نوا اسکوشیا عکسبرداری: پلیس ‘کالبد شکافی روانی’ از مسلح برای سرنخپلیس در حال بررسی در ماه گذشته به جرم تیراندازی در کانادا, استان نوا اسکوشیا راه اندازی کرده اند به تجزیه و تحلیل روانی از مرحوم مسلح به امید درک بهتر آنچه که به رهبری او را به کشتن 22 نفر بیش از یک دوره 12 ساعته.

پلیس سوار سلطنتی کانادا روز دوشنبه گفت که آنها انجام یک “کالبد شکافی روانی” در Gabriel Wortman که انجام بدترین تیراندازی در تاریخ این کشور است.

“RCMP را تجزیه و تحلیل رفتاری واحد در حال انجام یک روانی کالبد شکافی از این دزد مسلح با هدف جمع آوری بینش چرا او مرتکب اعمال خشونت آمیز. این شامل یک تجزیه و تحلیل از شخصیت او را گذشته رفتار و چگونه او مربوط به دیگران گفت:” بیانیه است.

این روش که شامل گسترده در مصاحبه با دوستان و خانواده و همکاران استفاده شده است و برای نزدیک به 70 سال اغلب برای تعیین انگیزه های پشت خودکشی. اما این عمل همچنین می تواند ارائه وضوح در موارد جرم قتل.

“این بسیار بیشتر از پلیس سوال” بالینی و قانونی روانشناس Antoon Leenaars گفت: کانادا ، “آنها در حال تحقیقات از ذهن است.”

Leenaars نوشت که در سال 2017 کتاب کالبد شکافی روانی گفت: هدف از این تحقیقات برای ساخت قوی و دقیق پرتره از یک فرد با این امید از ارائه سرنخ به همین دلیل آنها در عمل در یک راه خاص.

“با توجه به آنچه در این طراحی شده است برای من فکر می کنم این امر می تواند یک وضعیت ایده آل … که شواهد می تواند بسیار مفید از نظر تلاش برای درک آنچه اتفاق افتاده است” گفت: Leenaars.

روانی کالبد شکافی بخشی از یک جارو تحقیقات پلیس که شامل تجزیه و تحلیل از 17 جداگانه صحنه های جرم و جنایت. RCMP گفت: آنها با استفاده از “رادار نفوذی به زمین” به اسکن مسلح اموال به تعیین اگر هر چیزی از اهمیت به خاک سپرده شد اما هیچ چیز یافت می شود.

پلیس همچنین اعلام کرد که یک به روز رسانی سلاح های گرم – دو نیمه اسلحه و دو نیمه تفنگ – استفاده شده توسط فرد مسلح.

“یکی از اسلحه شده است ترسیم به کانادا. باقی مانده اسلحه که کشف شد اعتقاد بر این بوده است به دست آمده در ایالات متحده” گفتند.

پس از تیراندازی نخست وزیر, Justin Trudeau, اعلام ممنوعیت از 1500 مدل از “درجه های نظامی حمله سلاح” در هفته گذشته – یک حرکت است که زیر آتش آمده در روزهای اخیر برای راه اندازی نرم افزار رایگان است که اجازه می دهد صاحبان اسلحه به ادامه داشتن سلاح گرم است.

برای بسیاری از کشنده ولگردی و قانونی شکنی مسلح مبدل خود را به عنوان یک RCMP افسر با استفاده از قطعات معتبر و یک ماکت پلیس وسایل نقلیه برای فرار از دستگیری و به فریب قربانیان.

پلیس روز دوشنبه گفت که این کن های مورد استفاده در این تیرانداز خودرو ایجاد شد توسط یک فرد در یک عکس برگردان شرکت بدون کسب اجازه از صاحب. هر دو فردی که عکس برگردان و مالک در حال همکاری با پلیس است.

پلیس گفت: روز دوشنبه به آنها گفته بود به 500 شهود و در ادامه به انجام مصاحبه پرسیدن هر کسی که تا به حال یک “حرفه ای و یا شخصی” درگیری با مردان مسلح به جلو آمده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de