شهردار نیویورک می گوید: مدارس بسته خواهد ماند و بقیه از سال کومو می گوید نه چندان سریع

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio روز شنبه اعلام کرد که این شهرستان در مدارس بسته باقی خواهد ماند برای بقیه سال تحصیلی اما کمتر از سه ساعت بعد رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در تضاد او گفت: شهردار فاقد اقتدار به چنین تصمیم گیری.

“او نمی کند به آنها نزدیک و او نمی تواند بازگشایی” کومو گفت: از گسترده مدرسه منطقه است که در خدمت بیش از 1.1 میلیون دانش آموز در 1,800 مدارس.

فرماندار گفت: “تنها شهردار “نظر” را به نگه داشتن مدارس بسته تا سقوط و که در این مثال کومو دارای اقتدار در این مسئله است.

کومو گفت که او می خواهد به منظور هماهنگی هر گونه تصمیم گیری با اطراف مدارس و همچنین امیدوارم با کشورهای همسایه.

د Blasio در اعلام ادامه داد: مدارس بسته شدن زودتر شنبه گفت: “این یک تصمیم آسان اما این تصمیم درست است.”

“آن را به وضوح به ما کمک می کند صرفه جویی در زندگی” شهردار گفت.

بلافاصله پس از فرماندار بعد از اعلام در مدارس در کنفرانس مطبوعاتی دبیر مطبوعاتی شهردار توییتی “فرماندار واکنش به ما نگه داشتن مدارس بسته است یادآور چگونه او واکنش نشان داد زمانی که شهردار به نام برای یک پناهگاه در محل. ما راست بود و ما در حال حاضر است.”

د Blasio گفت: مدارس را بازگشایی در ماه سپتامبر و برای اطمینان از تمام دانش آموزان می توانند در همین حال شرکت به طور کامل در آنلاین آموزش و پرورش شهرستان ارائه خواهد شد در مورد 240,000-اینترنت را فعال کنید دستگاه تا پایان مارس به دانش آموزانی که به آنها نیاز دارید.

بروکلین قصبه جمهور اریک آدامز ابراز نا امیدی با مجادله نوشتن در توییتر “من لازم نیست که صبر برای خرده عقب و forths در وسط مرگبار همه گیر” و خواستار کومو و د Blasio به “برش تلخه.”

شهردار و فرماندار داد و بیداد بیش از مدارس پژواک زودتر استدلال در اواسط ماه مارس پس از د Blasio پیشنهاد کرد که یک پناهگاه در محل سفارش برای شهرستان بود و در انتظار.

“آماده می شود در حال حاضر امکان یک پناهگاه در محل سفارش” د Blasio گفت: در مارس 17 کنفرانس خبری. “تصمیم گیری خواهد شد در 48 ساعت آینده.”

اما کومو ریخت آب در د Blasio پیشنهاد روز بعد گفت: چنین تصمیمی نیاز به منطقه ای.

“آن را فقط نمی توان شهر نیویورک” فرماندار گفت. “من از ملکه و اگر شما به من بگویید به پناهگاه در محل, من فقط با خواهر در وستچستر (شهرستان) و یک زمان خوب است.”

دو روز بعد در 20 مارس کومو صدور یک فرمان خاموش کردن همه از دولت غیر ضروری کسب و کار اندازه گیری است که در حال حاضر اجرا می شود و تا آوریل 29.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>