نیجریه رسانه های اجتماعی ستاره به نظر می رسد در دادگاه آمریکا به اتهام تقلب

نیجریه رسانه های اجتماعی ستاره, شناخته شده برای نمایاندن زینت یک شیوه زندگی لوکس به میلیون ها نفر از پیروان خود در Instagram نظر می رسد در دادگاه در آمریکا با متهم در حال اجرا جهانی تقلب عملیات از جمله هدف قرار دادن لیگ برتر فوتبال باشگاه, یک بانک و یک ما شرکت حقوقی.

رامون Olorunwa عباس 37 ساله به عنوان شناخته شده “ری Hushpuppi” که ادعا می کند برای اجرای یک کسب و کار املاک متهم به توطئه برای شستن صدها میلیون دلار از طریق ایمیل به کسب و کار سازش (BEC) تقلب و کلاهبرداری های دیگر وزارت دادگستری (DoJ) گفت.

یک ماه-تحقیقات طولانی توسط FBI منجر به دستگیری او در ماه گذشته توسط مقامات در امارات متحده عربی که در آن عباس ساکن بود.

در یک ویدئو منتشر شده آنلاین توسط پلیس دوبی افسران مشغول به کار در “عملیات روباه شکار 2” یورش برده و به Hushpuppi را به عنوان او و او را دستگیر کردند و در یکی از یک سری از حملات هماهنگ علیه او و دیگر co-توطئه گران.

ویژه FBI عوامل به دست آمده از بازداشت عباس و در زمان او به شیکاگو که در آن او به نظر می رسد در دادگاه روز جمعه صبح DoJ گفت.

در صدها Instagram پست در سال های اخیر محبوب نیجریه ملی به نمایش گذاشت مجلل, شیوه زندگی به بیش از 2.4 میلیون پیروان نما در لباس طراح و تماشای اتومبیل های لوکس و اجاره جت. محققان قادر به ردیابی حرکات خود را با زیر پست DoJ گفت.

“اف بی آی تحقیقات نشان داده است که عباس مالی این مجلل, شیوه زندگی از طریق جرم” آژانس گفت.

سایبر تقلب شده است به طور فزاینده ای هدفمند توسط مقامات نیجریه در سال های اخیر و در عین حال یک چالش بزرگ است.

عباس برجسته در میان یک گروه از رسانه های اجتماعی معروف ستاره های مشهور در نیجریه فرهنگ عامه با وجود طولانی بودن مظنون به ارتباط به تقلب در شبکه های.

شبکه مانند بسیاری از تقلب جنایی گروه در سراسر جهان باید prolifically مورد استفاده کسب و کار ایمیل سازش یا BEC طرح فریب شرکت به ساختن پول نقل و انتقالات.

عباس و دیگران “توطئه برای شستن £100 متر (در حدود $124متر) از لیگ برتر فوتبال باشگاه” وزارت دادگستری گفت. این باشگاه بود و نام نه توسط آژانس.

عباس نیز متهم به قاچاق $14.7 m سرقت اینترنتی-دزدی از یک unnamed بانک در ماه فوریه 2019 ارسال پول به حساب های بانکی در سراسر جهان است.

اگر محکوم عباس می تواند به صورت یک جمله حداکثر 20 سال در زندان است.

او پس از دستگیری در دبی, نیجریه ضد فساد اقتصادی و مالی جرایم کمیسیون گفت: عباس به آن “تحت تعقیب ترین هکر” شد و تحت بررسی در نیجریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net