هیچ شغل گزارش نبود تقلب. در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است.

زمانی که وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گزارش داد که کارفرمایان اضافه شده بود شغل و ممکن است که نرخ بیکاری تا به حال به طور غیر منتظره کاهش یافته اقتصاددانان شگفت زده شدند.

دیگران تا به حال یک واکنش متفاوت: سوء ظن است.

سایت های رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته روشن با نوشته های برخی از سیاستمداران دموکرات گفت: شغل تعداد آنها گمراه کننده در بهترین و احتمالا دستکاری شده. “مغلوب ساختن پیشی جستن مردمی fudged چهره” هوارد دین سابق ورمونت فرماندار و دموکراتیک ملی رئیس گفت در توییتر.

برای بسیاری از کسانی که سوء ظن به نظر می رسید تایید شده توسط یک توجه داشته باشید در گزارش گفته برخی از کارگران شده بود نادرست شمارش به عنوان شاغل و نه بیکار. اگر این کارگران شده است به درستی طبقه بندی شده نرخ بیکاری شده اند که حدود 16.4 درصد در ماه مه به جای نرخ رسمی 13.3 درصد (اگر چه آن را هنوز هم می شده اند کمتر از در ماه آوریل).

اما اقتصاددانان در سراسر طیف سیاسی می گویند آن خواهد بود اما غیر ممکن است به دستکاری مشاغل اعداد غیر قابل تشخیص است. و در حالی که هیچ سوال وجود دارد که با سرعت و شدت سقوط اقتصادی ساخته شده است جمع آوری و تفسیر داده های اقتصادی غیر منتظره ای دشوار است آنها می گویند اداره آمار نیروی کار — وزارت کار دفتر است که تولید شغل گزارش — انجام داده است یک کار تحسین هر دو اطمینان حاصل کرد که اعداد قابل اعتماد هستند و علنا شناسایی مسائل بالقوه.

“B. L. S. عمل با صداقت و شفافیت” گفت: جیسون فورمن یک اقتصاددان دانشگاه هاروارد که رهبری شورای مشاوران اقتصادی تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. “اگر هر چیزی, آن را یک مثال دیگر چگونه صادقانه و با کتاب هستند.”

علاوه بر این آقای فورمن گفت: جوهر از روز جمعه گزارش اشتغال صرف نظر از طبقه بندی موضوع: نرخ بیکاری تا حدودی کاهش یافت و در ماه مه از ماه گذشته اما همچنان بالاتر از هر نقطه دیگر پس از رکود بزرگ.

در اینجا برخی از اصول اولیه در پشت اعداد.

در گزارش خود در روز جمعه اداره آمار نیروی کار شناسایی آنچه آن را به نام “misclassification خطا” است که در آن برخی از مردم به اشتباه مشخص به عنوان شاغل و نه بیکار. همین موضوع نشان داد در داده ها را از ماه مارس و آوریل.

برای درک آنچه اتفاق افتاده است, آن کمک می کند به دانستن کمی در مورد چگونه شغل ارقام محاسبه شده است.

نرخ بیکاری و آمار مربوط هستند بر اساس یک بررسی ماهانه از حدود 60000 خانوار. مصاحبه که کار برای سرشماری بپرسید پاسخ دهندگان یک سری از سوالات در مورد فعالیت های خود را هفته گذشته به کشف کردن که آیا آنها باید تعداد شاغل بیکار و یا از نیروی کار به طور کامل.

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد, اداره آمار نیروی کار تصمیم گرفت که هر کسی که کار نمی کند به دلیل ویروس های مرتبط با کسب و کار بسته شدن تعداد باید به عنوان بیکار با یا بدون یک رسمی اخراج توجه کنید. اما با شروع در ماه مارس آژانس متوجه شده است که غیر معمول تعداد زیادی از مردم بودند که شمارش به عنوان “شاغل اما از کار غایب” — یک دسته بندی به معنای منعکس تعطیلات و مرخصی های خانوادگی و یا سایر موقت غیبت.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

به روز شده

 • S&P 500 پاکسازی ضرر و زیان خود را برای سال به عنوان دیوار خیابان تجمع همچنان ادامه دارد.
 • اقتصاد آمریکا وارد رکود اقتصادی در ماه فوریه است.
 • Roller-coaster معاملاتی برای سهام Chesapeake مشکل شرکت نفت و گاز.

دفتر تخمین می زند که این موضوع احتمالا حدود پنج میلیون نفر است. اگر همه به طور بالقوه misclassified مردم شده بود شمارش به عنوان بیکار نرخ بیکاری شده اند که حدود یک نقطه بالاتر در ماه مارس پنج امتیاز بالاتر در مارس و سه امتیاز بالاتر است.

شایان ذکر است که این گزارش ممکن است دیگر عدد تعجب آور — افزایش 2.5 میلیون شغل — بر اساس یک جداگانه بررسی کسب و کار و در نتیجه تاثیر پذیری طبقه بندی موضوع است.

مشخص نیست که چرا مردم هنوز در حال misclassified سه ماه به این بیماری همه گیر. این اداره می گوید آن و اداره آمار در حال “بررسی که چرا این misclassification خطا همچنان به رخ می دهد و در نظر گرفتن گام های بیشتری برای رسیدگی به این موضوع است.”

اما اریکا Groshen یک دانشگاه کرنل اقتصاد که فرار اداره آمار نیروی کار زیر نظر آقای اوباما گفت: آن را تعجب آور نیست که یک نظر سنجی در نظر گرفته شده برای اندازه گیری عادی نوسانات در بازار کار ممکن است در تلاش برای گرفتن تفاوت های ظریف از یک بیماری همه گیر رانده تعطیلی گسترده بخش از اقتصاد است.

