نیویورک تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ جلوگیری از ترافیک و رسیدن به برج ترامپ

هزاران نفر از تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ جورج فلوید در زمان به خیابان های شهر نیویورک برای سومین روز شنبه با مسدود کردن ترافیک, برچسب زدن ماشین های پلیس با نقاشی های دیواری و انبوه در راهپیمایی جداگانه در هارلم بروکلین و کوئینز و خارج برج ترامپ در میدتاون منهتن.

در اواخر بعد از ظهر معترضان در Flatbush بخش بروکلین در مواجهه با پلیس در یک سری از فشار و کشش خیابان melees پرتاب بطری های خالی و قطعات باقی مانده در افسران که در پاسخ با بیلی باشگاه ها و اسپری فلفل.

این درگیری یک روز پس از به مراتب بیشتر از تظاهرات خشونت آمیز فوران خارج از مرکز بارکلیز در بروکلین که در آن برخی در میان جمعیت بود و پرتاب بطری و firebombs در پلیس. بیش از 200 دستگیری ساخته شد در روز جمعه. آن باقی مانده است معلوم نیست که چگونه بسیاری از بازداشت شده در روز شنبه.

اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

به عنوان شهر بیدار شد صبح روز شنبه به تصاویری از افسران پلیس با خشونت تنه زدن معترضان و پلیس سوزاندن وسایل نقلیه در خیابان, شهردار, بیل د Blasio محکوم کرد شب گذشته حوادث, صدور فوری درخواست برای آرامش در حالی که گفت او درک عمیق و خشم بیش از نژادپرستی پلیس و کشتار که تا به حال موجب تظاهرات.

شهردار وعده داده است که هر یک از افسران پلیس که تا به حال با استفاده از نیروی غیر ضروری در طول درگیری خواهد بود پاسخگو باشند و او اعلام کرد تحقیقات مستقل به رهبری توسط دولت و دادستانی کل به چگونه پلیس به کار گرفته شب جمعه تظاهرات.

“هر عمل پرخاشگرانه نسبت به مسالمت آمیز تظاهرات می فرستد دقیقا اشتباه پیام” آقای د Blasio گفت: در یک کنفرانس خبری با اشاره به فیلم نشان می دهد که اعمال خشونت آمیز از آشکار پلیس. “ما نمی خواهد قبول کند که نوع رفتار. این غیر قابل قبول است.”

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده در حال حاضر فقط

  • به عنوان اعتراض و خروش آمدن در سراسر کشور از حقوق خود و نیروبخش برای پنجمین شب از ناآرامی.
  • مینه سوتا فرماندار فعال همه سرباز گارد ملی است اما این ارتش را برای استقرار نظامی پلیس است.
  • تهمت و سرزنش ‘جناح چپ گروه’ به صورت خشونت و Barr تهدید تظاهر کنندگان با دادستان است.

اما آقای د Blasio و پلیس کمیسر, Dermot F. شیا گفت که صدها نفر از تظاهر کنندگان بود که به تظاهرات در روز جمعه شب به قصد نزاع و جدال با پلیس است. یک اسلحه گرم بازیافت شد از یکی از معترضان و یک مجموعه ای از پنجه بوکس از دیگری است. برخی از معترضان آمد و با آجر و پرتاب آنها را در افسران آقای شیا گفت. یک بطری آتشزا به یک اشغال ون پلیس در حدود ساعت 1 صبح آقای شیا گفت.

اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

سامانتا سایه زن, 27, از Catskills منطقه دستگیر شد در ارتباط با حول از کوکتل مولوتف و به اتهام چهار فقره اقدام به قتل و حمله و آتش سوزی, پلیس گفت:. در حالی که firebomb او انداخت شکسته یک پنجره عقب ون ماموران در داخل موفق به پرش.

روز جمعه تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شده بود با صدها نفر شعار “Black lives matter” و “ما خواهان عدالت” در اطراف فولی مربع در پایین منهتن.

عضو شورای داناون ریچاردز یک ملکه حزب دموکرات است که رئیس شورای امنیت عمومی کمیته گفت: شهر جوامع احساس شد تحت محاصره آنچه آنها را به عنوان بیش از حد پلیس.

“من احساس خود را در حال رشد تنش” گفت: آقای ریچاردز که سیاه و سفید است. “دشوار است که به یک سیاه آمریکا در حال حاضر است. ما در حال گرفتن ضربه سخت است. ما شاهد هستیم که زندگی ما ارزش ندارد.”

اما ناآرامی تشدید ساعت بعد در بروکلین به عنوان معترض وارد در بارکلیز سنتر که در آن ده ها تن از افسران پلیس در انتظار بودند با پیچ و تاب و کراوات دستبند آویزان از کمربند خود را و وزارت اصلاحات اتوبوس برای کسانی که دستگیر شدند. یک پلیس هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین whirred در هوای گرم در بالای سر.

اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

روز شنبه تظاهرات آغاز شده حدود 1 بعد از ظهر با چند صد نفر از معترضان جمع آوری Adam Clayton پاول جونیور بلوار در هارلم.

تماس آقای فلوید نام جمعیت منتقل پایین سمت 28th حوزه ایستگاه خانه که در آن مواجهه یک سرباز پیاده از افسران با فریاد “Black lives matter” و “نه عدالت بدون صلح است.”

مدت کوتاهی پس از معترضان ساخته شده راه خود را به سمت غرب بزرگراه آوردن ترافیک به وقفه.

در عرض چند ساعت دیگر جمعیت ظاهر شده بود در پارک میدان واشنگتن در روستای گرینویچ در میدان تایمز و خارج برج ترامپ که در آن حداقل هفت نفر دستگیر شدند.

Sean Piccoli و هارون Randle کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>