نه اولین اپیدمی, Dr. Anthony Fauci چوب به حقایق

Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص در بیماری های عفونی است که به طور گسترده ای مورد احترام برای توانایی های خود را به توضیح علم بدون صحبت کردن را به مخاطبان خود — و به تازگی برای مدیریت صحیح رئیس جمهور اظهارات بدون گفتن او در اشتباه است.

رئیس جمهور تهمت و گفت که شرکت های دارویی را coronavirus واکسن آماده “به زودی.” دکتر Fauci بارها پا پس از رئیس جمهور به تریبون طول تلویزیونی جلسات و یا در میز گرد به اصلاح است که جدول زمانی دادن یک تخمین دقیق تر از حداقل یک سال یا 18 ماه.

آقای ترامپ گفت: “درمان” ممکن است ممکن است. دکتر Fauci توضیح داد که داروهای ضد ویروسی مورد مطالعه قرار گرفتند که برای دیدن اگر آنها ممکن است ایجاد بیماری کمتر شدید. رئیس جمهور همچنین گفت: این بیماری خواهد برود در بهار. دکتر Fauci گفت: اما به دلیل آن را ناشی از یک ویروس جدید, هیچ راهی وجود دارد برای گفتن.

کارشناسان مانند دکتر Fauci باید آنهایی که صحبت می کنند به مردم در طول شیوع گفت: نماینده دانا E. Shalala از فلوریدا که رئیس خود را در طول دولت اوباما زمانی که او رهبری وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

“من فکر می کنم تونی بازی دقیق همان نقشی است که او در گذشته — به مطمئن شوید که علم دقیق و روشن” خانم Shalala گفت. “در طول یک اورژانس بهداشت آن را دانشمندان و پزشکان هستند که معتبر مردم به آمریکا نه سیاستمداران.”

“من استفاده می شود تا او خود را می پوشند و سفید کت هنگامی که صحبت کردن به,” او اضافه شده است. “من استفاده می شود به آنها را تمام پوشیدن کت سفید پس مردم اطمینان که آنها واقعی هستند پزشکان است.”

روز یکشنبه دکتر Fauci به نظر می رسد در حداقل دو اخبار تلویزیون را نشان می دهد و هشدار داد که به عنوان ویروس گسترش — وجود بیش از 450 موارد در حداقل 33 متحده — برخی از اقدامات سختگیرانه تر برای منزوی کردن آلوده ممکن است در نظر گرفته شود. او همچنین ارائه مشاوره برای افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی که بیشتر در معرض خطر گفت: آنها باید به جلوگیری از, کشتی و هواپیما در پرواز و اجتماعات بزرگ.

در اخیر کمیته فرعی کنگره شنوایی یک نماینده خواسته دکتر Fauci اگر او تا به حال یک دوقلو چرا که او به نظر می رسید به همه جا می بینم. یکی دیگر از ارائه توصیه های پزشکی: لیمو و عسل و بوربن برای صدای او است که hoarse هفته از دور بی پایان از صحبت کردن با قانونگذاران و دانشمندان و مقامات بهداشت و خبرنگاران.

اگر دکتر Fauci تبدیل به مبین-رئیس coronavirus اپیدمی آن است که در بخشی به دلیل دولتی دیگر دانشمندان در سمت چپ یک خلاء اجتناب از اخبار کانون توجه رسانه ها و یا در حال reined در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و متهم به اغراق تهدید از ویروس. هنگامی که خبرنگاران دکتر تماس بگیرید Fauci او تماس آنها را به عقب.

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری معروف است ناشناخته: او چند مصاحبه و یا عمومی ایران در خارج از آن مورد نیاز توسط دولت, اخبار کنفرانس ها. دکتر نانسی r. schultze ، مدیر C. D. C. مرکز ملی برای ایمن سازی و بیماری های تنفسی که هشدار داد در فوریه. 25 که coronavirus شد به احتمال زیاد به گسترش در این کشور ایالات متحده آمریکا است که “این می تواند بد” آمد زیر آتش از دولت است و باب روز پایین او مشاوره.

“نانسی r. schultze ، گفت: این مانند آن است,” گفت: دکتر توماس فریدن مدیر سابق C. D. C. “و او بود که 100 درصد درست و آنها سکوت رسول”.

