هیچ یک از نیازهای بوتاکس در یک بیماری همه گیر.’ اما برخی در بورلی هیلز در حال حاضر گرفتن آن است.

با یک hoodie بیش از گوش و جراحی ماسک بر بینی و چشم در ساعت — “من چهار پسر زیر سن 12 و آنها خانه مدرسه” — 42-ساله متحد نمونه بود و برای زمان از دست رفته در بورلی هیلز جراح پلاستیک را در روز جمعه.

“من فقط باید این خطوط تا اینجا,” او گفت: مشابه به تلفن همراه خود دوربین. “دیدن؟”

او را لمس فضای بالای ابروهای خود را ردیابی و در عین حال یکی دیگر از حرکت نزولی از بیماری همه گیر کوروناویروس: Stay-at-home سفارشات مسدود شده بود او به طور منظم تزریق بوتاکس. تا زمانی که بورلی هیلز شورای شهر برای نجات او آمد در این هفته.

در یک تصمیم گیری است که تراز وسط قرار دارد محلی فرمان با دولت بهداشت عمومی ارشاد بورلی هیلز در روز سه شنبه لغو یک شهرستان در مهلت قانونی عمل جراحی انتخابی پاکسازی راه را برای این شهر جراحان زیبایی برای بازگشایی بلافاصله.

عضو شورای جولیان طلا, یک متخصص بیهوشی گفت: این حرکت باعث شده رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام قبلی که بعد از یک مرحله به مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد کشور برای کسب و کار. بورلی هیلز به حال قبل دولت در وضع اجتماعی فاصله مقررات و مارس 16 فرمان رفته بود بیشتر از بقیه کالیفرنیا در متوقف کردن روشهای پزشکی که ممکن است تخت و تجهیزات از بیماران آلوده به ویروس.

اما به عنوان کالیفرنیا شروع به پهن کردن آن منحنی دکتر طلا گفت: این شهر پزشکان و مراکز جراحی به دنبال از سرگیری دیدن بیماران دیگر که بسیاری از آنها معوق colonoscopies تعویض دریچه قلب angioplasties و درمان های دیگر.

“در برخی از نقطه وادار کردن مردم به تاخیر لازم است مراقبت های بهداشتی غیر مسئولانه است,” او گفت: “حتی اگر آن را فقط یک روال dental exam.”

افسوس که نه روایت های عمومی برداشت کرده است گفت: شورای جان Mirisch که بازیگران تنها هیچ رای. در یک شهر شناخته شده برای آن مردم و بخش خدمات این کشور هشدار داد شورای روز سه شنبه “عمل جراحی” مطمئنا خواهد بود تعبیر به معنی “لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی است.”

“من فکر می کنم این امر می تواند بسیار غیر مسئولانه از ما و آن ارسال خواهد وحشتناک یک پیام به جهان اگر اولین چیزی که ما انجام دهید این است که شروع به اجازه دادن کون و کون شغل برای دوباره اتفاق می افتد” آقای Mirisch گفت: شورای.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • آب و هوای گرمتر lures های مردم و ادامه اعتراضات بیش از محدودیت.
  • یک گروه هتل بازگشت ده ها میلیون نفر در S. B. A. وام.
  • “ما تا به حال به انجام کاری’: دولت به صرف 300 میلیون دلار در مازاد مواد غذایی است.

او روز جمعه گفت او بدست بازگوی هر دو از ترکیبات مورد ویروس های بالقوه گسترش و از دفاتر پزشکی گزارش صاحبخانه که با استفاده از رای گیری ماهرانه فشار آنها را به بازگشایی شده است.

“این است که با داشتن عواقب ناخواسته” آقای Mirisch گفت. “هیچ کس نیاز بوتاکس در یک بیماری همه گیر.”

وی با ذکر یک پیام مستقیم او دریافت کرده بود و فقط در Instagram از یک کارمند در یک جراحی پلاستیک در اتاق بود که نگران آلوده شدن اگر او بازگشت به محل کار خود را.

“با تشکر از شما برای بینش خود را و برای رای دادن آنچه درست است و امن” او نوشت: تزئین توجه داشته باشید با کیف پول و چهره-نخل emojis. “شما نمی خواهد باور تعداد زیادی از مردم خواستار به تزریق قرار ملاقات در حال حاضر.”

استیون Teitelbaum رئيس جمهور سابق کالیفرنیا جامعه جراحان پلاستیک گفت: بیماران در عمل خود را در نزدیکی سانتا مونیکا همچنان به تماس در سراسر کشور را تعطیل, به امید برنامه رویه لوازم آرایشی و بهداشتی. “اما” او افزود: “بورلی هیلز رای تغییر نمی کند هر چیزی است.”

“هیچ جریان اصلی جراح من می دانم که این را می بیند به عنوان هر گونه چراغ سبز” دکتر Teitelbaum گفت. “ما هنوز محدود از نظر قانونی و اخلاقی توسط دستورات فرماندار و اخلاق حرفه ای است.” و او اشاره کرد حتی آقای Newsom مشخص شده که او پرده برداری از طرح خود برای اقتصاد کشور به بازگشایی که جراحی زیبایی نمی شد مورد تایید در مراحل اولیه.

“دفتر من بسته است و من قصد دارم به بسته ماندن تا زمانی که اقامت در خانه سفارش برداشته است,” او گفت:, و اضافه کرد که عمل خود را به جز برای موارد اضطراری است که عمدتا پزشکی از راه دور برای لحظه ای که بسیاری از او در بورلی هیلز همکاران همان طرح است.

نه همه ،

دکتر در روز جمعه در آرش Moradzadeh که در آن او در نهایت به برنامه ریزی مجدد یک پرونده از 40 عملیات.

Swathed در دستکش و محافظ لباس شب, ماسک صورت و چهره سپر دکتر Moradzadeh گفت: تصمیم شورای امنیت تا به حال به او اجازه داد “در یک بسیار کوچک راه” برای بازگشت به کار پس از یک ماه و نیم از بودن کنار. این درآمد از دست رفته, او گفت:, او را مجبور کردند به چهار کارکنان.

او گفت که او تا به حال شده است مصاحبه بیماران از طریق تلفن به ردیابی تماس های خود را قبل از دیدن آنها در فرد است. “آنها نمی تواند آنها را مجبور به پوشیدن یک ماسک و حتی پس از آن مشورت بیشتر از شش فوت از هم جدا,” او گفت:.

کسانی که از طریق عمل جراحی خواهد بود آزمایش سه روز قبل برای coronavirus و باید به خود منزوی در خانه برای یک هفته بعد از. برای ایمنی اضافی او گفت که او قصد دارد به کار در محلی سرپایی مرکز به جای خود ، برای اولین بار پس از خاموش شدن عمل جراحی او گفته است که ممکن است 6 جراحی زیبایی بینی یکی از چهار روش او برنامه ریزی شده است که بعد.

تا آن زمان او گفت که او شاهد بوده است به طور منظم مانند خانم نمونه, که گفت که او خواستار اولین ملاقات در دسترس زمانی که او شنیده شهرستان جهت برداشته شده بود.

“من مانند بیش از حد عقب افتاده” او به شوخی اضافه کرد که او یک ماه دیر برای سه ماهه رژیم. “همه دوستان من در حال تماس با پزشکان خود را بیش از حد.”

دیگر از برای مراقبت های پزشکی او گفت: او نه جرأت خارج از خانه او لس آنجلس. او شده است با داشتن مواد غذایی تحویل داده است.

“من شک افراد دیگر توجه کنید تا آنجا که من انجام,” او گفت:.

“اما زمانی که من در آینه نگاه کنید من فقط احساس خود آگاه است. شما می خواهید به نگاه خود را بهترین است ، حتی اگر هیچ کس شما را می بیند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im