نیویورک فرماندار فقط هشدار داد که coronavirus تعطیلی می توانید از آخرین زمانی که 9 ماه و تا 80 درصد از جمعیت ممکن است ویروس

اندرو کلی/ایسنا

  • فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: گسترده stay-at-home سفارشات برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند تا نه ماه در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران در روز یکشنبه.

  • “این است و نه کوتاه مدت وضعیت,” او گفت:. “این است که یک آخر هفته طولانی. این است که نه یک هفته.”

  • “این در حال رفتن به چهار ماه شش ماه نه ماه” فرماندار گفت.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

فرماندار اندرو کومو گفت: نیروهای جدید باید آماده به صورت گسترده تعطیلی کسب و کار و اقامت در خانه دستور برای ماه گذشته برای مبارزه با افزایش coronavirus موارد است.

“این است و نه کوتاه مدت وضعیت او گفت:” در یکشنبه جلسه توجیهی با خبرنگاران. “این است که یک آخر هفته طولانی. این است که نه یک هفته.”

“آن است که رفتن به چهار ماه شش ماه نه ماه ادامه داشته باشد.

کومو با اشاره به مدل سازی از چین که نشان می دهد که ما عقب بودن قادر به مهار نرخ که در آن ویروس در حال گسترش در نقاط مانند شهر نیویورک است.

“جدول زمانی — هیچ کس نمی تواند به شما بگویم این بستگی دارد که ما چگونه آن را اداره کند — اما 40% تا 80% از جمعیت را باد شدن این ویروس همه ما در حال تلاش برای انجام آهسته و با گسترش” کومو گفت. “اما آن را از آن است که مسری است.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو ارائه سخنرانی در یک کنفرانس خبری در مورد اولین مورد تایید شده از coronavirus در ایالت نیویورک در منهتن شهر نیویورک, شهر نیویورک, در تاریخ 2 مارس سال 2020 است.

بیش از 15000 مورد تأیید در نیویورک

کومو وجود دارد گفت: 15,168 تایید موارد coronavirus و 76 مرگ و میر در ایالت نیویورک از 10,356 در شنبه نزدیک به 50% افزایش می دهد. بیش از 9000 موارد در شهر نیویورک است. برای قرار دادن که در دیدگاه واشنگتن در اوایل hotspot برای coronavirus گزارش شده در مورد 1800 موارد است.

ایالت نیویورک ساخته شده است که با فشار به آزمایش های بیشتر در دسترس برای ساکنان شهر نیویورک باز کردن یک درایو-از طریق تست سایت در استاتن آیلند که کومو گفت می تواند توضیح دهد که افزایش سریع موارد تایید شده.

“آن را به سخت من به حداقل رساندن آن رفتن به خوب” کومو گفت. “فروشگاه های مواد غذایی خواهد شد در ادامه به عملکرد آنها در حال رفتن به, مواد غذایی, حمل و نقل, سیستم عملکرد داروخانه ها در حال رفتن به باز کردن. تمام خدمات ضروری خواهد ماند.”

در حالی که افراد جوان تر هستند کمتر در معرض خطر تبدیل شدن به طور جدی بیمار یا در حال مرگ به عنوان یک نتیجه از انقباض coronavirus کومو تصریح کرد: اهمیت ماندن در خانه و تمرین های اجتماعی فاصله برای کمک به جلوگیری از گسترش.

“من نمی دانم آنچه من میگویم که مردم نمی کنید” کومو گفت. “این است و نه زندگی را به عنوان معمول است.”

کومو پیشنهاد بسته شدن خیابان های شهر به فضای بیشتری را برای مردم

او پیشنهاد بسته شدن برخی از خیابان در شهر نیویورک به ماشین ترافیک اجازه می دهد تا به دونده دوچرخه سواران و دیگر افرادی که در حال تلاش برای ورزش و رسیدن هوای تازه به گسترش از هر یک از دیگر.

“شما باید بسیار کمتر ترافیک در شهر نیویورک به دلیل غیر ضروری کارگران در حال رفتن به کار,” او گفت:. “دریافت خلاق: باز کردن خیابان به کاهش تراکم. شما می خواهید برای رفتن برای پیاده روی ؟ خدا به شما برکت دهد. شما می خواهید برای رفتن برای اجرا ؟ خدا به شما برکت دهد.”

کومو نیز لنت برخی از مشاوره به خانواده های که استفاده نمی شود به cooped در فضاهای کوچک برای مدت زمان طولانی با یکدیگر است.

“در حال حاضر شما همه در همان محل برای 24 ساعت,” او گفت:. “من به تنهایی زندگی می کنند و من حتی اذیت شدن با سگ بودن در یک مکان. بنابراین فکر می کنم که از طریق دلیل است که واقعی است و آن را برای رفتن برای یک دوره از زمان است.”

یک پرستار با یک N95 ماسک.

رومئو Ranoco/ایسنا

‘قیمت سنگ آهن در بازار مشکل فوق العاده’

کومو به نام دولت فدرال به منظور شرکت به تولید ماسک های هواکش و سایر لوازم پزشکی تحت دفاع تولید عمل می کنند.

“دولت فدرال باید ملی پزشکی عرضه کسب. ایالات متحده به سادگی نمی تواند مدیریت آن را” کومو گفت. “به همین دلیل من اعتقاد دارم که دولت فدرال باید بیش از آن که تابع قرارداد و دستیابی به تمام تجهیزات پزشکی که ما نیاز داریم.”

هرگز دست در بهداشت و درمان ، اشتراک توزیعکسب و کار خودی خبرنامه هفتگی در داروسازی, زیست فناوری و بهداشت و درمان.

او گفت که به دلیل متحده در حال رقابت با یکدیگر برای لوازم پزشکی “قیمت سنگ آهن در بازار فوق العاده مشکل است.”

مثلا N95 ماسک که دولت پرداخت شد $0.85 برای, در حال حاضر هزینه تا 7 دلار. در بالا از آن, هواکش در محدوده قیمت از $16,000 به 40 ، 000 $در هر, و, نیویورک, نیاز 30,000 — یک وضعیت کومو به نام “غیر ممکن است.”

“ما می توانید از دست دادن زندگی است که ما می تواند داشته باشد در غیر این صورت نجات داد اگر ما تا به حال تجهیزات مناسب,” او گفت:.

که ایجاد کردن یک نقطه که کومو را در آمریکا در شهر نیویورک, شهردار, بیل د Blasio آورده تا در سی ان ان روز یکشنبه.

“اگر ما نمی تواند بیشتر هواکش در 10 روز آینده مردم می میرند’

“اگر ما نمی تواند بیشتر هواکش در 10 روز آینده مردم خواهد مرد” د Blasio گفت: در سی ان ان. مانند Cuomo, de Blasio خواست رئیس جمهور تهمت به بسیج نظامی برای کمک به نیویورک و استفاده از دفاع تولید اقدام به تولید ابزار لازم مانند هواکش برای بیماران.

“من نمی تواند به اندازه کافی غیر نافذ. اگر رئیس جمهور عمل نمی کند مردم می میرند که زندگی می کردند در غیر این صورت” د Blasio گفت.

و مانند Cuomo, de Blasio تصریح کرد که این بیماری همه گیر خواهد شد و در ادامه به تشدید در ماه های آینده. “مارس در حال رفتن به بدتر از مارس. و من از ترس خواهد بود و بدتر از آوریل” د Blasio گفت: در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” در روز یکشنبه.

که می شود گفت کومو خواست نیویورکی به وحشت نیست.

“وجود ندارد رفتن به هرج و مرج وجود دارد نمی تواند هرج و مرج” کومو گفت. “زندگی در حال رفتن به.”

  • ادامه مطلب:

  • یک درز, ارائه, نشان می دهد که سند ما در بیمارستان ها با استفاده از به آماده شدن برای یک عمده شیوع کروناویروس. آن را تخمین می زند 96 میلیون ما coronavirus موارد و 480,000 مرگ و میر.

  • ما دو سرعت است به منظور توسعه یک coronavirus واکسن و یا درمان. در اینجا نحوه 12 بالا داروسازان در مسابقه برای مقابله با این بیماری همه گیر.

  • ‘ما در حال underprepared:’ مراقبت های فوری و مراکز خودشان در خط مقدم یک بیماری همه گیر اما چند آزمون برای درمان جمعیت در آینده

  • در اینجا است که چرا کارشناسان نگران هستند ما نمی خواهد به اندازه کافی تخت بیمارستان برای رسیدگی به افزایش بیماران مبتلا به کروناویروس

کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im