NFL تصمیم به اجازه زانو اعتراض بازیکنان enrages دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

ما در لیگ ملی فوتبال است که درگیر در یک بن بست با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از آن گفت: بازیکنان اجازه داده می شود به “زانو” در آمریکا سرود ملی در اعتراض به نژادپرستی.

پس از NFL خود را اعلام کرد U-نوبه خود تهمت توییتی در اواخر جمعه شب: “ما باید ایستاده راست و بلند در حالت ایده آل با یک سلام یا یک دست بر روی قلب. دیگر وجود دارد چیزهایی که شما اعتراض کنید اما نه بزرگ ما پرچم آمریکا – هیچ زانو!”

پشتیبانی در میان شخصیت های ورزشی و سازمان ها به صورت سیاه و سفید زندگی مهم جنبش نیز تقویت شده توسط یک اطلاعیه از ستاره بسکتبال مایکل جردن که او اهدا $100m (£79m) به سازمان ترویج برابری نژادی. حرکت معنادار خروج از سابق شیکاگو بولز بازیکن قبلی بی میلی کشیده می شود به سیاست است.

NFL کمیسر راجر Goodell گفت: اواخر روز جمعه که لیگ زودتر ممنوعیت بازیکنان در نظر گرفتن زانو اشتباه بوده است. “ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و مسالمت آمیز اعتراض” Goodell گفت.

در یک ویدیو ارسال شده در اجتماعی, رسانه ها, وی افزود: “ما لیگ ملی فوتبال, باور, سیاه زندگی مهم است. تظاهرات در سراسر کشور حاکی از قرن سکوت, نابرابری و ظلم و ستم از بازیکنان و مربیان و طرفداران و کارکنان. من خواهد بود در رسیدن به بازیکنانی که مطرح کرده اند صدای خود و دیگران در مورد چگونه ما می تواند بهبود بخشد.”

تغییر در NFL موقعیت پس از برخی از بازیکنان خواست لیگ را به “محکوم کردن نژادپرستی و سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید”.

عمل گرفتن زانو هنگام پخش سرود ملی قبل از بازی آغاز شده و در سال 2016 به عنوان یک اعتراض توسط بازیکن khezri در برابر نژادی و بی عدالتی است. در دو هفته گذشته آن را تبدیل به یک نماد بین المللی در مخالفت با نژاد پرستی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و غالبا محکوم کرد ، دو سال پیش او را ستود NFL را مبنی بر در نظر گرفتن زانو در دوران قبل از بازی سرود ملی گفت: “شما باید برای ایستادگی با افتخار برای سرود ملی. یا شما نباید بازی شما نباید وجود داشته باشد. شاید شما نباید در کشور است.”

هفته گذشته رئیس جمهور مورد انتقاد قرار New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees برای انداختن مخالفت خود را با NFL زانو شد. Brees گفت: “این شکسته قلب من می دانم درد من ایجاد می شود” و اضافه کرد که خود را زودتر نظرات فاقد “آگاهی همدردی یا همدلی”.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که Brees “باید گرفته اصلی خود را مبنی بر گرامیداشت باشکوه پرچم آمریکا. شکوه قدیمی است که به محترم گرامی و پرواز بالا …”

در یک پاسخ در شنبه Brees گفت: “ما باید از صحبت کردن در مورد پرچم و تغییر توجه ما به مسائل واقعی سیستمیک نژادی و بی عدالتی اقتصادی ظلم و خشونت پلیس و قضایی و زندان اصلاحات است.”

اردن, 57, گفت که او و شرکت او اردن نام تجاری را به $100m بیش از 10 سال به مبارزه برای برابری نژادی و عدالت اجتماعی است.

در بیانیه ای اردن با نام تجاری گفت: “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. این یک بحث برانگیز بیانیه. تا ریشه دوانده نژاد پرستی است که اجازه می دهد تا کشور ما موسسات به شکست است به طور کامل ریشه کن ما باقی خواهد ماند متعهد به حفاظت و بهبود زندگی مردم سیاه و سفید.

“امروز ما اعلام کرد که مایکل جردن و اردن نام تجاری اهدا خواهد شد 100 میلیون دلار در طول 10 سال آینده به سازمان اختصاص داده شده به حصول اطمینان از برابری نژادی عدالت اجتماعی و دسترسی بیشتر به آموزش و پرورش است.”

اردن نام تجاری یک شرکت تابعه از نایک این کفش غول پیکر که در روز جمعه متعهد $40m بیش از چهار سال آینده برای حمایت از جامعه سیاه و سفید.

روز دوشنبه اردن با صدور بیانیه ای در جورج فلوید و قتل مردم سیاه و سفید در دست پلیس است. او گفت: “من عمیقا متاثر واقعا دردناک و ساده عصبانی است. من می بینم و احساس می کنم همه درد و خشم و نا امیدی. من با کسانی که خواستار از ریشه دوانده نژادپرستی و خشونت نسبت به مردم از رنگ در کشور ما است. ما تا به حال به اندازه کافی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>