شب از شعله های آتش و خشم به عنوان مینیاپولیس متورم با خشم بیش جورج فلوید قتللحظه ای کاروان اتومبیل های پلیس و سقوط از طریق دروازه قفل شده خارج از مینیاپولیس را در 3 حوزه ایستگاه ساخته شده و یک خط تیره برای ایمنی جمعیت می دانستند که این منطقه ایشان بود.

مردان جوان در صعود به موانع پلیس ساخته بود در یک تلاش بیهوده برای محافظت از ایستگاه و شعار به نام مرد آمریکایی آفریقایی که مرگ در دست یک افسر سفید پوستی از حوزه تا به حال مجموعه ای در حرکت خشمگین تظاهرات در سراسر مینیاپولیس و در شهرستانها در سراسر کشور.

جورج فلوید.

شعار جاروب جمعیت به عنوان معترضان انباشته باقی مانده در داخل ایستگاه و آتش گرفت. قبل از اینکه طولانی, شعله های آتش لیسید تا جلوی ساختمان. یک تشویق رفت. کسی اجازه خاموش کردن آتش.

“نه عدالت بدون صلح” آمد گریه. “برو به پلیس.”

اما وجود دارد هیچ پلیس در دید. یک منطقه بزرگ در اطراف 3rd حوزه از جمله Minnehaha, مرکز خرید و خیابان های کسب و کار به طور موثر تحت کنترل معترضان بدون چالش شبانه روز پنج شنبه.

زمان خالی ایستگاه پلیس رفت تا در شعله های آتش یک تعداد انگشت شماری از دیگر ساختمان های اطراف آن در حال حاضر به خوبی به آتش کشیده. دیگران جامع غارت به عنوان خشم بیش فلوید مرگ کشید گسترده در تظاهرات مسالمت آمیز به تقاضای عدالت – در خصوص دستگیری ماموران درگیر و ابراز خشم است که رو به نابودی است.

“لعنت حق من عصبانی هستم” گفت: Brian طولانی یک آمریکایی آفریقایی تبار که مشغول به کار به عنوان یک مکانیک تا coronavirus برش کار خود را. “که پلیس خفه جورج فلوید سمت راست وجود دارد بر روی دوربین برای همه برای دیدن. آن را مانند خفگی او را با دست برهنه خود را. او می دانست که مردم تماشا می کردند. او می دانست که او در حال فیلم برداری.

“او انجام شده چرا که او تا به حال این طرز فکر که پلیس می تواند ما را بکشند و وجود ندارد هیچ چیز ما می توانیم در مورد آن انجام دهد. برو به پلیس.”

ملوین کارتر شهردار سنت پل که همسایگان مینیاپولیس و دیدم خود را در ناآرامی توییتی درخواست برای پایان دادن به خشونت و به “نگه داشتن تمرکز بر روی جورج فلوید و … در جلوگیری از این هرگز دوباره اتفاق می افتد”. اما بسیاری از معترضان بودند و نه در خلق و خوی.

ساختمان سوخته در سراسر مینیاپولیس و سنت پل در اواخر شب به, اما این منطقه در اطراف 3rd حوزه ایستگاه احساس متفاوت است. بسیار غیر منتظره پلیس عقب نشینی به طور کامل و سمت چپ آن را به معترضان.

یعقوب فری که مینیاپولیس شهردار گفته بود ملک نبود ارزش مردن و به دنبال جلوگیری از این نوع چهره بین پلیس و معترضان که تشدید درگیری و مرگ و میر در طول مشابه تظاهرات از جمله در فرگوسن شش سال پیش پس از قتل مایکل براون توسط یک افسر پلیس است.

آن یک داستان متفاوت بود 15 دقیقه رانندگی دور در سنت پل که در آن گلوله های لاستیکی و teargas برای پراکنده کردن جمعیت از چند صد نفر در تلاش برای شکستن به یکی دیگر از هدف فروشگاه. اما آن کار نمی کند یا نه.

به عنوان خلق و خوی بدتر, گروه, شکست دور برای حمله به ساختمان های دیگر از جمله بهداشت و درمان, درمانگاه, رستوران ها و فروشگاه تلفن که آتش کشیدند.
Flames rise from the police station. The precinct, which police had abandoned, burned after a group of protesters pushed through barriers.

به عنوان گسترش کلمه که 3 حوزه بود و در حال حاضر پلیس-منطقه آزاد بیش از هزاران مردم ریخت و در از سراسر شهر برای اعتراض به غارت فقط به تماشای. گروه جوان سفید مردم با لباس سیاه رنگ شعار محکوم پلیس سرمایه داری و قدرت شرکت های بزرگ.

هشدار در مورد اجتماعی به دلیل فاصله از coronavirus سقوط از هم جدا به عنوان جمعیت افزایش یافته اما بسیاری کشف شده است که خود را Covid-19 ماسک نیز مفید برای محافظت از هویت خود است.