C. D. C. ساخته شده است که تعداد کمی از آن دانشمندان دیگر در دسترس برای مصاحبه در مورد کوروناویروس. و آن است که در حال حاضر در مواجهه با انتقاد شدید برای تاخیر در ارائه متحده با کیت تست برای ویروس برای تنظیم چنین تنگ محدودیت در تست های انجام شده در مقر خود در آتلانتا که برخی از تشخیص تاخیر شد و یا از دست رفته احتمالا خروج افراد آلوده به گسترش این ویروس به دیگران است.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

دکتر Fauci, 79, به نظر نمی رسد در مقطع موها. اگر چه او به تازگی گفته او باید خود را پاک کردن بسیاری از تلویزیون و رادیو و چاپ مصاحبه از طریق کاخ سفید او گفت که او بوده است نه محدود.

“شما نمی خواهید برای رفتن به جنگ با رئیس جمهور” دکتر Fauci گفت سیاسی. اما او فکر می کند که نیازهای عمومی جامد قابل فهم اطلاعات پزشکی به خصوص در طول بحران. او باعث می شود یک نقطه از تلاش برای “razzle-dazzle” مخاطبان خود را با دانش او گفت مصاحبه در سال 2015 اضافه کرد که آموزش و پرورش خود را در یک یسوعیون دبیرستان و کالج به او آموخت فکری دقت و ارزش خدمات عمومی. به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی از سال 1984 دکتر Fauci به طول انجامید از طریق شش رئیس جمهور کاهش یافته است درخواست های متعدد خود را به رهبری آژانس والدین, سازمان, موسسه ملی بهداشت. او باعث شده است که فدرال تلاش برای مبارزه با بیماری های ناشی از ظهور ویروس ها از جمله H. I. V., سارس, 2009 خوکی همه گیر MERS, ابولا, و در حال حاضر جدید کروناویروس.

او یک معمار از رئیس جمهور در بيمارستانها آغاز شده در سال 2003 توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش برای مبارزه با H. I. V. در سطح جهان است.

در سال 2001 پس از anthrax فرستاده شد به سناتور تام دشل از داکوتای جنوبی در دولت بوش سعی در ابتدا برای به حداقل رساندن خطر اما دکتر Fauci بود مشخص کند.

“این مواد که کاملا توانمند است که آلوده کردن مردم با استنشاق سیاه زخم آلوده کردن آنها در صورت عدم وجود تماس مستقیم با” او گفت:. “شما می توانید آن را هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید, با توجه به درجه و اندازه یا weaponized یا نه weaponized. واقعیت این است که این اقدام مانند یک بسیار کارآمد bioterrorist agent.”

قبلی بیماری شیوع نگه داشته و او را در lookout برای عوامل بیماری زا و در ماه ژانویه گزارش های غیر قابل توضیح از موارد پنومونی در ووهان چین تنظیم کردن آلارم در سر خود را.

“حتی قبل از اینکه ما آن را می دانستند بود coronavirus من گفت: قطعا آن را برای تلفن های موبایل مانند یک coronavirus-سارس, نوع, چیز,” او گفت:. “به عنوان به زودی به عنوان آن مشخص شد من به نام یک نشست سطح بالا به مردم و گفت:” بیایید شروع به کار بر روی یک واکسن در حال حاضر.'”

او در میان بسیار بیشتر پرداخت کارکنان فدرال درآمد حدود $400 ، 000 نفر در سال بیش از معاون رئیس جمهور و یا رئیس دادگستری دیوان عالی کشور است. او نظارت یک سال 2020 بودجه از $4.75 میلیارد دلار است که $769 میلیون کمتر از سال گذشته پس از برش با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

خون سرد هر چند دکتر Fauci ممکن است به نظر می رسد جدید coronavirus نگرانی های او به ویژه گسترش آن در منطقه سیاتل و تلفات آن است که در یک خانه سالمندان وجود دارد. او گفت که او فکر آن را هنوز هم ممکن است برای جلوگیری از این بیماری است اما مقامات بهداشتی را به می دانم که در آن به انجام این کار, و او گفت: عدم تست ظرفیت بزرگ بود مانع است.

تست کیت های ارسال شده توسط C. D. C. به کشورهای ناقص بودند و آن را گرفته است هفته شروع به جایگزین کردن آنها را. و مقررات سختگیرانه از غذا و دارو مختل خارج labs’ تلاش برای شروع به انجام آزمون خود را.