و هنگامی که بررسی کامل شده است, آژانس بسیار تمایلی به ایجاد تغییرات خانم Groshen گفت: — در بخشی به دلیل انجام این کار خواهد دعوت به اتهام که آژانس بود, ماساژ اعداد به صورت سیاسی یا دلایل دیگر.

“که باز کردن جعبه پاندورا از ‘چرا شما تنظیم برای این یا آن’,” او گفت:. او گفت: این سازمان برجسته مسائل غیر معمول در داده ها اجازه می دهد اقتصاددانان و ناظران دیگر به تنظیم اعداد به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب.

“که بخشی از شفافیت است که آنها به روند ساخته شده است,” او گفت:.

همه گیر ساخته شده است آن را مشکل تر برای دولت برای رسیدن به خانواده ها و کسب و کار به انجام نظرسنجی در بخشی به دلیل در شخص مصاحبه به حالت تعلیق درآمد. پاسخ رای دادن در این نظرسنجی از خانوارها بود 67 درصد در ماه مه در مقایسه با 83 درصد در ماه فوریه قبل از بسیاری از این بیماری همه گیر مربوط به خاموش شدن ناگهانی.

اداره آمار نیروی کار گفت که “هنوز هم قادر به دست آوردن تخمین می زند که ملاقات استانداردهای ما برای دقت و قابلیت اطمینان” اما اقتصاددانان می گویند این اعداد ممکن است کمتر قابل اعتماد تر از حد معمول است.

ویروس مربوط به اختلالات می تواند انحراف داده ها از راه های دیگر. آنها را پرتاب کردن معمولی الگوهای فصلی از استخدام و اخراج که معمولا میان به نتایج و درهم معمول مفروضات در مورد چگونه بسیاری از کسب و کار در حال شکل گیری و یا خاموش کردن به طور دائم.

اقتصاددانان به شدت انتظار می رود روز جمعه گزارش به از دست دادن شغل و افزایش نرخ بیکاری است. اما که لزوما نباید ایجاد سوء ظن است.

برای یک چیز, اقتصاددانان به شدت در بد پیش بینی نقاط عطف در اقتصاد است. آنها نمی بینم 2008-9 رکود آمدن تا زمانی که آن را آغاز کرده بود.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 5 ژوئن 2020

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


در این مورد اقتصاددانان فکر می کردم که زیان کار ادامه داد: در ممکن است تا حد زیادی به دلیل میلیون ها نفر از مردم تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری. اطلاعات منتشر شده در روز جمعه توافق کردند: این نشان داد که زیان کار شد بالا است.

اما چه تعداد مدعیان بیکاری نیست ضبط شد که تعداد قابل توجهی از کسب و کار آغاز شد به rehire کارگران به عنوان اقتصاد بازگشایی شد, از جمله کارفرمایان انجام این کار برای دیدار با شرایط دریافت وام های تحت حقوق و دستمزد فدرال حفاظت از برنامه. که rehiring رفت و کشف نشده در بخشی به دلیل کارفرمایان ندارد به ارسال مشاغل عمومی — آنها فقط به حال به تماس کارگران از اخراج و یا کردند ،

“اعداد واقعی هستند — من فقط فکر می کنم ما blindsided چرا که ما بیش از حد متمرکز بر ادعای” گفت: Ian Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان. او اشاره کرد که داده ها را از منابع خصوصی مانند مسافرت هوایی و رستوران رزرو شروع به بهبود در اواسط ماه آوریل است که مطابق با متوسط ارتجاعی نشان داده شده در گزارش مربوط به اشتغال.

این اولین بار نیست که افراد برجسته را سوال مشاغل اعداد. در سال 2012 جک ولش سابق جنرال الکتریک رئیس ضمنی که “شیکاگو بچه ها” در دولت اوباما در حال تقلب یک شغل گزارش برای کمک به رئیس جمهور پیروزی در انتخابات مجدد. به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری در سال 2016 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام نرخ بیکاری پس از آن در 5 درصد “یکی از بزرگترین مضر در آمریکا سیاست مدرن.”

اما به عنوان همکار من پاتریشیا کوهن نوشت: در آن زمان بسیاری وجود دارد حمایت در محل برای اطمینان حاصل شود که شغل اعداد و دیگر شاخص های اقتصادی در حال نگهداری رایگان از سیاست است. و خانم Groshen و دیگر اقتصاددانان گفت: آنها تا به حال دیده می شود هیچ مدرکی وجود ندارد که تغییر کرده است زیر نظر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من را دیده اند هیچ پرچم قرمز چیزی را نشان می دهد که این شماره ها تقلب” خانم Groshen گفت.

اداره آمار نیروی کار است که به رهبری سیاسی منصوب در حال حاضر William W. ساحل, که قبلا به عنوان یک جمهوریخواه عضو هیات و یک اقتصاددان در میراث سنتی پایه و اساس است. اما بقیه اداره کارکنان حرفه ای کارکنان بسیاری از برمیگردد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

خانم Groshen و دیگر اقتصاددانان می گویند آن دسته از کارکنان که او به نام “اختصاصی ترین داده های پیشرفته بر روی زمین” را در بالا بردن آلارم اگر آنها را دیدم نشانه ای از دخالت های سیاسی است. و وجود دارد عملا هیچ وجه اعداد را می توان تغییر بدون توجه به او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>