هیچ رهبری و هیچ طرح: مغلوب ساختن پیشی جستن است در مورد به شکست آمریکا در coronavirus تست ؟

یک ائتلاف گسترده ای از ما سیستم های سلامت بسیج است به سطح شیب دار بالا coronavirus تست در یک تلاش ملی در مقیاس دیده نمی شود پس از جنگ جهانی دوم است. اما اظهارات نادرست پیروزی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و خلاء فدرال رهبری را تضعیف تلاش پیشرو کارشناسان هشدار می دهند که بازگشایی آمریکا می تواند منجر به یک فاجعه است.

مصاحبه با عوامل در خط مقدم از coronavirus نبرد – آزمایشگاه مدیران داروخانه ها و تولید کنندگان و اپیدیولوژی دانشگاهیان و فن – reveal به عنوان متنوع یک برنامه افسانه ای آمریکایی از نبوغ خود را به عنوان قرن دیده است.

کیت تست تولید کنندگان در حال اجرا خطوط تولید حدود ساعت سه گانه خود خروجی و سه گانه آن را دوباره. خصوصی بهداشت و درمان موسسه در کالیفرنیا ساخته شده مگا آزمایشگاه به روند هزاران تست روزانه و ارائه نتایج توسط پیام متنی هشدار. در کوچکتر آزمایشگاه در سراسر کشور میکروبیولوژی بداهه هر روز برای پر کردن غیر قابل پیش بینی زنجیره تامین شکاف است که ممکن است ترک آنها را بدون سواب یک روز و بدون مواد شیمیایی حیاتی بعدی.
Health workers dressed in personal protective equipment (PPE) handle a coronavirus test at a drive-thru testing station at Cummings Park on March 23, 2020 in Stamford, Connecticut. Availability of protective clothing for medical workers has become a major issue as COVID-19 cases surge throughout the United States. The Stamford site is run by Murphy Medical Associates.

“این باور نکردنی آنچه که ما انجام داده ایم با هم بیش از یک دوره کوتاه از زمان” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه این هفته ستایش دولت او در پاسخ به این بیماری همه گیر.

اما تحلیلگران می گویند که بدون حکومت متمرکز و هماهنگی ملی تلاش باقی مانده است رقابت ائتلاف دولت محلی و لباس مانع از تکرار کار رقابت برای منابع siloed حرفه های غیر قابل انتقال راه حل ها و نوار قرمز است که برگ های برخی از آزمایشگاه با تست عقب و دیگران با ظرفیت اضافی.

که همه برگ ما بدون متحد و منسجم استراتژی برای تست و تماس با ردیابی حاوی یک ویروس است که احترام دولت مرزها و در حال حاضر به کشته شدن بیش از 60 ، 000 آمریکایی است.

بدون آن قریب الوقوع آزمایش از بازگشایی این کشور می تواند فاجعه بار هشدار داد اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد مایکل مینا در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در این هفته.

“نگرانی من این است که ما تا پایان سمت راست که در آن ما شده اند با شهرهای بزرگ داشتن سیستم بهداشت و درمان است که تاخت و تاز کردن به سرعت به دلیل عمده شیوع بیماری” مینا گفت.

در ضمن به عنوان متحده شروع به استراحت اجتماعی فاصله اقدامات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال گسترش است خطرناک اطلاعات غلط انکار مداوم تامین کمبود شمردن تعداد Covid-19 موارد و اغراق حاشیه ایمنی اعطا فعلی حجم تست و تماس با ما-ردیابی کارشناسان می گویند.

“ما انجام داده ایم بیش از 200,000 آزمون در یک روز” مایک پنس گفت: در یک گروه ضربت جلسه این هفته که در آن تهمت تبلیغ تست به عنوان “یکی از دارایی های بزرگ است که ما باید” در بازگشایی ما.

