‘مقدار کمی هر کسی’: تگزاس خانه های مراسم تشییع جنازه نمی تواند فرار ویروس

السا تگزاس — جانی سالیناس جونیور صاحب سالیناس Funeral Home, به طور معمول دسته پنج مجالس ترحیم در هفته است. اما در روزهای اخیر با کروناویروس پاره شدن از طریق جامعه اش او را دیدم که بسیاری از خانواده های عزادار در یک روز.

یک ششم خانواده بود و انتظار بیش از حد. خود به خود.

آقای سالیناس تغییر از یک تی شرت یقه دار به یک ترد کت و شلوار سیاه و چپ خود را برای نمازخانه در کنار درب. نور آبی تابوت بزرگ عموی خود که از Covid-19 شنبه در مقابل اتاق آراسته با گل و یک صلیب عیسی چوبی.

“ویروس نیست و مقدار کمی از هر کسی” آقای سالیناس گفت. “نه حتی خانواده من است.”

در ریو گراند دره تگزاس که در آن موجی از ویروس موارد تنظیم کردن یک سیل از مرگ و میر در این ماه مراسم تشییع جنازه خانه — مانند بیمارستان ها — در حال پربار و تلاش برای انجام خدمات اساسی و نگه دارید تا با گسترش بحران است. محلی خانه های مراسم تشییع جنازه دولتی را تجربه نکرده چنین تقاضا در دهه.

در حدود یک در 60 ساکنان Hidalgo County شناخته شده است که تا به حال مورد ویروس و حدود یک نفر از هر 2000 نفر مرده است از این ویروس نیویورک تایمز پایگاه داده را نشان می دهد. هیدلگو شهرستان در حال حاضر دارای یکی از بالاترین سرانه نرخ مرگ و میر در کشور است.

در آغاز ماه جولای کمتر از 50 مرگ و میر در Hidalgo County شده بود نسبت به این ویروس با توجه به پایگاه داده. توسط دوشنبه, وجود داشته است و تقریبا 470.

“مثل یک خواب بد” گفت: لیندا کبللس یک co-مدیر کبللس کفن در McAllen. “شما می خواهید از خواب بیدار اما شما نمی توانید.”

مرگ و میر مجبور است مدیران مراسم تشییع جنازه برای دور زدن سنتی خدمات مانند velorios, viewings که گاهی اوقات آخرین به روز و پر نماز آغوش و غمگین اسپانیایی زبان ها ، در عوض بسیاری از خانه های مراسم تشییع جنازه در حال حاضر در حال کوتاه شدن بار مشاهده و محدود کردن حضور و غیاب. برخی از دستور یخچال بزرگ کامیون به فروشگاه بدن تا زمانی که آنها می تواند رسیدن به آنها.

این ویروس را گسترش به نظر می رسید نسبتا تحت کنترل در منطقه تا زمانی که دولت بازگشایی اقتصاد در زمان برای روز یادبود بهداشت محلی, مقامات گفت. ریچارد کورتز به Hidalgo County قاضی گفت: این ویروس به زودی شد wreaking آسیب از طریق منطقه که در آن بیماری مزمن و گسترده فقر بودند در حال حاضر مشکلات قابل توجهی. بیش از 14000 نفر قرارداد بسته اند این ویروس در ال واله به عنوان منطقه شناخته شده است به آن بیشتر Latino ساکنان.

آقای کورتز شده است حضور ثابت در اسپانیایی و انگلیسی تلویزیون و رادیو اصرار مردم به پوشیدن ماسک های دست خود را بشویید و مهم او می گوید: — نگه دارید دور از همسر و آسیب پذیر ،

آن است که یک درخواست در یک منطقه که در آن جمع های خانوادگی و pachangas یا حیاط خلوت کباب ها نشانه های زندگی اجتماعی است.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • ملی معلمان اتحادیه می گوید اعضای خود را به اعتصاب می تواند برای اطمینان از بازگشایی مدارس با خیال راحت.
  • خواهان استفاده از خود را تسکین پیشنهاد به صندوق F. B. I. ساختمان مغلوب ساختن پیشی جستن است دفاع و پشتیبانی, نقشه کشی, اتهام خود برخورد.
  • یکی دیگر از یانکی ها-فیلیز بازی به تعویق افتاد و بیش از ورزشگاه نگرانی.