چند ساعت قبل از آن صدها نفر به مرکز شهر در یک تظاهرات مسالمت آمیز مارس شعار خواستار عدالت و حمل نشانه هایی است که خواندن “من نمی توانم نفس بکشم!!” و “تماشا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن”. راهپیمایان بودند همراه با یک جمجمه بزرگ بر روی یک دوچرخه با پوشیدن یک کلاه پلیس.

دیگر معترضان مانده به برگزاری یک راهپیمایی در خارج از ایستگاه پلیس. پس از چند سخنرانی در مورد ادامه نژادی و بی عدالتی در امریکا و چه درس های از افغانستان از آمریکایی های آفریقایی تبار مردان به ندرت به نظر می رسد می شود یک کشمکش درگرفت که آیا حمله به ساختمان های یک شکل مشروع و قانونی از اعتراض.

یک نسل قدیمی تر از سخنرانان گفت: این امر منحرف کردن اذهان از خواسته های عدالت برای Floyd. که نژادپرستان خواهد با استفاده از آن برای توجیه خشونت های پلیس.

کیم ادواردز یک آمریکایی آفریقایی تبار مرد به دادگاه تجدید نظر به مردم برای جلوگیری از غارت و چپاول. او گفت: درس از گذشته به استفاده از تحریم اقتصادی به ارمغان می آورد در مورد تغییر به این دلیل که نظام سیاسی در پاسخ به پول است. از بین بردن مغازه ها مردم نیاز به تنها لطمه می زند و جامعه است.

“قدرت ما این است که ما در کیف بغلی نه به آتش کشیدن ساختمان ها نیاز داریم” او گفت:.

دیگران مخالفت کرد. به آنها فلوید مرگ بود علامتی از طیف وسیعی از بی عدالتی که اقلیت ها و آمریکایی های فقیر زندگی می کنند. و شرکت های بزرگ امریکا است که بخشی از آن بیش از حد.

یک جوان آفریقایی-آمریکایی گفت: مردم باید نگاه به لس آنجلس شورش پس از رادنی کینگ حکم نزدیک به 30 سال پیش است.

“سوزاندن این ماده پایین” او فریاد زد.

یک مرد ربوده میکروفون عقب و اندرز ،

“ما نمی خواهید برای سوزاندن چیزی را. ما اصلا نیاز به هیچ سفاهت در میکروفون,” او گفت:.

اما یکی دیگر از زن جوان بلافاصله پا است.

“هنگامی که ما اعتراض مسالمت آمیز هیچ چیز انجام می شود,” او گفت:.

جمعیت بود با او.

دیگران با استفاده از اسپری رنگ خود را نقطه. نقاشی های دیواری تحت پوشش این منطقه است.

“پلیس به قتل جورج.”

“من نمی توانم نفس بکشم!!!”

“همه چیز برای همه است.”

برخی از ساختمان سوخته به نظر می رسد به نوعی به رسم خشم. یک فروشگاه به طور کامل سوخته. دیگران تا به حال آنچه که مردم می خواستند. یک مشروب فروشی. یک مغازه توتون و تنباکو.

سلب هدف فروشگاه رفت به ساعت اولیه صبح روز جمعه. یک جریان ثابت از مردم waded از طریق اینچ آب از آبپاش تنظیم کردن آتش سوزی. توسط سحر آن غارت شده بود از همه چیز از لباس و مبلمان و پزشکی است. آب و نوشابه و تنقلات گرفته شده از قفسه توزیع رایگان به معترضان در یک pop-up بازار در پارک ماشین.

وید چن شب را صرف دفاع از خود و خانواده کسب و کار لباس های شسته شده در کنار درب به غارت فروشگاه رفاه و دو به شدت آسیب دیده مدارس هر چند که متوقف نمی شود یک زن از زیر پنجره.

“انجام این کار لطمه می زند و جامعه ما است. مردم باید به لباس های خود را بشویید, آنها را به فروشگاه. جایی که آنها در حال رفتن به زمانی که آنها نمی باید حمل و نقل؟”

برخی از صاحبان نقاشی “متعلق به اقلیت” به ویندوز در امید دلسرد حملات که به نظر می رسد به اندازه کافی در بسیاری از موارد. یک مرد ایستاده بود در خارج از فروشگاه در نزدیکی هدف گفتن هر کسی که آمد نزدیک است که این کسب و کار متعلق به سومالی. مردم را تکان داد و نقل مکان کرد.

در هر حال حاضر و دوباره کلمه جاروب از طریق بخش هایی از جمعیت که گارد ملی وارد شده بود و رم آغاز خواهد شد قبل از سرعت fizzling ، اما نظامی ظاهر نمی شود و تعداد کمی از افسران پلیس که خود را نشان داد چهره وجود دارد به همراه آتش نشانان مشغول به کار در اطراف لبه ها برای اطمینان از آتش سوزی نیست به محلات مسکونی.

به عنوان سحر شکست در صبح روز جمعه ساختمان هنوز smouldered و سوخته اما جمعیت رفته بودند و پلیس بودند. چند ضد شورش مسدود شدن جاده های اصلی به مساحت حدود 3 حوزه. آن را به نظر نمی آید به احتمال زیاد برای جلوگیری از یکی دیگر از روز و شب گذشته ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>