اما در زمان تست سطح ابتدایی تنها برنامه ای برای تماس با ردیابی برای موارد جدید آمریکا خواهد بود پرواز تقریبا نابینا به عنوان آن را بازگشایی گفت: گلن Weyl, یک کارشناس که با همکاری یک گزارش صادر شده توسط دانشگاه هاروارد Safra مرکز اخلاق که برای 5m آزمون در روز در اوایل ماه ژوئن است.

“نه قطعا شما نمی توانید باز کردن با این تعداد” Weyl گفت: از پنس اعلام. “آن را حتی از راه دور در سمت راست ballpark. آن را توسط یک عامل از 10.”
A large number of cars line-up at a recently opened coronavirus testing site on April 21, 2020 in the Brooklyn borough of New York City. New York City, which was hit especially hard by COVID-19, is just now beginning to see a slight drop in cases.

جدید طرح مارشال

تست یکی از بزرگترین چالش های coronavirus بحران به شمار. و به عنوان کشورهای آسیایی است که موفق شد به طور موقت حاوی این ویروس نشان داده اند تست استراتژی است که در هم پیچیده با نیاز به تماس با ردیابی و جداسازی تایید شده و مشکوک Covid-19 بيمار.

وجود دارد چند دسته از آزمون با چندین حالت مختلف برای نمونه سازی و حمل و نقل. یک آزمون ممکن است تشخیص ویروس خود را به تشخیص اثری از ویروس و یا تشخیص واکنش بدن به داشتن ویروس. تجربه در حال آزمایش می تواند متفاوت باشد در هر مورد. یک بیمار ممکن است خود و یا سینوس جستوجو کرد با یک سواب در یک درایو از طریق در حالی که دیگری ممکن است تف در یک لوله در خانه و دیگری به یک نمونه خون در درمانگاه.

هر آزمون دارای درجه های مختلف از قابلیت اطمینان با مقادیر مختلف از زمان و نیروی کار مورد نیاز برای تکمیل بومرنگ منحنی از جمع آوری نمونه برای آزمایش به نتیجه گزارش.

“ما بیش از حد بسیاری از [مارک] آزمون و در حال حاضر وجود دارد بسیاری از افرادی که متعهد به خود را تست و آنها را اجرا و تست های خود را در سیستم عامل خود گفت:” پل Reider مشهور تحقیقات شیمی در صنعت داروسازی می آموزد که در دانشگاه پرینستون.

“اگر ما تا به حال موثر دولت این است که دولت فدرال می آید در آنها اساسا می تواند به نوبه خود در اطراف و بگو:” آنچه که ما می خواهم به انجام است که ما می خواهیم یک آزمون شاید دو که سریع هستند که دقیق هستند که مقیاس پذیر و قابل انتقال .

“شما می خواهید یک طلا-استاندارد آزمون است.”

در آمریکا قانونی و موانع اداری هستند و در همه جا با کلینیک قادر به ارسال نمونه ها به آزمایشگاه خصوصی که ممکن است خارج از معمول خود را در شبکه های, فقدان پروتکل برای گزارش تست داده آهسته تصویب قانونی برای استفاده از جایگزین تست مواد کافی بودجه فدرال برای حمایت از آزمایشگاه تلاش و هیچ مرکزی فرمان رهبری این کشور عظیم و تجهیزات آزمایشگاهی.

“ما نمی باید یک سیستم است که تاکنون ساخته شده برای نظارت به صورت گسترده ای در مقیاس جمعیت نظارت و یا در مقیاس گسترده ای تست برای افرادی که نمی مراجعهکننده به بیمارستان یا درمانگاه گفت:” مینا. “تقاضا است فقط خیلی بزرگتر از سیستم ما ساخته شد.”
Members of the Nevada Air National Guard work at a drive-thru coronavirus testing site Tuesday, April 28, 2020, in Las Vegas.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این پیچیده زاغه شده است به اعلام دولت فدرال یک “تامین کننده آخرین رفت و آمد مکرر” و آرزو متحده موفق باشید. “خیلی ساده” مغلوب ساختن پیشی جستن ، “آنها فوق العاده ای ظرفیت. ما امیدواریم که قادر به کمک کند.”

