NYC subway دزد با تشکر از دموکرات ها برای بحث وثیقه اصلاحات پس از 139th دستگیری


‘به قید وثیقه اصلاحات آن را روشن!’: NYC Subway دزد که بازداشت شده است 139 بار تشکر دموکرات ها برای جدید ملایم قوانین و بالند او نمی تواند متوقف شد بعد از اینکه منتشر شد

  • چارلز بری, 56 بود arraigned در منهتن دادگاه جنایی در روز شنبه
  • او دستگیر شد و در روز پنج شنبه توسط شهر نیویورک حمل و نقل پلیس
  • بری که در خدمت شش نانامی به بازی در زندان ایالتی بازداشت شده است 139 بار
  • خود بازداشت شده اند به صورت مسالمت آمیز جنایات مانند larceny و دزدی
  • نیویورک وثیقه قانون نیاز به قضات و نه تحمیل قید وثیقه از زندان بدون خشونت مجرم

Charles Barry, 56, is a serial thief who has been arrested 139 times by New York police. He has served six stints in state prison for nonviolent crimes like selling drugs and larceny

چارلز بری, 56, سریال دزد که بازداشت شده است 139 بار توسط پلیس نیویورک. او شش نانامی به بازی در زندان های کشور به صورت مسالمت آمیز جنایات مانند فروش مواد مخدر و larceny

سریال دزد که متصلب است تا 139 دستگیری ها در شهر نیویورک برای جیب بری unsuspecting در مترو مسافران است تشکر دموکرات ها به دلیل وثیقه اصلاحات اجازه می دهد تا او را به ارتکاب جرم و جنایت بیشتر.

“من معروف!’ چارلز بری, 56, گفت, New York Daily News خبرنگار در خارج از منهتن دادگاه جنایی در روز شنبه پس از او منتشر شد با توجه به جدید ملایم قانون است.

“من به $200, $300 روز از پول خود را ترقه! شما نمی توانید من را متوقف کند!’

بری دستگیر شده است و شش بار تا کنون در سال 2020 – و هر زمان او گرفته شده بودند بدون پرداخت وثیقه به لطف دولت جدید قانون که رفت به اثر در تاریخ 1 ژانویه.

به عنوان پلیس منجر بری از یک حوزه در روز پنج شنبه پس از آخرین دستگیری او فریاد زد: به یک خبرنگار: ‘وثیقه اصلاحات آن را روشن!’

‘آن را دموکرات ها! دموکرات ها می دانند و خواهان ترس من.

‘شما می توانید به من دست نزن! من نمی تواند متوقف شود!’

در دو نوبت او بود دستگیر و به سرقت پول از مسافران مترو که در فرآیند خرید Metrocards از تلوان ماشین آلات در ایستگاه مترو.

در ژانویه 19, Barry گفته سرقت 50 دلار از یک زن دست در داخل ایستگاه مترو در غرب 42nd Street و ششم خیابان در نزدیکی منهتن پارک برایانت.

او پس از آن صادر میز ظاهر بلیط برای عدم نشان می دهد تا برای دادگاه.

این دستگیری ها در سال 2020 در علاوه بر این به 133 دستگیری دیگر برای جرایم مانند grand larceny, جرم دزدی و جعلی accosting با توجه به New York Daily News.

قانون جدید در ایالت نیویورک تصویب شد پس از دموکرات ها در زمان کنترل قوه مقننه در آلبانی نیاز به قضات برای آزادی کسانی که متهم به جنحه و بدون خشونت و جنایت.

Police say Barry has impersonated an MTA employee and approached commuters offering to help them with purchasing Metrocards at vending machines (like the one seen above at the 14th Street-Union Square station in Manhattan) - only to run off with their money

پلیس می گویند بری impersonated یک MTA کارمند و با نزدیک شدن به مسافران ارائه برای کمک به آنها با خرید Metrocards در تلوان ماشین آلات (مانند یکی از بالا دیده می شود, در 14th Street-اتحادیه ایستگاه میدان در منهتن) – فقط برای اجرا کردن با پول

به منظور اطمینان حاصل شود که کسانی که دستگیر بازگشت برای خود تاریخ دادگاه قاضی اعمال غیر پولی, شرایط مانند نظارت الکترونیکی و یا تحت نظارت آزاد است.

اگر کسی که مظنون به ارتکاب خشونت آمیز و جنایت و قاضی متقاعد شده است که او یا او نشان خواهد داد تا برای خود تاریخ دادگاه قاضی می تواند تحمیل قید وثیقه آزاد است.

حامیان اصلاحات می گویند لازم است به منظور کاهش پیش از محاکمه در زندان جمعیت و مبارزه با جرم حبس.

مخالفان می گویند که آن را اجازه می دهد تا recidivist مجرمان برای ادامه ارتکاب جنایات بدون یک عامل بازدارنده.

پس بری جرایم در نظر گرفته شده بدون خشونت قضات مجاز به فرستادن او به زندان در حالی که در مورد او در انتظار محاکمه است.

به گفته مقامات بری دارای سابقه دزدانه تا مسافران و سرقت کیف پول خود را.

پلیس می گویند او حتی وانمود به یک حمل و نقل متروپولیتن کارگر و ارائه کمک به سواران خرید کارت مترو تنها برای اجرا کردن با خود پول نقد و کارت های اعتباری.

56 سال بری خدمت شش شرایط در زندان های کشور.

او محکوم شد و پس از متهم شدن به فروش مواد مخدر و همچنین به عنوان بزرگ larceny.

حمل و نقل افسر پلیس می گوید: جدید وثيقه اصلاحات قانون مقصر است برای بری در ادامه به ارتکاب جرم.

‘حداقل قبل از اینکه او می تواند بازگردانده شدند و پشت میله های زندان برای یک زن و شوهر از روز. او نمی خواهد بود قادر به قربانی مردم گفت: معاون رئیس جرالد Dieckmann با شماره 2 افسر NYPD ترانزیت اداره است.

منتقدان این وثیقه قانون می گویند باید آن را اصلاح کرد به طوری که قضات باید برخی از اختیارات به اعمال قرار وثیقه به طور بالقوه خطرناک و مشکوک.

اما حامیان وثیقه قانون متهم NYPD از تقویت بری دستگیری به ترویج دستور کار خود.

“ما شدیدا مخالف هر گونه تغییرات به قید وثیقه قانون به عنوان آن نوشته شده است’ به کمک های حقوقی جامعه در بیانیه ای گفت.

لاس که به نمایندگی بری می گوید: قرار دادن او را در زندان بدون هر گونه خوب است.

‘آقای بری را مورد تأکید نیاز به ثبات اقتصادی و معنی دار خدمات اجتماعی و نه نیاز به عقبگرد وثیقه اصلاحات’ جامعه در بیانیه ای گفت.

‘قفل کردن آقای بری در غیرقابل تحمل قرار وثیقه و یا بدتر remanding بدون وثیقه در نهایت هیچ کاری نمی کند برای محافظت از مردم و نتواند به طور کامل به آدرس واقعی خود را نیاز دارد.’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im