اما دکتر Fauci کاهش یافته و به عضویت گروه کر از سرزنش در برابر C. D. C.

“این خیلی آسان به این بازی صبح روز دوشنبه کارفرمایی,” او گفت:. “هر عنصر از دولت فدرال مشغول به کار بود پر سرعت, سعی کنید به انجام همه چیز رفتن.”

“آنچه که من واقعا می خواهید به تمرکز بر روی ایده گرفتن به اندازه کافی تست های خارج وجود دارد برای دریافت شواهد مبتنی بر پایه و اساس که در آن ما در این کشور است.” “سیاتل است از نگرانی. ما نیاز به دانستن میزان جامعه گسترش یافته است.”

در زمان در گذشته, دکتر فریدن گفت: دکتر Fauci ممکن است بیش از وعده داده شده کمی در شور و شوق خود را برای پروژه های خود را که هنوز به پان نوعی رامی — یک H. I. V. واکسن و جهانی واکسن آنفولانزا است که ارائه طولانی مدت ایمنی به گونه های متعدد به طوری که مردم نمی خواهد نیاز به یک شات در هر سال است.

“این نقش شما را به بازی برای به دست آوردن پول از تپه و نقش محقق به ابد خوش بینانه در مورد درمان بودن در اطراف گوشه” دکتر فریدن گفت. “او بسیار موثر در درخواست پول از کنگره است.”

او همچنین منصف همکار دکتر فریدن اضافه شده است. در غرب آفریقا شیوع بیماری ابولا در سال 2014 پس از دو پرستار درمان یک بیمار که در حال سفر به ایالات متحده شد آلوده C. D. C. بود به شدت انتقاد برای داشتن کمک به بیمارستان ها برای آماده سازی بهتر است. دکتر Fauci نمی شمع ،

“نه همه چیز ما کامل بود, گفت:” دکتر فریدن که پس از آن به رهبری C. D. C. “وجود دارد بسیاری از مردم در شبیه نقش به عنوان تونی که ممکن است گرفته اند و استفاده از آن برای منافع خود نهاد و تونی همیشه محترم.”

“اگر ما چیزی اشتباه او frank مورد که” او ادامه داد. “هنگامی که ما مورد حمله قرار گرفتن ناعادلانه او در دفاع از ما. که بسیار غیر معمول رفتار اداری وضعیت شما ببینید در واشنگتن گاهی اوقات. من فکر می کنم که چرا تونی بسیار محترم است.”

در اوایل سال از اپیدمی ایدز دولت ایالات متحده و سلامت خود را از آژانس های مکرر هدف از انتقاد و اعتراض متهم به انفعال در درمان های بالقوه و بودجه کافی برای تحقیقات و مراقبت های پزشکی.

زمانی که فعالان ایدز نشان داده در خارج از موسسه در سال 1988 خواستار یک فرصت برای سعی کنید از داروهای تجربی دکتر Fauci تعجب رهبران با دعوت از آنها را به دفتر خود. او زخم تا کار با آنها برای توسعه راه های جدید برای گسترش دسترسی بدون افت بالینی است که به فوریت نیاز به تعیین که مواد مخدر کار می کرد — رویکردی که بعدها کاربردی به پژوهش در بیماری های دیگر نیز هست.

“هستند بسیاری از کلاس جهانی دانشمندان اما تونی یک مجموعه خاص از مهارت” خانم Shalala گفت. “توانایی برقراری ارتباط بالا صداقت و درک درستی از سیاست و بدانید که برای اقامت خارج از سیاست به منظور حفاظت از دانشمندان است.”

دکتر Fauci اذعان کرد که سن و سال او می گذارد و او را در یکی از گروههای در معرض بیشترین خطر برای تبدیل شدن به شدت بیمار از یک عفونت کروناویروس. اما آن را نمی کند او را. او می خوابد تنها حدود پنج ساعت در شب کار می کند بسیاری از ساعات بیداری خود را و جهش در مترو به اطراف واشنگتن دی سی منطقه از دفتر کار خود به کنگره و کاخ سفید است. ترین روز او اجرا می شود و یا قدرت پیاده 3.5 مایل است.

“من نگران خودم,” او گفت:. “من نگران کار من را انجام دهد.”

Andrew Jacobs کمک گزارش. آلن Delaqueriere کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im