کارولینای شمالی شهر رای به پرداخت غرامت به ساکنان سیاه

اشویل یک شهر کوچک در غرب کارولینای شمالی است رای به پرداخت غرامت به ساکنان سیاه به عنوان ما همچنان به دست و پنجه نرم کردن با تضاد نژادی و نابرابری.

این اشویل شورای شهر رای دادند 7-0 به نفع صدور چه این شهر در نظر گرفته شده در ایران, صدور رسمی عذرخواهی “خود را برای مشارکت در و تحریم از اسارت از مردم سیاه و سفید”.

“صدها سال از خون های ریخته شده که اساسا پر جام ما نوشیدن از امروز” گفت: عضو شورای شهر کیت جوان یکی از دو آمریکایی آفریقایی اعضای بدن و اندازه گیری رئیس طرفدار.

به عنوان بخشی از این قطعنامه شهرستان رهبران در اشویل نیز نامیده می شود در کارولینای شمالی و دولت فدرال به ارائه کمک های مالی برای پرداخت غرامت. “در نتیجه بودجه و برنامه ریزی, اولویت” را شامل “استراتژی برای رشد سهام و ثروت نسل بسته شدن شکاف ها در, بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, استخدام و پرداخت, محله ایمنی و انصاف در عدالت کیفری”.

“این است که به سادگی به اندازه کافی برای حذف قوانین” گفت: جوان شورای شهر. “سیاه مردم در این کشور در برخورد با مسائل است که در حال سیستمیک در طبیعت”.

برخی از حامیان قوانین فدرال به کفاره برای ما برده داری باید به نام این شهرستان را اندازه گیری, اما سوال این نشاندار غرامت با توجه به آنها به طور معمول ساخته شده از طریق مستقیم و پرداخت نقدی به افراد است. به جای قصاص برای اشویل این جمعیت خواهد آمد در قالب مستقیم بودجه به برنامه های طراحی شده برای افزایش اقلیت مالکیت خانه مالکیت کسب و کار و بهبود آموزش و پرورش و محله به جای.

“تکه تکه غرامت گرفته شده به تنهایی و یا در مجموع در آن سطوح دولت را برآورده نمی بدهی آمریکا نژادی و بی عدالتی” ویلیام Darity Jr, یک استاد سیاست عمومی در دانشگاه دوک در دورهام نیویورک تایمز گفت.

اندازه گیری می آید به کشورهای دیگر همچنین نگاه کنید به آشتی با خود میراث در آمریکا برده داری و دهه نهادی تبعیض است که به دنبال.

در رود آیلند در چهارشنبه شهردار Jorge Elzorza از مشیت امضا فرمان اجرایی ایجاد یک حقیقت گفتن آشتی و شهرداری غرامت فرایند است که برای اولین بار کشف آنچه ارائه غرامت برای این شهر ساکنان سیاه نگاه می خواهم.

“ما در حال قرار دادن یک نشانگر بر روی زمین و ارتکاب به بالا بردن این گفتگو و با استفاده از اهرمهای در اختیار ما برای اصلاح اشتباهات گذشته” Elzorza گفت: با توجه خود را آفریقایی آمریکایی سفیر, گروه, یک گروه از حدود 100 آمریکایی آفریقایی رهبران جامعه توصیه خواهد شد. “آنچه ما انجام می دهیم در اینجا هم واقعا کاری تاریخی است. اما مهمتر از آن می آید به طور مستقیم از صدای ما سیاه جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im