تعداد coronavirus مراقبت های ویژه بیماران در ایتالیا قطره برای اولین بار

توسط جیمز مکنزی

میلان (ایسنا) – ایتالیا گزارش داد که کمترین روزانه افزایش COVID-19 مرگ و میر نزدیک به دو هفته در روز شنبه و گفت: تعداد بیماران در بخش مراقبت های ویژه کاهش یافته بود برای اولین بار.

مقامات کشور به دست انداختن سخت مستند اقدامات آنها گفته بودند شروع به نشان دادن نتایج اگر چه موارد جدید افزایش 4,805 در روز شنبه بود که کمی بالاتر از های اخیر روزانه را افزایش می دهد.

مدنی حفاظت از بخش گزارش 681 مرگ و میر آوردن مجموع به 15,632 پس از شیوع کروناویروس جدید اپیدمی در شمال ایتالیا در فوریه. 21. آن را به پایین ترین سطح روزانه افزایش مرگ و میر ناشی از مارس 23.

تعداد موارد تایید شده گل رز برای 124,632 از 119,827 گزارش روز جمعه اما برای اولین بار تعدادی از بیماران در بد کشیده مراقبت های ویژه واحد کاهش یافت و با 3,994 بیماران تحت درمان کاهش 74 از 4,068 در روز جمعه.

“این قطعه مهم از اخبار را به دلیل آن اجازه می دهد تا ما بیمارستان به نفس” حفاظت مدنی سر آنجلو Borelli گفت: به طور منظم روزانه مطبوعاتی که در آن او اعلام کرده است گریم روزانه شمارش از مرگبار ترین در جهان شیوع این بیماری است.

برای روز, ایتالیایی گفته است که به طور گسترده پایدار افزایش در تعداد موارد نشان می دهد که شیوع رسیده فلات و این اعداد خواهد شروع به پایین رفتن – اگر دقیق مستند اقدامات مورد احترام بودند.

اما با نزدیک شدن به عید پاک و فیلم گردش در رسانه های اجتماعی از گروه های خارج از راه رفتن در شهرستانها از جمله ناپل و رم و میلان, ترس وجود دارد که نشانه هایی از پیشرفت منجر شد بیشتر مردم به دست انداختن قوانین است.

“برخی از تصاویر پخش شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که آرامش در رفتار برخی از مردم – خوشبختانه تنها چند – باید گرفته نمی شود به عنوان مثال آنها باید شانس” گفت: دومنیکو Arcuri دولت ویژه کمیسر coronavirus اضطراری است.

“ما نمی توانیم این ایده که ما در حال حاضر رسیده لحظه ای به بازگشت به حالت عادی” او گفت:.

دولت لومباردی در شمال منطقه در کانون بحران که در آن بیش از 49,000 موارد ثبت شده اند ساخته شده مشابه درخواست و صدور بخشنامه سفارش مردم به خود را پوشش دهان و بینی هر زمان که آنها بیرون بروید.

ایتالیا است که هنوز هم یکی از کشورهای بدترین مبتلا به کروناویروس جدید حسابداری برای تقریبا یک چهارم از مرگ و میر در سراسر جهان از COVID-19 بسیار بیماری های عفونی در ارتباط با ویروس.

اما همانطور که بیشتر کشورها در اروپا گزارش داده اند که شیوع شدید خود را از آن تبدیل شده است کمتر از یک پرت.

به عنوان مورد اعداد باید پهن در ایتالیا شده است وجود دارد افزایش بحث و گفتگو در مورد سرانجام عقب یک مستند است که بسته شده است اکثر کسب و کار و ناودان ترمز در یک اقتصاد در حال حاضر شکننده.

با دولت به دنبال راه هایی برای محافظت از اقتصاد یک مقام ارشد گفت: این برنامه ریزی برای گسترش قدرت خود را برای محافظت از کلید شرکت های خارجی از تصاحب.

(گزارش اضافی توسط Giulio Piovaccari; ویرایش توسط دیوید کلارک)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>