در اوج ناامیدی آقای کورتز در هفته گذشته نهاد داوطلبانه اقامت در خانه سفارش امیدوار است که این امر یک پیام ارسال کنید.

“اگر 10 درصد به دنبال آن ما در حال پیشرفت است. ما نیاز به حفاظت از پدربزرگ و مادربزرگ های ما ما خاله ما عموهای” آقای کورتز در مصاحبه ای گفت:. “بیش از حد بسیاری از مردم در حال مرگ هستند بیش از حد بسیاری از مردم در بدبختی.”

اعتبار…Tamir Kalifa برای نیویورک تایمز
اعتبار…Tamir Kalifa برای نیویورک تایمز
اعتبار…Tamir Kalifa برای نیویورک تایمز
اعتبار…Tamir Kalifa برای نیویورک تایمز

در بزرگ عموی خود را velorio آقای سالیناس و 30 تا به حال دو نقش در یک بار: مدیر مراسم تشییع جنازه و عزاداری نسبی. قبل از اینکه خانواده وارد, آقای سالیناس ء در اطراف اتاق مطمئن شوید آن را با پیروی بهداشت دستورالعمل.

از زمانی که آقای سالیناس یک نوجوان بود او می دانست که چه کار او می خواست به انجام.

“مرگ یک سفر است,” او گفت:. “خدا است و مقصد.”

زمانی که آقای سالیناس 16 ساله بود او خود را با قلم مو با فاجعه. او گفت که او رانندگی 15 ساله خواهر و یکی دیگر از نوجوان, دوست هنگامی که یک سگ به طور ناگهانی به نظر می رسد در مقابل ماشین. در هرج و مرج خودرو بدبختانه آقای سالیناس گفت. خواهر خود را کشته شد.

“در حال حاضر او را برای همیشه در اینجا با من نه از لحاظ جسمی بلکه از لحاظ معنوی و گفت:” آقای سالیناس که نگه می دارد یک عکس بزرگتر از اندازه او دبورا لین سالیناس بلبرینگ تاریخ مرگ او — Dec. 6, 2006 — در مراسم تشییع جنازه صفحه اصلی.

در این روز در اطراف چپل هر پیو بود مهر و موم شده با نوار آبی تا مردم نشسته بود از هم جدا. ست سد محافظ بزرگ عموی خود را در بدن بالا در باز کردن تابوت برای حفظ عزاداران از تکیه در.

“مردم تمایل به می خواهید به آغوش و گریه بر عزیزان خود را” آقای سالیناس گفت.

طولانی نیست پس از او صحبت یکی از اعضای خانواده از قرار دادن یک تسبیح در دست فرانسیسکو Tafolla Sr. بزرگ-عمو که آقای سالیناس بزرگ شده به سادگی فراخوانی که در اثر این ویروس در 85.

“این غریزه بشر می خواهید به لمس بدن اما آنها نمی توانند در,” او گفت:. “این برای ایمنی خود را.”

سفید ترتیبات گل آراسته یک دیوار در کنار عکس بزرگی از آقای Tafolla. آقای Tafolla دختر, گلوریا Tafolla گومز در سکوت ایستاده بود تکان سر او را آرام به شعر “Un Dia a la Vez” — “یک روز در یک زمان” — توسط Tejano گروه Siggno.

“او همیشه تحویل داده و آنچه به او وعده داده شده حتی اگر که بود, در کونی,” خانم Tafolla زمزمه به یک نسبت. آنها هر دو دست هایش را. “ما ترس از او.”

آقای Tafolla که مشغول به کار دستی شغل در صنعت گاز ذخیره پول به اطمینان حاصل شود که همه از او 12 کودکان به کالج رفت خانم Tafolla گفت. او یک پرستار است.

اعضای خانواده هنوز هم نمی دانم که او چگونه به این ویروس. “او هرگز به سمت چپ خانه” به گفته خانم Tafolla که 63 و آقای سالیناس عمه. حتی قبل از این ویروس آقای Tafolla شده بود مبارزه با دیگر مسائل پزشکی و به تازگی عمل جراحی قلب, او گفت:. روز پس از اولین ویروس علائم او رفته بود.

