نه ساله فلوریدا دختر باقی می ماند در بر داشت چهار سال پس از او از بین رفته

باقی مانده از فلوریدا دختر که رفت از دست رفته در سال 2016 شد در هفته گذشته مقامات گفتند و او را متهم به قاتل می تواند با مجازات مرگ روبرو.

دیانا آلوارز بود 9 سال از زمانی که او از میان رفت در وسط شب از خانه اش در سن کارلوس پارک حدود 18 مایل در جنوب فورت مایرز در دولت ساحل خلیج فارس. جستجو برای او به پایان رسید, روز شنبه هنگامی که بدن او پیدا شد در Yeehaw تقاطع حدود 140 مایل دور, با توجه به دفتر لی شهرستان کلانتر.

پس ناپدید شدن او در مارس 2016, کلانتر, و کمک به آژانس دو بار جستجو مناطق Yeehaw اتصال در Osceola County پس از تلفن از خورخه Guerrero, یک دوست از خانواده پینگ وجود دارد در زمان Alvarez ناپدید شدن است.

Iamge: دیانا Alvarez. (دفتر لی شهرستان کلانتر)

لی شهرستان کلانتر Carmine Marceno گفت: در یک کنفرانس خبری بیش از آخر هفته که گروه و همکاران صرف “صدها ساعت” به دنبال او و “هرگز” جستجو برای بدن است.

آنها بلافاصله هشدار داده که کارگران آمد و بر بدن در Yeehaw اتصال و باقی مانده بودند مثبت شناسایی شده به عنوان آلوارز از طریق دندانپزشکی سوابق Marceno گفت. علت مرگ هنوز مشخص نشده است.

“هیولا که مرتکب این جنایت وحشتناک که در پشت میله های زندان و در حال حاضر خواهد شد به عدالت به ارمغان آورد برای قتل دایانا آلوارز” Marceno گفت. “این نمی آورد دیانا برگشت اما من امیدوارم که این کمک می کند را بسته به خانواده است.”

گرررو سپس 28 ساخته شده بود “پذیرش” قرار داده است که او را با آلوارز در صبح او رفت از دست رفته با توجه به NBC میامی. او همچنین محققان گفت که او تا به حال یک رابطه جنسی با دختر بچه, NBC وابسته WBBH گزارش شده است.

حدود یک سال پس از Alvarez سبب ناپدید شدن یک هیئت منصفه در بر داشت Guerrero جرم فدرال به اتهام ایجاد و در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان و او محکوم به 40 سال در زندان است. یک سال پس از آن هیات منصفه مجرم شناخته و او را در درجه اول قتل حتی در غیاب یک بدن.

گرررو شد و در انتظار محاکمه هنگامی که Alvarez بدن داشت.

دادستان امیره روباه گفت: دفتر او را در حال حاضر به دنبال مجازات اعدام برای گرررو.

آلوارز مادر گفت WBBH که او عزاداری همه را دوباره و دوباره پس از دخترش پیدا شد.

“او به معنای همه چیز را به من گفت:” ریتا هرناندز.

“من هیچ کلمه ای برای توصیف این درد که من احساس کردم برای چهار سال,” او اضافه شده است. “من نمی خواهید این بر کسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de