کره شمالی آتش سوزی دو ‘موشک های بالستیک’ به دریا: سئول

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد (L) و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لرزش دست در 30 ژوئن 2019 در طول یک جلسه در سمت جنوب نظامی از مرز که تقسیم شمالی و کره جنوبی (AFP Photo/معاونت)

کره شمالی اخراج آنچه به نظر می رسد دو کوتاه برد بالستیک موشک را از ساحل شرقی روز یکشنبه چهارم از جمله راه اندازی این ماه به عنوان جهان جنگ coronavirus بیماری همه گیر.

دو پرتابه بودند اخراج کرده از شهر پورت ونسن و پرواز 230 کیلومتر (143 مایل) به دریای ژاپن — همچنین به عنوان شناخته شده دریای شرق — در حداکثر ارتفاع 30 کیلومتری جنوب کره ستاد مشترک در بیانیه ای گفت.

“چنین اقدام نظامی کره شمالی بسیار نامناسب عمل می کنند زمانی که کل جهان است که با داشتن مشکلات با توجه به COVID-19 شیوع” به آنها اضافه شده است.

توکیو وزارت دفاع گفت: “موشک های بالستیک-مانند اشیاء” عبور نیست به آب و یا این کشور را منطقه انحصاری اقتصادی است.

آخرین راه اندازی توسط پیونگ یانگ می آید به عنوان یک وقفه طولانی مدت در مذاکرات خلع سلاح با ایالات متحده در drags.

کمی بیش از یک هفته پیش, هسته ای شمالی اخراج چه معتقد بودند به دو short-range ballistic missile, توصیف آنها به عنوان یک “تاکتیکی هدایت سلاح”.

یک روز بعد رسانه های دولتی کره شمالی اعلام کرد که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال با ارسال نامه ای به رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل جزئیات یک طرح برای توسعه روابط است.

در این گزارش ذکر شده کیم قدرتمند خواهر کیم یو جونگ که هشدار داد که ظاهرا خوب رابطه شخصی میان رهبران دو کشور خواهد بود به اندازه کافی برای پرورش گسترده تر روابط.

“در این نامه او… توضیح طرح خود را برای سوق دادن روابط بین دو کشور کره شمالی و آمریکا و ابراز قصد خود را برای ارائه همکاری در ضد اپیدمی کار” اشاره آشکار به این بیماری همه گیر کوروناویروس او در بیانیه ای گفت: گزارش شمال کره ای خبرگزاری مرکزی (KCNA).

یک مقام ارشد دولت آمریکا رسمی تایید مغلوب ساختن پیشی جستن به حال با ارسال نامه ای به کیم “با همخوانی تلاش خود را برای تعامل با رهبران جهانی در حال انجام همه گیر”.

کره شمالی یکی از معدود باقی مانده کشورهای جهان در عین حال به گزارش یک مورد از رمان coronavirus عفونت است.

اما شیوع تبدیل به یک بحران بزرگ بین المللی با بیش از 640,000 مورد تأیید و 30,000 مرده در سراسر جهان است.

– مذاکرات به بن بست رسیده –

تحلیلگران می گویند شمالی شده است در ادامه به اصلاح آن سلاح قابلیت بیش از یک سال پس از اجلاس بین کیم و تهمت شکست در هانوی.

مذاکرات را از بن بست رسیده است بیش از تحریم ها و چه شمال خواهد بود مایل به رها کردن در بازگشت با وجود در

پیونگ یانگ مجموعه یک طرفه پایان 2019 مهلت برای واشنگتن به ارائه تازه امتیازات و در اواخر ماه دسامبر اعلام کرد کیم کشور دیگر در نظر گرفته خود را موظف به moratoriums هسته ای و موشک بالستیک بین قاره ای آزمایش.

کره شمالی زیر مجموعه های متعددی از سازمان ملل متحد آمریکا و تحریم های دیگر بیش از سلاح های خود را برنامه.

افزایش تنش ها در سال 2017 شد و پس از دو سال دیپلماسی هسته ای بین پیونگ یانگ و واشنگتن از جمله سه نشست بین کیم و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما کمی پیشرفت ملموس ساخته شده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im