هیچ ماسک بدون آب: نیویورک معترضان برگزار شد ‘بی پایان’ شرایط کارشناسان می گویندمعترضان در نیویورک شده اند نیز دستگیر و بازداشت شد تا زمانی که 48 ساعت در “abysmal” شرایط بدون دسترسی به, ماسک, مواد غذایی و آب با توجه به کارشناسان حقوقی.

از آنجا که پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس بیش از دو هفته پیش دهها هزار نفر از مردم گرفته اند به خیابان های شهر نیویورک در اعتراض به خشونت پلیس.

بیش از 2000 نفر دستگیر شده بود در این شهرستان که از روز شنبه – در حدود یک پنجم از مجموع بیش از 10 ، 000 دستگیر سراسر کشور – اتهام از جمله مقاومت در برابر دستگیری رفتار آشوبگرانه و نقض در حال حاضر لغو شهرستان مقررات منع رفت و آمد. New York Police Department (NYPD) کاهش یافته است یک درخواست برای به روز رسانی دستگیری آمار و ارقام گفت: آنها در دسترس خواهد بود “در آینده نزدیک”.

وکلا می گویند NYPD نیز انکار بسیاری از کسانی که دستگیر حق خود را به یک تماس تلفنی و ترک دوستان و خانواده خود را از ترس برای زندگی خود را. جزئیات دستگیری ها در دسترس عموم نیست اما قول وکلا گفت: معترضان روبرو هستند هزینه برای رفتار آشوبگرانه مانع مدیریت دولتی و نقض مقررات منع رفت و آمد که در نظر گرفته شد کلاس B تخطی از قانون حمل یک جمله حداکثر تا سه ماه حبس.

با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس آنها گفت: بسیاری از مأموران پلیس نمی پوشیدن ماسک و در برخی موارد مصادره آن دسته از معترضان که در حال “بسته بندی شده” به سلول با توجه به اجتماعی فاصله.

کوری استوتون های ویژه دادخواهی واحد در کمک حقوقی جامعه گفت: “ما شنیده ایم از مشتریان ما که دستگیر شده اند که شرایط در برگزاری سلول ها که در آنها برگزار می شود در بسیاری از موارد برای 10-20 ساعت های بی پایان هستند. به خصوص در زیر برخی از بزرگتر تظاهرات و بازداشت دسته جمعی که وجود دارد بسیار شلوغ شرایط که سلول ها کثیف و غیر بهداشتی و نا امن است.”
New York City Police officers and protesters clash during a demonstration in Brooklyn on 30 May.

افسران پلیس او افزود: “به ندرت” ماسک می پوشند. “پس واقعا دستگیری یک تصمیم توسط اداره پلیس برای قرار دادن معترضان به یک وضعیت خطرناک است که برای سلامت و ایمنی خود را.”

اکثر معترضان که دستگیر می شوند گرفته می شود به یک ایستگاه پلیس برگزار شد و قبل از اینکه منتشر شد در احضار سفارش آنها را به نظر می رسد در دادگاه در تاریخ بعد. معترضان نگهبان سخن می گفت با دریافت احضاریه برای سپتامبر. اگر آنها بالاتر اتهامات آنها arraigned که بدان معنی است که آنها در بازداشت هستند تا زمانی که آنها را دیده اند یک قاضی – که هر دو مجموعه به قید وثیقه و یا انتشار آنها.

Rigodis Appling کارکنان وکیل در کمک های حقوقی, جامعه, جایی که او یک عضو موسس سیاه وکلای حقوقی پارلمانی گفت: برخی از معترضان برگزار شد برای 48 ساعت. معمولا این امر می تواند غیر قانونی تحت نیویورک دولت از 24 ساعت در بازداشت به قانون تفهیم اتهام شد اما معلق به عنوان یک نتیجه از بحران و تایید توسط منهتن دیوان عالی کشور قاضی.

“مردم من دیدم نشسته شده بود در مقبره [نام مستعار برای جایی که افراد بازداشت شده در زیر در دادگاه منهتن] برای 48 ساعت … در نیویورک به طور معمول شما قرار است برای دیدن یک قاضی در عرض 24 ساعت” گفت: Appling. او گفت: از کسانی که arraigned شد “اکثریت تقریبا همه سیاه و لاتین” و که بسیاری از آنها “بیش از شارژ” با بالاتر جنایات. او نیز دیده می شود چندین ضروری کارگران بودند که نه لزوما یک بخشی از اعتراضات در arraignments.

توصیف شرایط در مقبره او گفت: “گه کتمان حقیقت خواهد بود.” در حالی که او گفت: آن است که همیشه می خواهم که Covid-19 باعث می شود آن را “حتی ترسناکتر” را برای مشتریان خود.
Protesters clash with New York City police during a march in Manhattan on 31 May.

دید از بالا-به معناى’on Venable یک نظارت وکیل مدافع عمومی در نیویورک و یک وکیل خوب برای تماس با یک خط تلفن ارائه 24 ساعته رایگان و قانونی حمایت از افرادی که دستگیر شده اند در این شهر و دوستان خود و خانواده گفت: رفتار پلیس و معترضان به مثابه یک “عمل تروریستی”.

او افزود: “مردم می ترسند … و اگر وجود دارد هر گونه اعتماد به نفس, اگر وجود دارد هر گونه اندکی اعتماد به نفس در NYPD قبل از آنها را با موفقیت کاهش یافته است. آن از بین رفته است. و شما می توانید آن را در شنیدن هر صدای مادر که خواستار تدریس خصوصی در خانه.”

تماس خوب بوده و آب گرفتگی با نزدیک به 2000 تماس پس از اعتراضات آغاز شده و گسترش تیم خود از وکلا که Venable گفت: در حال کار “در سراسر ساعت”.

در شب پنجشنبه زمانی که معترضان در برانکس شد پستی بسته او گفت: آنها گرفته شد به یکی دیگر از قصبه کوئینز.

“برخی از آنها در نهایت منتشر شد اما آن را هنوز هم در طول حکومت نظامی وقت با هیچ راهی برای بازگشت به خانه و با ترس از دستگیر شدن دوباره برای نقض مقررات منع رفت و آمد.”

بسیاری از بازداشت های غیر ضروری هستند گفت: Jared, Trujillo, دفاع وکیل و رئیس انجمن حقوقی وکیل.

“در نهایت کسی که فقط در خارج وجود دارد در اعتراض هیچ دلیلی وجود ندارد که افسران پلیس نمی تواند موضوع یک ظاهر بلیط – اگر آنها به دستگیری آنها را در همه.”
A New York City police officers arrest a protester in Brooklyn on 30 May

و نه موجب ترس معترضان درمان از کسانی که دستگیر شده است در برخی از راه “emboldening” مردم را به نشان می دهد, او گفت:.

این دادستان منطقه منهتن Cyrus Vance روز جمعه اعلام کرد که او نمی خواهد تحت پیگرد قانونی قرار معترضان برای سطح پایین جرائم.

اما Trujillo وجود دارد گفت: هیچ تضمینی وجود ندارد. “چیزی به یاد داشته باشید در مورد منهتن دا اغلب آنها می گویند که آنها در حال رفتن به تعقیب برخی از چیزهایی و آنها آن را انجام دهد به هر حال.”

دانشجو Kellen طلا 22 دستگیر شد برای نقض مقررات منع رفت و آمد در شب چهارشنبه در یک مارس در منهتن. طلا که با استفاده از آنها/آنها ضمایر گفت: آنها متهم توسط پلیس دوچرخه به طوری که آنها زد و kneeled قبل از اینکه “به زمین پرتاب و سپس بسر برده” گرفته شده و به یک ایستگاه پلیس در بروکلین.

من دستگیر شده و یک دسته از بار [برای فعالیت] … این اولین بار است که بازداشت که در آن من شده است با خشونت به کار گرفته شده گفت:” طلا که منتشر شد در حدود 1.15 هستم و با توجه به تاریخ دادگاه در ماه سپتامبر.

تقریبا همه از افسران بودند با پوشیدن ماسک, گفت, طلا و معترضان مورد نیاز برای به اشتراک گذاشتن فنجان آب.

Johnathan, 35, یک فیلمساز از بروکلین است که نمی خواهم به گذشته خود به نام سعید دستگیر شد و برای خاطی در مرکز بارکلیز در 29 مه پس از بالا رفتن از شیب دار چمن-پوشش سقف ایستگاه قطار به بهتر دیدگاه به فیلم.

در یکی از پلیس پلازا NYPD است دفتر مرکزی آن در منهتن, او ادعا می کند آن را “هرج و مرج”. او گفت: او با توجه به یک تماس تلفنی و افسران نمی شد با پوشیدن ماسک یا اجتماعی فاصله. در برگزاری مساحت حدود 50 نفر او گفت که او تنها با پوشیدن ماسک.

او گفت که او احضار شده است به نظر می رسد در ماه سپتامبر اما ماموران به او گفت که نمی خواهد او اتهام با تجاوز به حریم دیگران. “من نمی دانم چه چیزی در فروشگاه,” او اضافه شده است.

تجربه اتحادش را تغییر و او را و او معتقد است که پلیس باید defunded. وی افزود: “اگر آنها خراب که چه چیز دیگری آنها خراب هستند ؟ … آتش که در حال حاضر روشن در دست من است به نگه پلیس پاسخگو باشد.”

NYPD است که شهردار بیل د Blasio روز شنبه با اعلام خواهد باید آن $6bn بودجه قطع زیر فشار از معترضان گفت: آن را “پشتیبانی و احترام به حقوق معترضان به بیان دیدگاه های خود” و آنها هستند که با توجه به “هشدارهای متعدد برای پراکنده” اگر افسران تصمیم به پاک کردن خیابان. آن گفت: اگر جهت نادیده گرفته شدن “یک فرد ممکن است در معرض بازداشت و یا احضار.”

گروهبان Mary Frances o’donnell سخنگوی معاون کمیسر اطلاعات عمومی گفت: “در حالی که اکثر تظاهرات مسالمت آمیز است ما افسران مواجه شده اند آشوبگران با برنامه های مختلف که با استفاده از پوشش اعتراضات به ارتکاب اعمال مجرمانه و خشونت است.

“پس از مه 25, افسران ما ضرب گلوله کشته شده است در چاقو حمله با سنگ و آجر و زباله های دیگر زده شده است توسط وسایل نقلیه و حتی تا به حال کوکتل مولوتف پرتاب در داخل وسیله نقلیه خود را. این رفتار غیر قابل قبول است و تحمل نخواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>