کره شمالی آتش سوزی بیشتر موشک از همیشه در میان شیوع کروناویروس

پرچم کره شمالی دیده است در ژنو

توسط Josh Smith

سئول (ایسنا) – کره شمالی اخراج آنچه به نظر می رسد دو کوتاه برد بالستیک موشک به اقیانوس و در کنار ساحل شرقی روز یکشنبه در یک اقدام بی سابقه تب و تاب از راه اندازی کرد که کره جنوبی تقبیح عنوان “نامناسب” میان جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

دو “کوتاه برد پرتابه” راه اندازی شد از ساحلی ونسن در منطقه و پرواز 230 کیلومتر (143 مایل) در حداکثر ارتفاع 30 کیلومتر (19 مایل) کره جنوبی ستاد مشترک گزارش شده است.

“در یک وضعیت که در آن کل جهان در حال تجربه مشکلات با توجه به COVID-19 این نوع نظامی عمل توسط کره شمالی بسیار نامناسب و تماس با ما به صورت فوری متوقف کنید,” کره جنوبی JCS در بیانیه ای گفت: با توجه به Yonhap news agency.

ژاپن وزارت دفاع گفت: آنها در ظاهر به موشک های بالستیک و آنها نمی زمین در خاک و یا آن منطقه انحصاری اقتصادی است.

آنها خواهد بود هشتم و نهم موشک های راه اندازی در چهار دوره از آزمون در این ماه به کره شمالی نیروهای نظامی انجام مداوم نظامیان معمولا شخصا نظارت رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد.

خواهد بود که اکثر موشک تا کنون اخراج در یک ماه توسط کره شمالی با توجه به چوب خط حساب کردن با روغن پنبه محقق ارشد در جیمز مارتین مرکز مطالعات منع گسترش.

“آمدن این در اوایل سال تنها زمان ما دیده ایم این آزمون غالبا شد در سال 2016 و 2017 که هر دو بزرگ شد سال برای کره شمالی برنامه موشکی,” او گفت: در یک پست در توییتر.

همه این موشک تا کنون در این سال شده اند کوچک و کوتاه برد سلاح های مانند KN-24 اخراج طول تاریخ و زمان آخرین راه اندازی 21 مارس است.

اما کیم هشدار داده است که کره شمالی در حال توسعه یک “سلاح استراتژیک” به پرده برداری کرد در این سال با تحلیلگران گمان می کنند که این می تواند یک جدید دوربرد موشک های بالستیک و یا یک زیردریایی قادر به راه اندازی چنین موشک.

شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه نوار کره شمالی از آزمایش موشک های بالستیک این کشور بوده است به شدت تحریم بیش از آن موشک و سلاح های هسته ای و برنامه های.

نظامیان ادامه

این ماه نظامیان انجام شده و با وجود یک مرز مستند و قرنطینه اقدامات اعمال شده در کره شمالی در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس جدید.

کره جنوبی و ایالات متحده به تعویق افتاد برخی از تمرینات نظامی مشترک به دلیل شیوع کروناویروس در کره جنوبی.

از لحاظ سیاسی و اقتصادی منزوی کره شمالی گزارش نشده هر مورد تأیید هر چند برخی از کارشناسان خارجی ابراز شک و تردید.

در گذشته کره شمالی به طور معمول انجام نظامیان از جمله آزمون از آن موشک های بالستیک, در ماه مارس به عنوان زمستانی تبدیل آب و هوا گرمتر است. برای دو سال گذشته از آن اجتناب بود مانند فصل بهار راه اندازی میان denuclearisation مذاکرات با ایالات متحده است.

کسانی که مذاکرات را پس از متوقف شده و این ماه را رشته ای از آزمون ها و نظامیان به نظر می رسد با هدف تاکید کره شمالی به بازگشت به یک سخت تر از خط سیاست گفت: Ankit پاندا, یک عضو ارشد در واشنگتن مستقر در فدراسیون دانشمندان آمریکایی.

“وجود دارد یک عنصر از طرح یک کسب و کار-به عنوان-تصویر معمول در میان COVID-19 وضعیت, اما من فکر می کنم این مهم است.” “این تست را اجازه می دهد کیم جونگ سازمان ملل متحد نشان می دهد که او را چسبیده به خط مشی او گذاشته در دسامبر 2019.”

(گزارش شده توسط Josh Smith; ویرایش توسط Daniel والیس و Rosalba اوبراین & Simon کامرون-مور)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im