هیچ آنفلوآنزای معمولی: Coronavirus و درس از سال 1918 همه گیر برای جهان در لبه

این بخشی از سری گاه به گاه از اخبار یاهو مقالات و همراه ویدئوها چگونه مسائل امریکا رو در 1920s — با نام مستعار “خروش بیست” — باید پژواک در خود ما دهه یک قرن بعد.

به عنوان تلفات و تعداد افراد مبتلا به کوروناویروس (COVID-19) همچنان به صعود یک کارشناس می گوید: از اخبار یاهو وجود دارد یک درس بزرگ است که رهبران باید توجه از یک بیماری همه گیر که به کشته شدن حداقل 50 میلیون نفر از 1918 تا 1920: “حقیقت را بگویید.”

جان بری “نویسنده بزرگ آنفلوانزا: داستان از کشنده ترین بیماری های همه گیر در تاریخ” گفت: از اخبار یاهو او ستایش وسعت اطلاعات از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و پوشش های رسانه ای — یک مصاحبه که غایب بود در طول سال 1918 همه گیر H1N1, همچنین شناخته شده به عنوان آنفلوآنزای اسپانیایی. اما او را محکوم کرد رئیس جمهور تهمت ادعای on Feb. 28 که coronavirus است که دموکراتها جدید “جعل” و راش Limbaugh ادعا می کنند که آن را “سرماخوردگی.”

“بدیهی است که آن را جعل و آن را به یک سرماخوردگی” بری گفت. “آن دو از نظرات احمقانه است که هر دولتی و رسمی تا کنون ساخته شده است, اگر شما می خواهید به تعداد راش به عنوان یک مقام دولتی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه کمرنگ جلوه دادن از coronavirus تهدید و پس از آن اظهارات مطرح شده اند برخی از ابرو. او در تضاد کارشناسان بهداشت و درمان در یک جلسه در روز دوشنبه هنگامی که در مورد جدول زمانی برای coronavirus واکسن ادعا می شود در “سه تا چهار ماه است.” Anthony Fauci, MD, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اصلاح شود رئیس جمهور گفت: یک واکسن است که حداقل یک سال تا یک سال و نیم به دور است. در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در تاریخ Feb. 29 تهمت ادعا کرد که “بازار بسیار قوی هستند” حتی اگر سه عمده سهام شاخص بود فقط نوشته شده خود را به بدترین هفتگی در صد قطره پس از بحران مالی 2008.

در طول اسپانیایی آنفولانزای همه گیر که خروشان از اوایل 1918-1920, سانسور رسانه ها و کاملا دروغ بودند هنجار به عنوان دولت ایالات متحده در تلاش برای نگه داشتن روحیه بالا در میان جنگ جهانی اول, دیگر مبارز کشورها از جمله فرانسه و آلمان تا به حال مشابه زمان جنگ سیاست. حتی نام “آنفولانزای اسپانیایی” یک اسم بی مسمی است — یک نام است که گیر پس از اسپانیا بود که بی طرف در جنگ و تا به حال باز و آزاد مطبوعات این کشور به گزارش این بیماری است.

واقعی ریشه های آنفلوآنزای اسپانیایی هنوز نامشخص است. یک نظریه حاکی از آن سرچشمه در یک پایگاه نظامی در کانزاس در حالی که یکی دیگر از نظریه به دست آوردن کشش است که از آن آغاز شده بود COVID-19 در حیوانات زنده در بازار چین است. نزدیک محله از زمان جنگ ترانشه و نظامی encampments فعال این بیماری به سرعت گسترش رفتن برای کشتن افراد بیشتر در یک سال از ایدز را کشته است در 40 سال و بیشتر از طاعون کشته در یک قرن. در ایالات متحده برخی از 670,000 نفر کشته شدند. در عین حال حتی به عنوان مرگ عوارض افزایش یافت یک مقام آمریکایی را رد کرد و این ویروس را به عنوان “عادی آنفلوانزا با نام دیگری.”

“برخی از آنها گفته دروغ آشکار برخی از آنها به سادگی گمراه” بری گفت: مقامات بهداشت عمومی در آن زمان است. “به عنوان یک قاعده کلی وجود دارد بسیار گمراه کننده اظهارات در تلاش برای اطمینان بخشیدن به. شیکاگو بهداشت عمومی مدیر گفت: “هیچ چیز انجام شده است به تداخل با روحیه جامعه است.’ و آنچه که بود در واقع او دروغ گفته هر زمان او ساخته شده یک بیانیه است.”

پاسخ از رئیس جمهور وودرو ویلسون نبود خیلی بهتر است.

“آنها نمی باید یک استراتژی” بری گفت: از ویلسون ، “هیچ شواهدی وجود دارد که کسی تا به حال نشستم و سعی کردم به آمده تا با یک استراتژی ملی چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر.”

به جای یک سیاست خوش بینی و سرکوب اخبار منفی دادند با شور و نشاط در امید آرام نگران ملت است.

“آن را به حال دقیقا مخالف اثر” بری گفت.

فقدان اطلاعات منجر به ترس و سوء ظن در حالی که کم اهمیت جلوه دادن آنفلوآنزای اسپانیایی را از مرگ منجر به مرگ و میر بیشتر. در اوج این بیماری همه گیر یک رژه در فیلادلفیا — بزرگترین در تاریخ این شهر — اجازه داده شد برای ادامه و با وجود درخواست از نگرانی پزشکان محلی. مدت کوتاهی پس از آن 12,000 Philadelphians فوت در شش هفته.

در حال حاضر به عنوان coronavirus می شود در سراسر جهان تهدید بری امتیاز به واکنش های مقامات در کشورهای دیگر که در آن عدم شفافیت را تشدید کرده است مشکل است.

“تو جاهایی مثل ایران که رفتار دقیقا مانند دولت را در سال 1918” بری گفت. “آنها دروغ گفته آنها نبود نظارت بر آنها انجام نداده هر چیزی تا زمانی که آن را بیش از حد دیر است.”

در حالی که چین پس گرفته تهاجمی قرنطینه اقدامات است که باید کاهش شیوع دارد و مقامات چینی در ابتدا خصمانه نسبت به کسانی که سعی در افشای virus تهدید. اولین ووهان پزشکان که گزارش شیوع دستگیر شدند و متهم از پخش شایعات. یکی از این پزشکان Li Wenliang بعد از درگذشت COVID-19.

“آنها پنهان آن را برای چند هفته و کسانی که خیلی مهم هفته,” بری گفت: چین پاسخ. “از نظر امکان در واقع حاوی ویروس است که فرصت از دست رفته شده بود.

“من نمی دانم که هر کسی می تواند نقل مکان کرد و در واقع به اندازه کافی سریع به آن داشته باشد اما آنها از دست رفته فرصت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>