در تلاش برای پاسخگویی به تقاضای آنها مواجه می شوند آزمایشگاه دانشمندان بداهه به طور مداوم جایگزین مواد که در آن ممکن است یا انباشته تست سیستم عامل از تولید کنندگان مختلف – روشه Qiagen, ابوت, Hologic, DiaSorin – به طوری که اگر یکی پایین می رود و دیگری می تواند به جای آن است.

نتیجه این است که آزمایشگاه تحویل داده اند و تعداد بی سابقه ای از آزمون در زمان ثبت – اما با یک کسری از این پتانسیل بهره وری است که می توان از طریق هماهنگی بهتر گفت Reider.

“اگر Jared کوشنر می خواستم برای انجام کاری مناسب و معقول و معاون رئیس جمهور پنس آنها می توانید سعی کنید به استانداردسازی و توزیع در سراسر کشور یک آزمون جهانی” گفت: Reider. “حداقل آن را در دسترس است و اجازه دهید مردم را انتخاب کنید در صورتی که می خواهید از آن استفاده کنید.”
White House adviser Jared Kushner attends a teleconference with governors at the Federal Emergency Management Agency headquarters, Thursday, March 19, 2020, in Washington.

به گزارش دانشگاه هاروارد به نام برای ایجاد یک “بیماری همه گیر تست مدیره” “شبیه به جنگ تولید هیئت مدیره است که ایالات متحده ایجاد شده در جنگ جهانی دوم”. مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست (CIDRAP) در دانشگاه مینه سوتا تماس برای یک طرح مارشال برای ایستادن تست در ایالات متحده است.

اما بدون تلاش برای ایجاد یک قدرت مرکزی در حال آشکار گفت: Michael Osterholm, CIDRAP مدیر که توصیف کمبود مواد یا مواد شیمیایی مورد استفاده در آزمایش خود Osterholm به روز رسانی پادکست این هفته است.

“ما تا به حال یک تعداد از ما تست آزمایشگاه ها قادر به دریافت مواد مورد نیاز آنها می تواند و باید به حال برای افزایش تست” Osterholm گفت. “ما واقعا نیاز به یک طرح مارشال که در آن دولت فدرال و بخش خصوصی با هم دریافت کنید و تصمیم بگیرید که چه چالش هایی که می تواند ما را به سرعت افزایش این معرف آنچه می تواند ما را به واقع افزایش معرف استخر؟”

‘در حال اجرا به سمت یک هدف در حال حرکت’

تقاضا سیگنال و یا بدون, برخی, بزرگ بخش خصوصی بازیکنان در حال حاضر نقل مکان کرد و به شدت. در اوایل بحران, رنگ, خصوصی, بهداشت و درمان, موسسه است که ژنومی تست در کالیفرنیا مصمم به ایستادن یک مگا-آزمایشگاه است که در حال حاضر در آستانه پردازش 10,000 آزمون در روز با هدف گسترش است که ظرفیت منظور از قدر گفت: عثمان Laraki مدیر عامل شرکت.

این شرکت از همکاری با شهر سان فرانسیسکو به ارائه Covid-19 تست برای تمام بخش خصوصی و غیر ضروری کارکنان به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه اقامت با علائم که نمی توانید آزمایش در جاهای دیگر. بعدی-نتایج روز در حال تحویل از طریق ایمیل و متن پیام هشدار.
Vials with samples taken for the new coronavirus are counted before they are prepared for RNA testing at the molecular pathology lab at Tulane University School of Medicine in New Orleans, Thursday, April 2, 2020. The test is identical to the PCR test being used by the Centers for Disease Control to ease the testing crisis and stop the spread of COVID-19, which has hit the New Orleans area especially hard.

“تفکر ما این بود که شما نیاز به یک چند انبوه مقیاس آزمایشگاه به عنوان مخالف به یک آبپاش کوچک-مقیاس آزمایشگاه” Laraki گفت. “ما اعتقاد داریم که راه را برای ساخت این نوع از ظرفیت که واقعا نیاز را به این کشور بازگشت به کار.”

