شهر نیویورک شروع به طور آزمایشی ظهور از نابسامانی های این بیماری همه گیر کوروناویروس اما احیای در رستوران فضای باز ناهار خوری است که در مواجهه با یک خطر جدید – طاعون از موش.

شام هستند رو به افزایش در موش فعالیت های زیر یک مستند دوره که در آن جوندگان قطع شد و از کلید منابع غذایی به عنوان کسب و کار از جمله رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی تعطیل مجبور موش به نبرد برای تنقلات و حتی خوردن هر یک از دیگر.

پس از 22 ژوئن رستوران های شهر نیویورک اجازه داده شده برای خدمت به مردم دوباره در هوای آزاد, تنظیمات, باعث پیاده روها و فضاهای پارکینگ ماشین به نقطه چین با میز و صندلی. اما از سرگیری نقاشی با آبرنگ روی گچ ناهار خوری باعث شده است تا به افراد غیر منتظره جوندگان اصحاب برای وعده های غذایی خود را.

بازی Giacomo رومانو که صاحب Ciccio یک رستوران ایتالیایی در منهتن سوهو گفت: موش ها از نزدیک پارک شده است اذیت و آزار و شام از بیرون غذا اجازه داده شد. “شب گذشته یک مشتری تا به حال یک نوزاد موش در حال اجرا بر روی کفش خود را, و من به شما اجازه فقط تصور کنید که خود را واکنش” رومانو گفت: NBC.

رومانو و دیگر صاحبان کسب و کار باید به نام این شهرستان به انجام بیشتر برای کاهش جمعیت موش به عنوان شهر hauls خود را از یک بحران همه گیر است که تاکنون بیش از 20 ، 000 زندگی می کند. جدید عفونت و مرگ و میر کاهش یافته است به شدت از آوریل اما شهر نیویورک به تعویق افتاد برنامه اجازه می دهد تا داخل سالن ناهار خوری با توجه به نگرانی فزاینده Covid-19 موارد در کشورهای دیگر مانند فلوریدا و تگزاس و آریزونا.

شهر نیویورک برپا کرده و اغلب بی ثمر جنگ علیه موش با جوندگان تطبیق ماهرانه به این شهر اتفاقی جمع آوری زباله و دفع شیوه های. موش دید مشترک در خیابان و مترو که در آن جوندگان ثابت کرده اند خود را ماهر در spiriting دور برش از پیتزا.

از سرگیری ناهار خوری فعالیت است به احتمال زیاد به هم بزنید یک موج از فعالیت در میان موش ها پس از یک دوره نسبی قحطی معنی تعامل با مردم را به ادامه.

“موش طراحی شده برای بوی مولکول از هر چیزی که در مواد غذایی مربوط به” بابی Corrigan, یک شهری rodentologist گفت: NBC. “آنها به دنبال کسانی که مولکول های مواد غذایی مانند حرارت به دنبال موشک – و در نهایت شما می دانید که آنها تا پایان که در آن کسانی که مولکول های نشات گرفته.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

علمی ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *