نیویورک تعطیل, مدارس رستوران ها و کافه ها: Coronavirus به روز رسانی های زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • مدارس و رستوران ها و کافه در شهر نیویورک در حال بسته شدن هستند.
  • شهردار de Blasio گفت: این شهرستان باید با اتخاذ یک “جنگ ذهنیت است.”
  • کارشناسان هشدار می دهند که شیوع بیماری می تواند منجر به گسترده شغل و کسب و کار شکست.
  • فرماندار کومو خواستار سپاه مهندسان ارتش به ساخت تخت بیمارستان.
  • نیویورک دادگاه به تعویق انداختن بسیاری از موارد.
  • نیویورک ریاست جمهوری اولیه می تواند به تاخیر افتاد.
اعتبار…سارا Blesener برای نیویورک تایمز

نیویورکی از خواب بیدار شد به یک واقعیت جدید در روز دوشنبه پس از شهرستان در زمان اقدامات شدید به سرعت گسترش coronavirus تعطیل عمومی آن سیستم مدرسه و اعلام کرد که کافه ها و رستوران ها خواهد بود محدود به بایگانی اطلاعات و تحویل موثر شنبه.

“زندگی ما همه تغییر در راه است که غیر قابل تصور بود فقط یک هفته پیش” شهردار, بیل د Blasio گفت. “ما در حال گرفتن یک سری از اقدامات است که ما هرگز در غیر این صورت گرفته در تلاش برای نجات جان عزیزان و همسایگان ما است.”

مدارس دولتی در لانگ آیلند و در شهرستان Westchester نیز اختتامیه این هفته است.

رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو دستور داد شهر نیویورک مقامات مدرسه به منظور توسعه یک طرح ظرف 24 ساعت به ارائه مراقبت از کودک به دانش آموزان از پدر و مادر که کار ضروری در صنایع مانند مراقبت های بهداشتی و ارائه مواد غذایی برای دانش آموزان است که بستگی به مدارس برای وعده های غذایی.

این شهر مدارس دولتی در حال حاضر بسته برای تمام دانش آموزان و کارکنان. در مارس 23, شهرستان برنامه به راه اندازی مجدد مدرسه از طریق آموزش از راه دور.

“این کودکان نیاز شما” شهردار گفت: در تجدید نظر به این شهر معلمان است. “نگه داشتن تحصیلات خود را رفتن است.”

برخی از دانشگاه ها دوباره باز خواهد شد در تاریخ 23 مارس به عنوان “غنی سازی مراکز.” آنها خواهد شد تا به ارائه آموزش و خدمات برای کودکان آسیب پذیر از جمله کودکان بی خانمان و کودکان با نیازهای ویژه.

شهردار گفت که او امیدوار به بازگشایی مدرسه در آوریل 20, اما هشدار داد که قوی وجود دارد شانس است که مدارس می ماند بسته برای بقیه سال تحصیلی.

“حقایق را به ما داده اند هیچ انتخاب دیگری” او گفت:.

یکشنبه, ایالت نیویورک تا به حال 729 تایید coronavirus موارد گفته مقامات از 524 در روز شنبه. بیشترین غلظت آن در شهر نیویورک که در آن 329 نفر تست مثبت از 213 در روز شنبه. وجود دارد 196 موارد تایید شده در Westchester County, فقط در شمال شهر نیویورک است.

در لانگ آیلند وجود دارد 98 موارد تایید شده در ناسائو شهرستان و حداقل 47 در شهرستان Suffolk.

این شهر را وزارت بهداشت صادر راهنمایی در یکشنبه اصرار نیویورکی به عمل به عنوان اگر آنها شخصا تا به حال شده است در معرض coronavirus.

ساکنان خواسته شد به ترک خانه تنها برای کارهای ضروری از جمله به کار گرفتن مواد غذایی و لوازم و یا ضروری در مراقبت های پزشکی.

در نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. فیلیپ مورفی D. روز یکشنبه گفت که یک ایالت مدرسه تعطیل شد “قریب الوقوع است.”

و در کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت گفت: تمام مدارس دولتی در این ایالت را تعطیل شنبه و اقامت بسته حداقل تا 31 مارس است.

آقای د Blasio گفت: در روز یکشنبه خود فرمان اجرایی را محدود کند, رستوران ها, میله ها و کافه ها به بایگانی اطلاعات و تحویل. کاباره ها سینما تئاتر کوچک خانه ها و سالن های کنسرت باید همه نزدیک است.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

“این یک تصمیم من را به آرامی,” او گفت:. “این مکان بخشی از قلب و روح شهر ما. آنها بخشی از آنچه در آن به معنی یک نیویورکر. اما شهر ما بی سابقه ای مواجه کند و ما باید پاسخ با زمان جنگ ذهنیت است.”

در بعد از ظهر یکشنبه آقای د Blasio اعلام کرد تعدادی از دیگر اقدامات: سفارش بیمارستان در شهرستان به لغو همه کانديد عمل جراحی به تعویق انداختن یک انتخابات آینده برای ملکه قصبه رئیس جمهور و بسته شدن شهر ارشد مراکز. روز یکشنبه میگویند که بازدیدکننده داشته است به Rikers Island زندان نیز به حالت تعلیق درآمد.

علاوه بر این آقای کومو خواسته همه غیر ضروری کارکنان دولت که در بخش جنوبی این دولت — شهر نیویورک و لانگ آیلند و راکلند و شهرستان Westchester — به کار از خانه. اعضای قوه مقننه باید بازگشت به کار در آلبانی گفت: تشبیه آنها به سربازان در طول جنگ.

“دولت باید تابع” او گفت:.

در حالی که او همچنان به تماس های اجتماعی فاصله و صدا زنگ در مورد عدم وجود بیمارستان و فضای فرماندار همچنین از مردم خواست تا آرام باقی می ماند.

هیچ مقامات منتخب خواستار بسته شدن خاموش شهر خاموش کردن جرم حمل و نقل و یا جاده.

این مقامات تاکید کرده اند که با جرم حمل و نقل باید در حال اجرا به منظور اطمینان حاصل شود که سیستم مراقبت های بهداشتی همچنان به کار گیرند. اگر مترو تعطیل شد, مراقبت های بهداشتی کارگران را مشکل رسیدن به بیمارستان ها و دیگر امکانات مراقبت های بهداشتی.

در نیوجرسی شهردار تینک خواسته این شهر 41,000 ساکنان به خود قرنطینه و نه به ترک خانه های خود دیگر نسبت به خرید مواد غذایی و یا انتخاب کنید تا دارو. وجود دارد حداقل 18 تایید موارد coronavirus در تینک.

رژیم صهیونیستی. فیلیپ مورفی D. گفت: یک ایالت مقررات منع رفت و آمد باقی می ماند “تحت نظر گرفتن” است و یک ایالت تعطیلی مدارس “قریب الوقوع است.” نیوجرسی سیستم در خدمت 1.4 میلیون دانش آموزان مدرسه.

نیوجرسی, شهرستان, دولت دومین شهر اعلام کرد بسته شدن موثر در ظهر روز دوشنبه از فقط در مورد همه غیرضروری موسسات: کافه کاباره ها سینما و عملکرد مراکز مراکز تناسب اندام, barber مغازه های روز-مراکز مراقبت از ناخن سالن و nonurgent دفاتر پزشکی از جمله دندانپزشکان, درمانگران فیزیکی و کایروپراتیک ،

رستوران ها هنوز هم می تواند ارائه takeout. شده اند وجود دارد چهار مورد تأیید از coronavirus در شهرستان نیوجرسی.

فروشگاه های مواد غذایی با سه یا بیشتر ثبت خواسته خواهد شد که به ارائه اختصاص داده شده خرید از ساعت 9 تا 11 صبح به صورت غیر فعال و ساکنان مسن و زنان باردار است.

نیوجرسی تا به حال 98 تایید coronavirus موارد از بعد از ظهر یکشنبه افزایش 31 مورد جدید از روز قبل. دو نفر در کشور فوت کرده اند پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

شهر نیویورک چهره چشم انداز گسترده از دست دادن شغل و کسب و کار, شکست, فیلم, تئاتر برادوی, میله, رستوران ها و گردشگری تمام بسته شدن و یا به شدت محدود شده است.

رونی لویناشتاین مدیر شهرستان مستقل بودجه گفت اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus شیوع بیماری می تواند شدید تر از تلفات بحران مانند سال 2001 حملات تروریستی و یا 2008 بحران مالی.

“فعالیت های اقتصادی کاهش می یابد و زمان متوقف می شود,” او گفت:. “همه چیز را تحت تاثیر قرار می شود.”

شهر نیویورک که بیش از 25,000 رستوران ها و 120,000 اتاق های هتل است که به خصوص در معرض خطر به دلیل وابستگی آن به گردشگری است.

جیمز پروت مدیر اقتصادی و سیاست های مالی در مرکز شهر نیویورک در امور تحصیلی جدید گفت: این شهرستان است که به احتمال زیاد به از دست دادن به عنوان بسیاری از 500,000 شغل است که تهیه کردن به بازدید کنندگان داخلی و خارجی, با حقوق از دست رفته بالغ بر 1 میلیارد دلار در ماه است.

Scott M. Stringer, نیویورک شهرستان حسابرسی برآورد شده در روز دوشنبه که بهداشت عمومی محدودیت های اعلام شده در روز های اخیر “می تواند محافظه کارانه هزینه شهر $3.2 میلیارد دلار از دست داده و درآمدهای مالیاتی بیش از شش ماه آینده.”

بین در حال حاضر و تا پایان ماه ژوئن گفت: رستوران فروش می تواند با کاهش 80 درصد و املاک و مستغلات و خرده فروشی 20 درصد هتل های عامل در 20 درصد اشغال.

“با آن مواجه هستیم احتمال یک رکود طولانی مدت” آقای Stringer در بیانیه ای گفت.

آقای د Blasio خواست در صبح روز دوشنبه در مورد امداد برای کسب و کار و کارگران تحت تاثیر تصمیم به کافه ها و رستوران ها گفت: “ما در حال گرفتن کمک های مالی و وام و همه چیز برای کسب و کارهای کوچک, اما این یک قطعه کوچک.”

“ما نیاز به یک عظیم فدرال امداد برنامه,” او گفت:.

آقای د Blasio گفت که ایستگاه های تغذیه را باید برای خدمت به ایجاد گروه های مختلف از جمله دانش آموزان که ساختمان ها تعطیل.

“اجازه دهید روشن” شهردار گفت. “ما در حال نزدیک شدن به یک واقعیت است که در آن دولت به بیمه تامین مواد غذایی است که نه تنها در دسترس است اما که آن را عادلانه توزیع شده است.”

آقای کومو تمدید درخواست خود در صبح روز دوشنبه برای سپاه مهندسان ارتش به اعزام به نیویورک برای مبارزه با شیوع کروناویروس با ایجاد بیشتر تخت بیمارستان.

زبان در “صبح به خیر آمریکا” فرماندار به نام برای ارتش سپاه برای کمک به مقاوم سازی امکانات مانند کالج خوابگاه به موقت پزشکی بخش. او گفت: دولت نیست و باید این ظرفیت به سرعت ساخت بیشتر بیمارستان ها در خود را دارد.

دولت حدود 3000 I. C. U. تخت در حدود 80 درصد است که در حال حاضر تحت اشغال فرماندار گفت.

“این یک فاجعه در حال انتظار برای رخ می دهد” آقای کومو گفت: از محدود بیمارستان ظرفیت.

فرماندار همچنین به نام فدرال راهنمایی در مورد محدودیت در مدارس و رستوران ها و کافه ها و دیگر تجمع فضاهای. به نام او که رویکرد فعلی که در آن فردی شهرها و ایالات متحده تصمیم گیری های خود را “یک ad hoc سیستم است که به کار نمی رود.”

“شده است وجود ندارد و کشور است که این رفتار بدون پاسخ ملی,” او گفت:.

دادگاه های ایالتی در نیویورک به تعویق انداختن بسیاری از پرونده های جنایی به طور نامحدود و جلوگیری از انجام همه اما اکثر توابع ضروری برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus, مقامات گفت.

علاوه بر این همه اخراج رسیدگی و در انتظار اخراج سفارش شده اند به حالت تعلیق در ایالت تا اطلاع ثانوی.

دولت رئیس اداری قاضی با ارسال نامه به قضات کارمندان و کارکنان دیگر در روز یکشنبه گفت: از 5 بعد از ظهر روز دوشنبه همه غیرضروری دادگاه توابع خواهد شد به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی در پاسخ به کوروناویروس.

منظور قرار داده خواهد شد صدها نفر از موارد در خود نگه دارد. افراد متهم به جنایات که در وثیقه خود را در موارد موکول “تا اطلاع ثانوی” رئیس اداری قاضی لارنس K. علائم گفت: در این یادداشت.

متهمان که در انتظار محاکمه در زندان نیز خود را در جلسات یا خاموش و یا انجام از راه دور با استفاده از دوربین های ویدئویی. اولیه حضور در دادگاه و یا arraignments از افرادی که دستگیر شده نیز انجام شده توسط فیلم در شهر نیویورک است.

این شهر قرمز قلاب جامعه دادگاه و Midtown جامعه دادگاه تعیین شده است به عنوان تفهیم اتهام سایت برای افراد در پزشکی “خطر” برای coronavirus که در آن آنها می تواند به نظر می رسد از راه دور توسط تصویری.

اما آن باقی مانده است معلوم نیست چقدر مقامات دادگاه می تواند بدون انجام عمل توسط فرماندار یا دولت و قوه مقننه.

دولت قانون می گوید: افرادی که بازداشت خشونت آمیز به اتهام جنایت برگزار شد و در زندان باید تحت تعقیب توسط یک هیئت منصفه در ظرف شش روز کسب و کار و یا اتهامات باید برکنار شود.

.

به طور مشابه قانون فعلی نیاز به اتهامات اخراج شود اگر دادستان نمی مطابق با محاکمه سریع قوانین. همان صادق است برای دولت به تازگی تصویب قوانین الزام دادستان به نوبه خود بیش از شواهد علیه متهم ظرف 15 روز از اول ظاهر است.

ایالت نیویورک ریاست جمهوری اولیه انتخابات می تواند نقل مکان کرد و از آوریل 28 ژوئن 23, تاریخ دیگری برنامه ریزی شده در سطح ایالت اولیه در پاسخ به شیوع کروناویروس در انتخابات گفت: در روز یکشنبه.

دو دیگر آمریکا — لوئیزیانا و گرجستان — در حال حاضر آنها به تعویق افتاد مقدماتی و کشورهای دیگر در حال بحث شبیه تاخیر و جایگزین از جمله پست الکترونیکی-در انتخابات اقدامات لازم برای جلوگیری از جمعیت زیادی در عمومی.

Douglas A. Kellner, co-رئیس ایالت نیویورک, هیئت مدیره, انتخابات, تایید کرد روز یکشنبه که بحث شد در جریان در مورد امکان به تأخیر انداختن اولیه برای جلوگیری از گسترش ویروس. اما او گفت که هیچ تصمیم نهایی رسیده بود.

یونس انگل برومویچ متی Haag, جسی مک کینلی اندی, نیومن, Eliza شاپیرو, Liam پشته و تریسی Tully کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im