شمالی و کره جنوبی تبادل تیراندازی در سراسر منطقه غیرنظامی

سئول کره جنوبی — اثر شلیک گلوله اخراج از کره شمالی زده گارد پست در کره جنوبی روز یکشنبه در داخل منطقه غیرنظامی جدا کردن این دو کشور کره جنوبی و سربازان اخراج عقب جنوب نظامی گفت.

وجود دارد هیچ تلفات گزارش شده در کره جنوبی سمت نظامی این کشور گفت: در یک بیانیه کوتاه.

این زمان 155 مایل مرز ترین نظامی در جهان است. جنوب گفت: آن تماس با شمال از طریق نظامی تدریس خصوصی در خانه برای جلوگیری از این وضعیت از افزایش. آن باقی مانده است معلوم نیست چرا شمال اخراج عکس.

این تبادل آتش یک روز پس از کره شمالی گزارش اولین حضور عمومی کشور از رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد در سه هفته. آقای کیم غیبت از انظار عمومی تا به حال باعث تورنت شایعات و اخبار تایید نشده گزارش می دهد که او به شدت بیمار پس از عمل جراحی قلب. روز یکشنبه کره جنوبی کاخ ریاست جمهوری گفت: اعتقاد بر این آقای کیم آیا عمل جراحی ندارد.

مرز بین کره ای است پر از معادن و پست گارد نرده ها و دیوارها و نزدیک به دو میلیون نبرد آماده سربازان در هر دو طرف. در طول سال جهان باید, گاهی رد و بدل شدند.

دو کره باقی می ماند از نظر فنی در حالت جنگ پس از 1950-53 جنگ کره متوقف شد در آتش بس, نه در پیمان صلح.

یکی از جدی ترین تبادل آتش در مرز صورت گرفت در سال 2010 زمانی که کره شمالی به راه اندازی یک رگبار گلوله توپخانه در کره جنوبی از مرز جزیره قتل دو تفنگداران دریایی کره جنوبی و دو غیر نظامی. کره جنوبی راه اندازی شد شمارنده-رگبار گلوله در کره شمالی طرف.

قبل از آن که در سال 46 کره جنوبی ملوانان کشته شدند زمانی که کشتی خود را غرق در آب های نزدیک جزیره در جنوب به نام یک حمله اژدر از کره شمالی زیردریایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de