نواک کیانگ خارج از ایالات متحده باز پس از ضربه تصادفی قاضی خط

عجیب ترین از همه ایالات متحده باز می شود غریبه هنوز هم در روز یکشنبه به عنوان Novak بازی، بازیکن مردان شماره 1 و دانه شماره 1، از مسابقات پس از سهوا قابل توجه یک زن خط با ضربه توپ در سرخوردگی رد صلاحیت شد.

چونگِن در هنگام دنباله دار شدن ۵-۶ در ست اول در دور چهارم مقابل پابلو کارنیو بوستا پیش فرض شد. او به تازگی خدمت خود را پس از درمان برای درد در شانه چپ خود را در اوایل بازی از دست داده بود.

او پس از از دست دادن نقطه پایانی بازی، توپی را از جیبش کشید و با راکتش به سمت پشت دادگاه آن را زد. به زن خط دار که ايستاده بود، به گلوش برخورد کرد. او نپیچید و به زمین فرو رفت و تیم ملی فوتبال با عجله به سمت خود رفت تا وضعیتش را بررسی کند.

او بعدها از دادگاه خارج شد، هنوز هم به وضوح در پریشانی. اما پس از یک بحث طولانی با داور تورنمنت Soeren Friemel در نت، تیم ملی فوتبال پیش فرض شد.

دارن کاهیل، مربی کهنه کار که در ورزشگاه آرتور آش نشسته بود و مسابقه را برای ای اس پی ان پوشش می داد، می گوید: «بازیکنان کمتر پیش فرض شده اند. “من فکر می کنم مسابقات تصمیم درستی گرفت.”

چرخش خیره کننده رویدادها تضمین می کند که برای اولین بار قهرمان تک آهنگ مردان گرند اسلم در مسابقات آزاد آمریکا وجود خواهد داشت. چونگِن که ۱۷ عنوان اصلی تک آهنگ را به دست آورده است، تنها بازیکنی بود که در قرعه کشی باقی مانده بود که عنوان تک آهنگ گرند اسلم را به دست آورده بود.

کارنیو بوستا، بیستم دانه از اسپانیا، با پیش فرض به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

الکساندر زویو، بازیکن آلمانی که در داخل ورزشگاه آرتور آش تماشا می کرد، می گوید: «خیلی مایه تاسف است که او به قاضی خط ضربه زد و به خصوص جایی که به آن ضربه زد.» «قاعده ای برای آن وجود دارد. من فکر می کنم سرپرستان و همه آنها فقط کار خود را انجام می دهند اما برای نواک بسیار بدشانس هستند. من فکر می کنم او کمی از این بابت ناراحت خواهد شد. منظورم این است که اگر هر جای دیگری به آن ضربه می زد، اگر هر جای دیگری فرود می آمد، ما در مورد چند اینچ صحبت می کنیم، حالش خوب می شد.»

چونگِن ۳۳ ساله پنج عنوان از هفت عنوان آخر تک آهنگ گرند اسلم را به دست آورده است و در سه مسابقه اول خود در مسابقات آزاد آمریکا تنها یک ست افت کرده بود. اما اولین ست علیه کارنیو بوستا رابطه تنگاتنگ بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>