نوزاد در میان 24,500 coronavirus موارد به مرگ و میر نزدیک 500مرگ و میر از coronavirus نزدیک 500 آن را تایید کرد روز چهارشنبه به رسانه های چینی گزارش دادند که یک کودک تشخیص داده شده بود با این ویروس فقط 30 ساعت پس از تولد جوانترین مورد ثبت شده است.

بیش از 24,500 مردم در حال حاضر آلوده شده است در سطح جهان از جمله نوزاد متولد شده در ووهان مرکز شیوع. مادر نوزاد به حال آزمایش مثبت برای این ویروس قبل از او به هنگام تولد به گفته دولت چین پخش دوربین مدار بسته.

رو به رشد فشار قابل توجه کارکنان بهداشتی هنگ کنگ رهبر, کری لام پا کرده است تا اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش ویروس. از شنبه همه مردم از ورود به سرزمین اصلی از جمله هنگ کنگ از ساکنان مورد نیاز خواهد بود به انجام 14 روز از قرنطینه, او گفت:. هزاران نفر از پزشکان و پرستاران در اعتصاب رفته و خواستار آن است که مرز با سرزمین اصلی به طور کامل بسته است.

گرافیک

در روز چهارشنبه از آن تایید شد که 10 نفر در هیئت مدیره یک کشتی کروز در ژاپن نیز آزمایش مثبت باعث به دستور مقامات همه مسافران به باقی می ماند در داخل کابین. هزاران نفر از مردم در الماس شاهزاده در صورت گذراندن بعدی دو هفته گیر کردن, ژاپنی, بندر یوکوهاما به عنوان مقامات در تلاش برای جلوگیری از عفونت است.

کشتی شده بود مانع از قایقرانی در روز دوشنبه پس از 80 سال مسافری که تا به حال سفر بر روی کشتی در اواخر ماه گذشته داشت این ویروس پس از او وارد خانه ای در هنگ کنگ.

بیشتر 273 نفر در هیئت مدیره که پس از آزمایش شده 31 نتایج به عقب آمده بود و از کسانی که 10 مثبت شد و ژاپن و سلامت وزیر Katsunobu کاتو گفت: در روز چهارشنبه. آن است که روشن نیست که آیا تست های بیشتر انجام خواهد شد. هیچ یک از این 10 نفر آلوده – هر سه از ژاپن و هنگ کنگ دو استرالیایی, یکی آمریکایی و یکی از خدمه فیلیپینی عضو شديد علائم عمومی پخش NHK گفت.

به طور جداگانه چک بهداشت آغاز شد 1800 نفر مسافر و خدمه در روز دوم کشتی کروز مستقر در هنگ کنگ پس از 30 عضو هیات گزارش علائمی از جمله تب به گزارش رویترز،.

راهنمای سریع

چه coronavirus و ما باید نگران است ؟

چه این ویروس باعث بیماری در ووهان?

آن است که یک عضو از خانواده کروناویروس است که هرگز قبل از مواجه می شوند. مانند دیگر coronaviruses آن آمده است از حیوانات. بسیاری از کسانی که در ابتدا آلوده یا کار کرده یا اغلب shopped در Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در مرکز شهر چینی.

دیگر چه coronaviruses وجود دارد بوده است ؟

جدید و نگران ویروس ها معمولا سرچشمه در حیوانات میزبان. ابولا و آنفولانزا نمونه های دیگر – سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (Mers) در هر دو ناشی از coronaviruses است که از حیوانات.

چه علائم از ووهان coronavirus?

این ویروس باعث می شود ذات الریه. کسانی که افتاده اند بیمار گزارش شده دچار سرفه و تب و مشکلات تنفسی است. در موارد شدید می تواند وجود نارسایی ارگان ها. به عنوان این است که ذات الریه ویروسی, آنتی بیوتیک بدون استفاده هستند. از داروهای ضد ویروسی ما را در برابر آنفولانزا ، اگر مردم در بیمارستان بستری آنها ممکن است حمایت خود را از ریه ها و اندام های دیگر و همچنین مایعات. بازیابی بستگی به قدرت سیستم ایمنی بدن خود را. بسیاری از کسانی که فوت کرده اند در حال حاضر در سلامت فقیر.

