‘هیچ کس تا به حال دیده می شود هر چیزی شبیه به این: چگونه coronavirus تبدیل انتخابات آمریکا وارونهMar-a-لاگو بود جایی برای دیدن و دیده می شود برای مهمانان که پرداخت هزاران دلار برای امتیاز در آستانه سال جدید. الماس و خز افزون گردید بر روی فرش قرمز. زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارد در املاک خود در پالم بیچ فلوریدا روحیه بالا و یک لباس مخصوص مهمانی رسمی او اعلام کرد: “ما در حال رفتن به یک سال بزرگ, من پیش بینی می کنم.”

اما پیش از آن روز به وب سایت های دولتی را شناسایی کرده اند یک “ذات الریه علت ناشناخته” در منطقه اطراف بازار غذاهای دریایی در ووهان. زمانی که نیمه شب رخ داد و 2020 خطور هیچ کس نمی تواند حدس زده اند که چگونه این میکروسکوپی بیماریزا خواهد تبدیل جهان وارونه آلوده کردن 15 میلیون نفر کشته 625,000 فلج کننده اقتصاد و پاک کردن وقایع برجسته مانند بازی های المپیک است.

امریکا از این قاعده مستثنی است. Coronavirus همه گیر است طرح میتوانست در انتخابات ریاست جمهوری در روز یکشنبه خواهد بود فقط صد روز دور. آن تغییر کرده است این مسائل راه مبارزه با مبارزه است و کاملا احتمالا نتیجه. این کشور را بزرگترین بحران اقتصادی برای 75 سال و بدترین بحران بهداشت عمومی برای یک قرن است که یک سیارک اعتصاب است که بازنویسی قوانین سیاست و چپ مورخان بتواند برای انتخابات سال مقایسه.

“احتمالا وجود دارد هیچ چیز همان کروناویروس گفت:” توماس شوارتز یک استاد تاریخ در دانشگاه واندربیلت در نشویل. “بدیهی است که شما باید مسائل را که هم بزنید عمومی بالا: 1968 شده اند ویتنام و اختلالات است که تا به حال صورت گرفته در شهرستانها. اما هیچ چیز کاملا به عنوان جهانی و تاثیر گسترده ای گروه آمریکایی به عنوان coronavirus. که واقعا جدید است.”

بلافاصله پس از آن که شب سال نو در جشن Mar-a-لاگو تهمت خواهد بود تبرئه توسط جمهوری خواهان در سنا استیضاح محاکمه و پیروزمندانه با ماشین روز بعد واشنگتن پست در صفحه اول در کاخ سفید است. در ذهن خود حداقل او سوار یک اقتصاد قوی در راه خود را برای انتخاب مجدد در حالی که دموکرات ها تلاش به چوب خط حساب کردن نتایج خود را در آیووا قفقاز و یا حل و فصل در یک وحدت نامزد.
Trump in February, in defiant mood following his acquittal in his Senate impeachment trial.

اما این ویروس در حال حرکت است. در 22 ژانویه تهمت و ادعا کرد که آن را “کاملا تحت کنترل” است و “رفتن به فقط خوب”. در 2 فوریه او اصرار داشت که او تا به حال متوقف گسترش آن با محدود کردن سفر از چین است. در 27 فوریه, او در کاخ سفید: “یک روز — آن را مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد.” و پس از آن رفت و در آنچه منتقدان می گویند یک تاریخی شاهکار از محرومیت و شکست در رهبری است.

Covid-19 جاروب از طریق نیویورک کشته شدن هزاران نفر از مردم. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد خود را یک “جنگ به رئیس جمهور” برگزار شد و روزانه جلسات در مارس اما پس از آن بنا به گزارش “خسته شدم” و روشن تاکید به احیای اقتصاد دیده می شود به عنوان مهم برای انتخاب مجدد او شانس. این در حالی است که عفونت و مرگ عوارض علامت تا خود را تصویب رتبه بندی علامت پایین.

در حال حاضر به نظر می رسد قدیمی ماکسیم از “این اقتصاد احمق” را جایگزین “این ویروس احمق” را به عنوان تعریف مسئله برای رای دهندگان نه به خاطر رنج و مرگ تاثیر مستقیم بر اقتصاد خود: آمریکایی ها باید ثبت 52.7 m تعداد مدعیان بیکاری بیش از چهار ماه گذشته.

یکی دیگر از معروف کمپین سوال “آیا شما بهتر از شما بودند چهار سال پیش است؟”, در حال حاضر به نظر می رسد صرفا لفظی. مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی شده است مجبور به کنار گذاشتن شعار “حفظ آمریکای بزرگ” نفع “را به امریکا بزرگ دوباره”.

شوارتز افزود: “زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال اقتصاد رفتن gangbusters او قوی تر از استدلال از طرف او که با وجود disruptiveness و ناخوشنودی مردم انجام شد OK و همه چیز به نظر می رسید در حال حرکت به آینده. اما نگاهی به رای گیری در مورد اینکه آیا این کشور در یک جهت خوب یا بد مسیر و پسر بود که سنبله با بد جهت پس از ماه مارس است.”

