NSW ساحل مرکزی خانه تا حدی سقوط پس از ساحل فرسایش ناشی از متورمدو خانه در, New South Wales, ساحل مرکزی شهر Wamberal باید تا حدی فرو ریخت و پس از قدرتمند گشت و گذار موجب فرسایش ساحلی در نزدیکی خانه.

مهندسین سازه بودند ارزیابی منطقه در صبح روز شنبه پس از جزئی فرو می ریزد و یک شبه. یک NSW سخنگوی پلیس گفت: ساکنان تا 30 خانه در اقیانوس مشاهده درایو شده بود توصیه به عنوان یک احتیاط.

معاون رئیس جمهور از Wamberal حفاظت جامعه مارگارت برایس گفت: ABC روز شنبه صبح که شکست به راست یک دیوار محافظ در امتداد موج شکن شد و به سرزنش برای جزئی فرو می ریزد.
Damage at a property on Ocean View Drive

“دیوار بود و در توسعه کنترل برنامه ریزی برای ساحل مرکزی برای حداقل 20 سال و ساختمان اجازه داده شد بر این اساس که یک دیوار خواهد بود در اینجا ساخته شده است,” او گفت:. “این کاملا منزجر کننده است که آن را به این نقطه رسیدم.

“مردم [در حال] تخلیه و آواره و وحشت زده.

“مردم در حال گرفتن آن را بر خود به محافظت از خانه های خود را زیرا آنها هیچ گزینه ای دیگر است.”

شصت و شش اضافی خانه هستند که در خطر سقوط به دریا.

کریس راجرز که زندگی در اقیانوس رانندگی گفت: دولت خدمات اورژانس کارگران شد, قطع برق و آب و گاز به خانه ها در امتداد خیابان در صبح روز شنبه.

“آنها می گویند این یک احتیاط ایمنی,” او گفت:. “تعداد کمی از صاحبان حاضر به ترک. من قصد ندارم در هر نقطه در حال حاضر.

“مشکل این است که در این هفته وجود دارد رفتن به بیشتر متورم می شود.

“وجود دارد برای رفتن به یکی دیگر از جزر و مد بالا. پس چه جهنم رفتن به اتفاق می افتد و سپس؟”

یکی از ساکنان گرفته بود گام های فوق العاده ای برای محافظت از اموال خود را استخدام 80 تن جرثقیل به رها کردن تخته سنگ ها به گشت و گذار.

قدرتمند و کم در سراسر استرالیا سواحل شرق پیش از آن در هفته ایجاد شده بزرگ و متورم و باد و ضرب و جرح برخی از مناطق ساحلی.

“NSW SES داوطلب شده اند بر روی زمین doorknocking مشاوره ساکنان تخلیه” یک سخنگوی گفت.

“ما داوطلب شده اند و همچنان به حمایت از ساحل مرکزی شورای جایی که آن را می توانید.”

شورای برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک جلسه اضطراری در روز دوشنبه و نمی خواهد پاسخ به برایس ادعا اما خواست مردم را به هدایت روشنی از این منطقه است.

“امروز ما بسیار متمرکز در بازیابی اضطراری و پاسخ” یک سخنگوی شورای گفت: در روز شنبه.

این شورا گفت: در روز جمعه وجود داشته است قابل فرسایش و شن و ماسه از دست دادن و خواست مردم برای جلوگیری از سواحل است.

“شورای تیم شده اند بر روی زمین چک کردن در در ساکنان نهفته مناطق و در ادامه به نظارت بر زیرساخت های ساحلی و ساحلی تالاب سطح” یک سخنگوی گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net