NSA whistleblower واقعیت برنده آزمون های مثبت برای Covid-19 در زندانواقعیت برنده یک NSA whistleblower زندانی برای نشت اسرار در مورد دخالت روسیه در آمریکا در سال 2016 انتخابات دارای آزمایش مثبت برای Covid-19 و می گوید ماموران تمسخر آلوده زندانیان در FMC Carswell فورت ورث همه زنان زندان که در آن بیش از 500 زندانی در حال حاضر تایید مثبت است.

“افسر رفت و از او راه را برای آمدن به اتاق من و گفت: ” من فقط می خواستم به شما تبریک می گویم و خود را از نتایج مثبت’.” برنده نوشت: در یک ایمیل فرستاده شده در اوایل روز شنبه به خواهر بریتنی.

برنده کسی است که در خدمت 63-ماه جمله بارها محکوم کرد ناکافی تمیز کردن و جداسازی شیوه در FMC Carswell های دولت فدرال آمریکا را تنها تخصصی پزشکی زندان برای زنان زندانی با شرایط بهداشتی اساسی.

“آنها اجازه کسی مثبت از واحد ما برای رفتن به یک بیمارستان که در آن واحد دیالیز و بیماران شیمی زنده شروع گسترش عفونت در پایین وجود دارد” برنده نوشت: در روز دوشنبه.

“او تا به حال برونش مشکلات و برخی مسائل را با پرخوری و ما می دانیم که او در نظر گرفته شده است به پزشکی آسیب پذیر گفت:” آلیسون Grinter, یک, حقوق مدنی, وکیل مستقر در دالاس تگزاس است.

با وجود هفته از درخواست برای تمیز کردن لوازم و هنر امتیازات وکلای سلامت ارائه دهندگان و حتی گارد اتحادیه همه محکوم ابتدایی پروتکل های داخل FMC Carswell.

پارچه ماسک صورت داده شد به زندانیان هفته پیش اما شلوغ چهار به همراه این ویروس به سرعت در حال گسترش از طریق جمعیت زندانیان در نظر گرفته می شود در معرض خطر با شرایط پزشکی از جمله سرطان و بیماری های مزمن از جمله دیابت است.

“آنها همه در کنار هم در یک بتن اتاق رو امکان واقعی از مرگ صدها مایل دور از خانواده خود را. که یک تجربه مشترک است که وحشتناک” گفت: Grinter, یکی از وکلای مدافع مشغول به کار مورد.

برنده اولین کسی بود که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متهم تحت جاسوسی عمل برای نشت اسناد و مدارک.

دادستان گفت: برنده بود که کار برای یک پیمانکار دفاعی چاپ یک سند طبقه بندی شده نشان داد که روسیه اطلاعات نظامی هک کردن حداقل یک رای گیری نرم افزار تامین کننده و تا به حال اقدام به نقض بیش از 100 محلی سیستم انتخابات قبل از انتخابات 2016.

موارد تایید شده در FMC Carswell سر به فلک کشید و دو زندانی کرده اند از جمله Andrea دایره خرس که آلوده شد در حالی که باردار بود, او فرزند توسط اورژانس سزارین و سپس درگذشت چهار هفته پس از نوزاد متولد شد.

“واقعیت نگران است که او در حال رفتن برای مردن در آن وجود دارد. نگرانی او را قبل از این بود که او را تست مثبت است که او تنها بود و در حال حاضر او نگران است که او در حال رفتن به مریض و آنها در حال رفتن به قادر به انجام هر کاری برای کمک به او گفت:” او خواهر بریتنی برنده در یک مصاحبه از ویرجینیا است.

“او واجد شرایط برای دلسوز انتشار. ما اعمال می شود. او جذاب است. آن را مانند یک مسابقه در برابر زمان برای بیرون آوردن او وجود دارد قبل از او بیمار می شود. و قبل از آن خیلی دیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net