“ما به نوعی می دانست که اگر او به پایان رسید تا گرفتن بیمار است که او را تا پایان خروج ما,” او گفت:.

اعتبار…Tamir Kalifa برای نیویورک تایمز
اعتبار…Tamir Kalifa برای نیویورک تایمز

در کبللس کفن در McAllen, مردم, به دنبال تشییع جنازه در طول همه گیر باید صبر کنید چند روز و گاهی یک هفته خانم کبللس گفت. او دیده است جوان قربانیان بیش از حد, او گفت:.

“هیچ چیز مانند آن استفاده می شود,” خانم کبللس گفت.

هارون ریورا یک مدیر مراسم تشییع جنازه و embalmer در ریورا کفن در مکللن گفت: او دستور داد یک کامیون یخچال با ظرفیت حدود 100 بدن برای جلوگیری از تبدیل مردم به دور است. حجم سه برابر شده در ماه گذشته, او گفت:.

“آنها نمی کنید برای دیدن عزیزان خود را زمانی که آنها را به بیمارستان منتقل” آقای ریورا گفت. “آنها باید آنها را ببینید در تشییع جنازه.”

آقای سالیناس در حال کار در سراسر ساعت خواب تنها تعداد انگشت شماری از ساعت در روز است. او صاحب دو funeral home, مکان یکی در Hidalgo County و دوم در کشور همسایه کامرون شهرستان است. کوچکتر خانه های مراسم تشییع جنازه شده است مراجعه خانواده های عزادار به او هنگامی که آنها هیچ فضای بیشتر.

“من به آنها جلوگیری از ارسال آنها را” او گفت:. “ما خسته هستند. ما در میانهی شب متوقف شده است. ما نیاز به خواب.”

اعتبار…Tamir Kalifa برای نیویورک تایمز
اعتبار…Tamir Kalifa برای نیویورک تایمز

در اخیر بعد از ظهر مونیکا گارسیا گفت: آقای سالیناس از روز که مادر پیامک او از بیمارستان شفاعت به “من از اینجا.”

بستگان با عجله به سمت پارکینگ بیمارستان که دکتر توضیح داد که مادر 61 ساله سیلویا N. فوئنتس به حال شانس بهتری در ضرب و شتم coronavirus در یک واحد مراقبت های ویژه از در خانه. آنها به سمت چپ احساس امیدوار. روز بعد — چهارشنبه — او کلیه داد و او درگذشت.

طی یک نشست دو ساعته با آقای سالیناس خانم گارسیا و دیگر اعضای خانواده برداشت از دفن ساز و برگ. خانم فوئنتس خواهد بود در لباس پوشیدن در لباس های مورد علاقه. او را می پوشند مورد علاقه مو سنجاق سینه او در مناسبت های خاص.

“Peinala به سمت” خانم گارسیا گفت: مخلوط کردن اسپانیایی و انگلیسی شانه موهای خود را به سمت. “او عاشق عکس گرفتن و نما” خانم گارسیا گفت. “او می خواهم به نگاه زیبا.”

بستگان برداشت مروارید-سفید تابوت آراسته با ترنج: “Querida Madre” مادر عزیز. آنها به طور مشترک مناقصه نگاه است که در برخی دیگر سال ممکن است تبدیل به یک گروه در آغوش بگیرید. آنها را نگاه کردن و بازگشت به آقای سالیناس را برای تکمیل مدارک.

اعتبار…Tamir Kalifa برای نیویورک تایمز
اعتبار…Tamir Kalifa برای نیویورک تایمز

برای آقای سالیناس روز طولانی را آغاز کرده اند به ترکیب یک به بعدی.

هنگامی که یک تماس در آمد در اخیر بعد از ظهر آن را از داخل کفن. این ویروس تا به حال آمار نزدیک دوباره. پسر عموی تشییع جنازه خانه کارگر مرده بود از Covid-19. بدن خود را منتظر در نزدیکی کلیسای کوچک. آقای سالیناس معافیت خود را و ناپدید پایین سالن.

میچ اسمیت کمک گزارش از شیکاگو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de