 36,000 افسران. “چرا حداقل نیمی از نیروی در خیابان حفاظت از امنیت عمومی با غارت رفتن در سراسر شهرستان ؟” دستیار ریچارد حادثه ای گفت:.

برخی از تصمیم گیری رفتگان از گذشته عمل کارشناسان در کنترل جمعیت گفت. این شهر نمی استقرار لباس شخصی و ضد جرم و جنایت افسران در طول تظاهرات منهتن به نقطه مردم پرتاب آجر و یا ارتکاب دیگر جرایم شهرستان رسمی گفت. نصب واحدهای نمی شد مورد استفاده قرار گیرد برای کنترل جمعیت یا تظاهرکنندگان اجازه داده شد به پرسه زدن نسبتا آزادانه به جای اینکه کانال بر روی برخی از راه.

برخی از افسران سرزنش متعاقب آن هرج و مرج در غیر قطعی رهبری است. “به نظر می رسد مانند ما کنترل از دست داده اند” گفت: یکی از شهرستان های پلیسی و نیز اینکه در خواست نامش فاش نشود. “این آشکار است که هیچ جهت.”

کارآگاه دیگر که مانند همکاران خود صحبت کرد در شرایطی که او نمی تواند به نام گفت که او باور نمی کند که دستورات صادر شده برای افسران به خودداری از مقابله با غارتگران است. اما او گفت: ماموران دستور داده شده بود به “نگه داشتن خود را امن” و ممکن است منتظر در برخی موارد به تعامل با غارتگران است.

“این خطرناک است به خصوص اگر شما لازم نیست که مقدار زیادی از پلیس در منطقه فوری,” او گفت:.

برایان هیگینز یک کارشناس کنترل جمعیت می آموزد که در جان جی, کالج عدالت کیفری گفت: پلیس نباید بازی گرفتن تا با غارتگران یک هفته به تظاهرات.

بسیاری از غارتگران او اشاره کرد به نظر می رسید به در رفته و از خیمه فروشگاه با بی توجهی عواقب. پلیس آقای هیگینز که یا هیچ جا دیده می شود و یا به نظر می رسد به دستور داده شده است به ایستادگی کردن.

“آخرین شب N. Y. P. D. زمان آن را بر روی چانه,” او گفت:.

مایکل ویلسون و اشلی سوتهلل کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>