این است که ویروس در حال انتقال از یک فرد به دیگری ؟

انتقال انسان به انسان تایید شده است توسط ملی چین کمیسیون بهداشت و شده اند وجود دارد-انسان به انسان انتقال در ایالات متحده و آلمان است. همانطور که از 5 فوریه تلفات صعود به 490 در سرزمین اصلی چین است. وجود دارد باقی می ماند یکی اضافی مرگ و میر در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین. وجود دارد 24,505 موارد تایید شده در سراسر جهان با 24,292 بودن در سرزمین اصلی چین است. میزان مرگ و میر می ایستد در 2.1%.

دو نفر از اعضای یک خانواده تایید شده است که این ویروس در بریتانیا پس از بیش از 400 مورد آزمایش قرار گرفتند و دریافتند منفی است. از وزارت امور خارجه خواسته است تا شهروندان بریتانیا به ترک چین اگر آنها می توانند.

تعداد زیادی از مردم به قرارداد این ویروس می تواند به مراتب بالاتر به مردم با علائم خفیف ممکن است تشخیص داده شده اند. مدل سازی توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) کارشناسان در امپریال کالج لندن نشان می دهد وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از 100,000 موارد با قطعیت قرار دادن حاشیه بین 30,000 و 200000.

چرا این بدتر از عادی آنفلوانزا و چگونه نگران هستند کارشناسان ؟

ما هنوز نمی دانیم که چگونه خطرناک جدید کروناویروس است و ما نمی دانیم تا زمانی که اطلاعات بیشتری در می آید. میزان مرگ و میر در حدود 2 درصد. این است که به احتمال زیاد یک دست بالا گرفتن از بسیاری از مردم به احتمال زیاد آلوده شده توسط ویروس اما هنوز رنج می برد به اندازه کافی شدید علائم به حضور در بیمارستان و غیره شده اند محسوب می شود. برای مقایسه آنفلوآنزای فصلی به طور معمول دارای یک میزان مرگ و میر زیر 1% است و تصور می شود حدود 400000 مرگ و میر در هر سال در سطح جهان است. سارس به حال مرگ و میر بیش از 10٪.

من باید رفتن به دکتر اگر من یک سرفه?

مگر اینکه شما به تازگی از سفر به چین و یا در تماس با فرد مبتلا به این ویروس پس از آن شما باید درمان هر سرفه یا علائم سرماخوردگی به صورت عادی. بیمه خدمات درمانی توصیه می کند که مردم باید تماس 111 به جای مراجعه به پزشک عمل جراحی به عنوان یک خطر وجود دارد که آنها ممکن است دیگران را آلوده.

این یک بیماری همه گیر است و باید ما هراس ؟

کارشناسان بهداشت و درمان شروع به گفتن آن می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر اما در حال حاضر آن می افتد کوتاه از آنچه که به نظر یکی. یک بیماری همه گیر که در نظر است “در سراسر جهان گسترش بیماری”. Coronavirus موارد تایید شده اند در حدود 25 کشور در خارج از چین اما به هیچ وجه در تمام 195 در لیست.

وجود دارد بدون نیاز به وحشت. گسترش این ویروس در خارج از چین نگران کننده است اما نه غیر منتظره توسعه است. که اعلام کرده است شیوع این بیماری به بهداشت عمومی اورژانس های بین المللی نگرانی می کند و می گوید وجود یک “پنجره فرصت” برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. مسائل کلیدی هستند که چگونه انتقال این کروناویروس جدید است که بین مردم و چه نسبت به شدت بیمار و در بیمارستان است. اغلب ویروس ها است که به راحتی گسترش تمایل به تاثیر خفیف تر.

سارا Boseley سلامت ویرایشگر و هانا Devlin

سه نفر از سرزمین اصلی چین در کشتی بین 19 و 24 ژانویه تا به حال پیدا شده است که قرارداد این ویروس. هیچ مسافر شده اند قادر به ترک رویای جهانی کشتی, توسط رویا, کشتی, بدون اجازه.

