بعدی بحث دموکراتیک را رسما یک بایدن-ساندرز رو کردن


از آن زمان برای این رویداد اصلی… قبل از واقعی رویداد اصلی.

کمیته ملی حزب دموکرات اعلام کرد که قوانین آن در مارس 15 مناظره روز جمعه گفت: تنها نامزد با بیش از 20 درصد از نمایندگان doled تا کنون روی صحنه ظاهر خواهد شد. که تضمین می کند تنها سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) را به صورت خاموش و حذف تشکر. Tulsi Gabbard (D-هاوایی) و یک نماینده از مسابقه.

بایدن Gabbard و ساندرز تنها نامزد چپ در رقابت برای نامزدی حزب دموکرات. حتی اگر سن. الیزابت وارن (D-جرم.) و مایکل بلومبرگ تا به حال کاهش یافته است پس از سه شنبه خود را نماینده بالغ بر نمی توانست ملاقات DNC آستانه.

قوانین برای دو بحث اجازه داده است که هر نامزد با حداقل یک نماینده به روی صحنه خواهد اجازه ام Gabbard به دزدکی حرکت کردن در و پس از او ملاقات کرد که مورد نیاز در ساموآ آمریکا. Gabbard توییتی شنبه که او به جلو نگاه به بحث در مورد سیاست خارجی اما در حال حاضر به نگه داشتن آن نقاط به خودش.

داستان های بیشتر از theweek.com
چین coronavirus بازیابی است ‘همه جعلی,’ خبرچین و ساکنان ادعا می کنند
سابق MI6 افسر بنا به گزارش استخدام پیمانکار امنیتی با مغلوب ساختن پیشی جستن روابط کمک نفوذ عمده صنفی معلمان
مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید پزشکان پرسیدن که چگونه او می داند زیادی در مورد کوروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>