در مینه سوتا دانشگاهیان در این دانشگاه با همکاری دانشمندان در کلینیک مایو یک کشور برتر آزمایشگاه به ارائه یک چالش توسط فرماندار Tim Walz برای جلوگیری از coronavirus در دولت با تست جامع و تماس با ردیابی.

“ما فقط ساخته شده تصمیم گیری است که ما احتمالا قصد خود ما است و ما نیاز به آماده برای مراقبت از بیماران ما” گفت: تیم Schacker معاون دین پژوهش در دانشگاه مینه سوتا و معمار این پروژه است.

به عنوان اولین گام دانشمندان اختراع مولکولی آزمون “که عمدتا مستقل از زنجیره تامین مشکلات”, Schacker گفت.
Dr. Justin Jacob, left, and Medical Technologist Sosina Merid, right, with the D.C. Department of Forensic Sciences stand inside in a mobile testing lab unit that will begin accepting testing in response to the Coronavirus outbreak, Tuesday, April 28, 2020, in Washington. A team of technicians can test up to 50 samples within four hours and provide same day results.

شکسته زنجیره تامین

رابین پاتل رئیس American Society for Microbiology گفت: زنجیره تامین مسائل همچنان نشان دهنده یک چالش روزانه برای آزمایشگاه از سواب به مواد شیمیایی به مواد مورد استفاده برای استخراج RNA ویروسی و تقویت DNA.

“وضعیت تغییر کرده است اما این یک وضعیت متفاوت هر روز پس از استفاده از کلمه ‘بهبود’ است که من فکر نمی کنم مناسب,” او گفت:.

“این فقط در آمریکا وضعیت. مردم در سراسر جهان در حال برخورد با مسائل مشابه است. زنجیره تامین ما در حال صحبت کردن در مورد نه فقط در آمریکا عرضه زنجیره ای آن را در سراسر جهان عرضه زنجیره ای.”
A man rides his skateboard around the Historic District in Savannah, Georgia, amid the novel coronavirus pandemic on April 25, 2020.

بازگشایی

به جشن امریکا بازگشایی تهمت به نظر می رسد آماده به جاده با برنامه ای برای بازدید از انبارها و کارخانه سایت برای تبلیغ اقتصادی باز گشت او وعده داده است. “ما ساخته شده است بزرگترین اقتصاد جهان تا به حال دیده می شود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این هفته. “و ما در حال رفتن به آن را دوباره. و آن را نمی شود که به مدت طولانی. OK؟”

نظرسنجی نشان می دهد که اکثریت آمریکایی ها به اشتراک نمی مغلوب ساختن پیشی جستن خوش بینی. حدود دو در سه آمریکایی ها فکر می کنم محدودیت در رستوران و فروشگاه و کسب و کارهای دیگر مناسب هستند و 16 درصد در بالا از آن می خواستم محدودیت های یک نظرسنجی این هفته از واشنگتن پست و دانشگاه مریلند در بر داشت.

بالا اپیدیولوژی معتقدند این امکان وجود دارد که ما می تواند برخی از انواع کردند از این ویروس در ماه های گرم پیش رو است. اگر اتفاق می افتد که تابستان می تواند از ویژگی های صحنه مغلوب ساختن پیشی جستن است در مورد خواب از بسته بندی, کلیساها, زمزمه, کارخانه, سواحل شلوغ و فروخته پرواز.

اما تهمت رویای که این ویروس را به سادگی ناپدید می شوند این است که فقط یک رویا اپیدیولوژی می گویند.

“من امیدوارم که در طی چند هفته آینده به مدت دو ماه ما قصد داریم در واقع یک کاهش قابل توجه در انتقال” Osterholm گفت. “و اگر آن را نباید تفسیر شود که ما برنده یا این که به نحوی ما را در کنترل هستید.

“من امیدوارم که در مورد اعداد در ادامه به کاهش بیش از زمان, اما من نیز بسیار آگاه است که آنها در حال آمدن به عقب و ما فقط باید به یاد داشته باشید که.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>