‘هیچ چیز را از روی میز”: پنتاگون نمی خواهد قانون را احیا اخراج نیروی دریایی کاپیتان

بالا افسر نیروی دریایی و وزیر دفاع باید همان پیام وقتی که می آید به سروان. برت Crozier بودن reassigned به این کار که از آن او برداشته شد هفته گذشته است.

“ما گرفته ایم چیزی را از روی میز.”

آنچه که وزیر دفاع علامت Esper گفت: CBS اخبار در صبح روز جمعه. روز پنج شنبه رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایکل Gilday نیز گفت: او را باز به برقراری Crozier به عنوان افسر فرمانده ناو هواپیمابر تئودور روزولت.

“من از هیچ گزینه روی میز” Gilday آسوشیتدپرس گفت. پارسی صحبت نشده به Crozier خروجی گزارش و نیست رو فشار از هر کسی در مورد بررسی است.

مرتبط با: تحقیق و تفحص به نیروی دریایی حامل CO شلیک در حال حاضر کامل بالا Admiral می گوید:

Gilday “فقط می خواهد به مطمئن شوید که اقدامات خود را عادلانه” با توجه به AP.

نیروی دریایی به اتمام رسانده است تحقیقات خود را به Crozier هر چند این نتایج شده اند ساخته شده است. Crozier برطرف شد فرماندهی مارس 2. بود که پس از او با ارسال یک درخواست برای کمک با رشد بحران بهداشتی در کشتی خود را به چند نفر در خارج از زنجیره ای از فرمان.

پس Crozier هشدار که در قالب چهار صفحه نامه ای که بعدها منتشر شده توسط سان فرانسیسکو کرونیکل نزدیک به 10 درصد از روزولت خدمه دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

Crozier یکی از آنها است. عضو دیگری منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه روز شنبه پس از پیدا العملی در گوام که در آن هزاران نفر از ملوانان شده است منتقل کردن این کشتی برای جلوگیری از گسترش این ویروس در میان خدمه.

تصمیم به حذف Crozier از سمت خود مواجه شده است با جنجال. زمانی که Crozier چپ کشتی ویدئوها پدید آمده از خدمه اش کف او مناجات با نام کاپیتان به عنوان او به سمت چپ.

اقدام سابق نیروی دریایی وزیر توماس Modly ساخته شده است که تماس از پایین پا بعد از او اعلم از او را سرنگون کاپیتان در یک سخنرانی او به خدمه روز بعد. Modly پرواز به گوام به گفتار است که رسانه ها گزارش هزینه مالیات دهندگان بیش از $240,000. او استعفا داد و روز شنبه زیر فشار از قانونگذاران و دیگران بیش از خود را در دست زدن به این وضعیت است.

Esper CBS گفت: هدایت او به Gilday و جدید اقدام کری, جیمز مک فرسون برای اطمینان از هیچ اقدام دیگری صورت گرفته است در برابر Crozier تا خدمات پس از تحقیق اقدامات خود را کامل است.

“ما را ببینید که در آن است که ما را,” او گفت:.

“آنچه من انجام دهید این است شنیدن از زنجیره ای از فرمان” Esper اضافه شده است. “من تمایل است که همیشه برای حمایت از زنجیره ای از فرمان و توصیه های خود را به طور جدی.”

وزیر دفاع گفت که او انتظار دارد به شنیدن نیروی دریایی یافته ها و توصیه ها “در روزهای آینده.”

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب: صدها تن از تفنگداران دریایی می رسند در گوام به کمک ویروس زده حامل خدمه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>