هنگ کنگ کروز دو پایانه از جمله یکی که در آن رویای جهانی کشتی در حال حاضر تحت قرنطینه نیز بسته لام اعلام کرد.

کشور در ادامه به افزایش اقدامات پیشگیری از جمله ایتالیا که شروع به در نظر گرفتن درجه حرارت از ورود مسافران در فرودگاه. روز سه شنبه دولت بریتانیا اعلام کرد که تمام اتباع بریتانیایی در چین باید ترک “اگر آنها می توانند” به منظور کاهش خطر قرار گرفتن در معرض ویروس.

مرگ و میر در چین در حال حاضر افزایش یافته است به 490 با توجه به آخرین آمار و ارقام از این کشور را ملی کمیسیون بهداشت (NHC).


یک تخلیه پرواز ارسال توسط دولت بریتانیا به ووهان انتظار می رود در ساعات اولیه صبح روز یکشنبه به وقت محلی و زمین در RAF Brize Norton. در مجموع 165 انگلیسی و وابستگان خود را باقی می ماند در سطح وسیع تری در هوبئی استان است.

وزارت امور خارجه ایالات متحده گفته است که ممکن است در مرحله اضافی تخلیه پرواز در روز پنج شنبه در حالی که ژاپن گفت: این امر ارسال یک چهارم اجاره پرواز را حدود 200 مسافر.

روز چهارشنبه هواپیماهای چارتر ارسال شده توسط تایلند و نیوزیلند هر دو به خانه بازگشت در حالی که روسیه و ازبکستان نیز تخلیه صدها نفر از مردم است.

در الماس شاهزاده مسافران گفته شد صبح روز چهارشنبه به باقی می ماند در اتاق خود را. حتی قبل از اعلام این خبر بسیاری از افراد بوده است ماندن جدا شده گفت: David هابیل یک مسافری است که در کشتی برای بیش از دو هفته با همسر خود. “آن را مانند یک شبح کشتی. وجود دارد چند مسافر در میله داشتن یک نوشیدنی اما واقعا خالی بود نسبت به آن چگونه بوده است طی چند روز گذشته” او گفت:.

در حال حاضر وی افزود: افراد مجاز به باز کردن درهای خود را به راهرو. “آنها را به غذا به ما – دست کشیدن بر روی درب. برای اولین بار خدمه پوشانده تا” اضافه شده آبل.

زن و شوهر بودند با توجه به پرواز خانه به انگلستان روز دوشنبه اما تا به حال به لغو پرواز خود را پس از آنها ممنوع از خروج از کشتی.
Officers in protective gear escort a person who was on board cruise ship Diamond Princess and was tested positive for coronavirus

این 10 نفر که آزمایش مثبت که بنا به گزارش سالخورده در 50s خود را به 80s بودند که حذف شده از الماس شاهزاده کشتی توسط coastguard گرفته و به بیمارستان های محلی. حدود نیمی از 2,666 مسافران در هیئت مدیره از ژاپن, اما هم وجود دارد 223 استرالیایی در رگ.

عکس و ویدئو ارسال شده در توییتر توسط یک مسافر نشان داد نقاب کارگران در آبی پلاستیکی لباسهای قدم زدن در دالان خالی در کشتی همراه با عکس ترک سالن و یک نازا عرشه.

مسافر نیز به tweeting اطلاعیه ها در زبان انگلیسی و ژاپنی از جمله صبح روز چهارشنبه را تایید که 10 نفر تست مثبت است.

“بسیاری از مردم بر روی تخته, نگران چه اتفاقی می افتد بعدی” مسافر نوشت. “من می خواهم به دانستن آنچه که ممکن است اقدامات گرفته خواهد شد از هم اکنون در. ما صرف بعد از 14 روز گیر در قایق ؟ یا 10 روز ؟ چه خواهد شد به مسافران خارجی? حتی کسانی که تست منفی را به ماندن ؟ من می خواهم به دانستن چه خبر است.”

کاتو گفت: باقی مانده مسافران و خدمه – از 56 ملیت های مختلف – مورد نیاز خواهد بود به ماندن در کشتی برای 14 روز. شاهزاده Cruises گفت که “مواد غذایی مفاد و لوازم دیگر خواهد شد در هیئت مدیره”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>