تهمت بود مسلما یک غیر منتظره ای خوش رئیس جمهور برای اولین بار سه سال به صورت نوع عمده است که بحران مواجه بسیاری از پیشینیان خود را قادر می سازد او را به ادامه به عنوان یک مزاحم واقعیت تلویزیون ستاره tweeting در مورد مشاهیر به جای خواندن امنیت ملی دادخواستها. با فوران ویروس که شانس زد چشمگیری.

امریکا در حال حاضر 4m عفونت و بیش از 140,000, مرگ و میر, بالاترین برگه در جهان است. موارد دو برابر شده اند در شش هفته گذشته حتی به عنوان منحنی صاف در اروپا است.

رئیس جمهور در ادامه به دفاع از خود پاسخ با اشاره به محدودیتهای سفر او تحمیل 50 متر تست های انجام شده – بیش از هر کشور دیگری – و جرم توزیع هواکش. “ما همه در این با هم,” او گفت:. “و به عنوان آمریکایی ما در حال رفتن به دریافت این. ما در حال رفتن به آن را انجام دهد به درستی. ما انجام داده ایم آن را به درستی. بخش های از کشور آمده است که ما پیش بینی نیست – مثلا فلوریدا تگزاس, et cetera – اما ما در حال کار با افراد بسیار با استعداد بسیار درخشان مردم و این همه در حال کار کردن است.”

اما من مریم تهمت, نویسنده, جدید, خانواده, خاطرات, گفت: دست زدن به او از همه گیر شده است “جنایی”. او افزود: “این قابل اجتناب آن را قابل پیشگیری و حتی اگر ما تا به حال بدست نگه دارید از آن حق دور این آمار خیلی روشن است. دو هفته قبل چه 90 درصد از مرگ و میر شده است می تواند اجتناب شود ؟ و آنها نمی شده است به سادگی از آنجا که او حاضر به پوشیدن ماسک به دلیل انجام به طوری که باید اعتراف کرد که او اشتباه بود در مورد چیزی و چیزی است که او نمی تواند انجام دهد.”

همه گیر شد و یک لحظه وقتی که تهمت می تواند جهان را شگفت زده و ثابت خود شک اشتباه است. او را به چالش افزایش در چشم کسانی که منتقدان. او موفق به ابداع یک استراتژی ملی در تست به ندرت صحبت از قربانیان حاضر به پوشیدن ماسک تا به تازگی و تضعیف بالای کارشناسان بهداشت عمومی مانند دکتر Anthony Fauci.

لئون پانتا سابق وزیر دفاع و مدیر سازمان سیا گفت: “اگر شما عمل بر فرض اساسی است که بحران تعریف رهبری و سپس شما می خواهم که به می گویند که این بحران نیز تعریف شکست از رهبری است. که بدون سوال نهفته در سیاست در این کشور است.

“این بسیار روشن است که وجود دارد یک جهنم از بسیاری از حوزه های وجود دارد خارج وجود دارد که احساس می کنید که او موفق به سرب با این موضوع است. وجود دارد یک حس است که از بسیاری جهات او در واقع گفت: “شما خود را در شرایط مقابله با این’. او در یک نقطه و گفت که او نمی تواند مسئولیت برای آنچه اتفاق می افتد با این ویروس و من فکر می کنم که با ارسال یک پیام واقعی به کشور است که رئیس جمهور رفته awol در کشور در زمان بحران.”

چنین است که واکنش های متعدد نظرسنجی نشان می دهد حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن توسط دو رقمی و پیش رو در میدان نبرد آمده است که تصمیم خواهد گرفت کالج انتخاباتی است. رئیس جمهور بهترین امید در حال حاضر ممکن است یک “اکتبر سورپرایز” را در قالب یک coronavirus واکسن. وجود ندارد و واضح تر عنوان مثال از اینکه چگونه همه چیز تغییر کرده است از تگزاس است که هیچ حزب دموکرات برنده از سال 1976. روز چهارشنبه یک رکورد 197 مرگ و میر ناشی از Covid-19 گزارش شد در حالی که کلمبیا کلمبیا یک نظرسنجی نشان داد بایدن پیشرو تهمت 45% به 44%.

Filemon ولا دموکرات کنگره از جنوب تگزاس گفت: “از زمان شروع این بیماری همه گیر رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن و خود ما فرماندار گرگ ابوت ساخته اند تصمیمات تاکتیکی که در حال حاضر منجر به قتل تگزاسی یکهو. هر تفکر منطقی تگزاس خواهد بود دیوانه اگر آنها رای دادند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را که دولت در حال ویران شده توسط ویروس.

“در سراسر کشور ويژه هستند. در شهر من, بیماران است که باید در ICU هستند و نیاز به صبر در اتاق اورژانس. بیمارانی که نمی توانید به اتاق های اورژانس هستند و نیاز به صبر در آمبولانس برای ساعت ها در خارج از بیمارستان. آن است که یک وضعیت فاجعه بار و من اعتقاد دارم که زمانی که در ماه نوامبر می آید در اطراف مردم تگزاس در حال رفتن به یاد داشته باشید آن است.”
A protest in support of Black Lives Matter in New York in June. Trump seized on the protest by attempting to stoke ‘culture war’ divisions.

در برابر دشمن قسم خورده از ویروس مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها به دنبال منحرف کردن و منحرف کردن اذهان. او در تصرف در زندگی توجه به تظاهرات در برابر پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس نه با شفا و شفقت اما با تلاش به استوک “فرهنگ جنگ” بخش بیش از جنایت و مؤتلفه مجسمه. هنوز همه گیر همچنان ادامه داشت.

لایحه Galston سابق سیاست مشاور رئیس جمهور بیل کلینتون گفت: “اگر این انتخابات تبدیل به یک رفراندوم در مورد رئیس جمهور را از دست داده و همه گیر او نمی تواند برنده. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است و بنابراین محرومیت برخی به طور معجزه آسایی مطلوب و تحولات بعدی در صد روز او هیچ چاره ای جز تغییر موضوع به عنوان به عنوان بهترین او می تواند.”

این بیماری همه گیر است و نه تنها transmogrified ماده از انتخابات بلکه سبک. دموکرات ها خوش شانس بودند به خود مقدماتی را از راه و عمدتا متحد پشت یک نامزد قبل از طوفان. دیگر مراسم مذهبی از انتخابات سال تقویم – کمپین تظاهرات کنوانسیون سخنرانی بحث ریاست جمهوری – خواهد بود unrecognisable.

تا کنون, تغییر چشم انداز به نظر می رسد به صدمه زدن به مغلوب ساختن پیشی جستن و کمک به بایدن. در سال 2016 جمهوری خواه رونق در افراطی تظاهرات که در آن جمعیت شعار می دادند “ساخت دیوار!” و با اشاره به حریف خود هیلاری کلینتون “قفل و او!” تئاتر به ظاهر به او خون تزريق سیاسی انرژی در حالی که ساختمان یک فرقه شخصیتی برای جمعیت اغلب در غفلت شهرهای کوچک که پس از آن دامن زد به گسترش این کلمه در.

ماه گذشته یک مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, اوکلاهما به خود جلب کرد متاسفانه کوچک جمعیت در میان ویروس ترس و دیگری در پورتسموث بود لغو شد. بیشتر اعلام شده است. رئیس جمهور نیز مجبور به کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه وقایع ماه آینده در جکسون ویل فلوریدا که در آن او شده بود برنامه ریزی برای ایجاد یک ترشح سخنرانی قبل از جمعیت تشویق.

دموکرات ها را نیز نگه تاخیر و افت ارزش پایین کنوانسیون در میلواکی در ماه اوت با بسیاری از آن مهاجرت آنلاین. بایدن که در 77 خواهد بود قدیمی ترین رئیس جمهور تا کنون انتخاب شده است و توانسته است به دروغ پایین در زیرزمین خانه خود را در ویلمینگتون, امان از عذاب ثابت مبارزات و برخوردهای بی دست و پا است که می تواند دعوت خود را بدنام gaffes. به جای این همه گیر نقش خود را به درک نقاط قوت همدلی و تجربه و ثبات.

Galston یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز thinktank در واشنگتن افزود: “هیچ کس تا به حال دیده می شود هر چیزی شبیه به این و هیچ کس نمی داند چه اثر خالص است برای رفتن به. من نمی دانم تا چه حد خشن تهمت تظاهرات 2016 ابزاری بودند برای او موفقیت است اما چیزی که ما میدانیم این است که یک استراتژی است که می تواند تکرار شود در سال 2020 است.”

اما ممکن است هیچ بیشتر تظاهرات این بیماری همه گیر را از رسیدن به روز رای گیری خود را با توجه به محل در 3 نوامبر میان بهداشت ترس افزایش پست الکترونیکی-در رای گیری و طولانی مدت تعداد که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به دنبال بی اعتبار و بهره برداری.

این هفته بیش از 30 وکالت و گروه های مردمی سازمان پیوست محافظت از نتایج پروژه به بسیج میلیون ها نفر از مردم باید مغلوب ساختن پیشی جستن “مسابقه نتایج انتخابات حاضر به تن پس از از دست دادن و یا ادعای پیروزی قبل از همه آرا شمارش”.

پانتا سابق کاخ سفید رئیس ستاد شنیده مشابه بحث از دوستان است. “در کنفرانس ها و زوم تماس ها و ایمیل های من نگرانی این است که یک رئیس جمهور که تا کنون نشان داده است تمایل به کار با یک درجه ای از کلاس در پذیرش شکست و بنابراین وجود یک حس است که او را به مقاومت در برابر نتایج انتخابات, اگر, این, از,” او گفت:.

“من حدس می زنم به این امید که برای بسیاری از مردم صحبت کردم به این است که نتایج انتخابات هستند بنابراین روشن است که این باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای رئیس جمهور حتی تظاهر به نحوی است که رای اشتباه بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net