نیویورک تایمز زیر آتش بیش از op-ed اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به ‘ارسال در نیروهای’نیویورک تایمز ” تصمیم به اجرای یک op-ed از حزب جمهوری خواه و سناتور تام پنبه با عنوان “ارسال در نیروهای نظامی” است رسم انتقاد گسترده از جمله از زمان کارکنان است.

در قطعه پنبه به نام برای استفاده از نیروهای نظامی آمریکا برای سرکوب ناآرامی های مدنی و نشان داد که رئیس جمهور خواهد بود در توجیه انجام این کار در زیر قیام عمل 1807.

“از آن زمان گذشته برای حمایت از اجرای قانون محلی با فدرال قدرت,” او نوشت: روز چهارشنبه.

“یک چیز بالاتر از همه چیز خواهد بازگرداندن نظم به خیابان های ما: قریب به اتفاق نشان می دهد از زور برای متفرق کردن بازداشت و در نهایت جلوگیری از lawbreakers. اما اجرای قانون محلی در برخی از شهرستانها به شدت نیاز به پشتیبان گیری در حالی که توهم سیاستمداران در شهرهای دیگر حاضر به انجام آنچه لازم برای حمایت از حکومت قانون است.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به نام و برای نظم و قانون و تشویق پلیس به استفاده از زور برای سرکوب تظاهرات و ناآرامی در پی جورج فلوید به قتل در بازداشت پلیس مینیاپولیس, بازتوییت پنبه op-ed بعد در روز.

متعدد نیویورک تایمز کارکنان این توییتی که “در حال اجرا از این قرار Black @nytimes کارکنان در معرض خطر” همراه با تصاویری از پنبه قطعه.


جینا Wortham
(@jennydeluxe)

در حال اجرا از این قرار Black @nytimes کارکنان در معرض خطر است. در همبستگی با همکاران من که موافقم. pic.twitter.com/UfkZkE1xvj

3 ژوئن 2020


ساندرا E. گارسیا
(@S_Evangelina)

در حال اجرا از این قرار Black @nytimes کارکنان در معرض خطر است. pic.twitter.com/m0JqPRlpjQ

3 ژوئن 2020


Caity ویور
(@caityweaver)

در حال اجرا این نهاد سیاه @NYTimes کارکنان در معرض خطر است. pic.twitter.com/u3btzGTJzi

3 ژوئن 2020

سابق کارکنان نیز وزن در جمله سابق نیویورک تایمز ویرایشگر و زمان لس آنجلس تایمز سرمقاله صفحه ویرایشگر سول چان سابق تحریریه مدیر NYT, جهانی, Lydia Polgreen, در حال حاضر سر از محتوا در سوراخ کردن رسانه ها و زمان سابق خبرنگار Kendra Pierre-Louis.

سول چان
(@sewellchan)

موضوع: به عنوان یک سابق @nytimes Op-Ed ویرایشگر من تمایلی به وزن در مادر آلما. اما تصمیم به انتشار @SenTomCotton خواستار استقرار نیروهای نظامی برای سرکوب ناآرامی می افتد کوتاه از صدا و روزنامه نگاری در عمل است. pic.twitter.com/SgXSndkq8l

3 ژوئن 2020

Lydia Polgreen
(@lpolgreen)

من صرف برخی از شاد ترین و سازنده ترین سال زندگی من برای نیویورک تایمز. پس از آن با عشق و غم و اندوه است که من می گویم: در حال اجرا این نهاد سیاه @nytimes کارکنان – و بسیاری از دیگران در معرض خطر است. pic.twitter.com/1EIvzgORWj

4 ژوئن 2020

Kendra “دل تنگی من است, ضرب و شتم” Pierre-Louis
(@KendraWrites)

من احتمالا نباید صدای این. اما اولین توییت من رو در مشکل در این زمان بود که موضوع در مورد نقش رسانه ها در تقویت سفید supremacist پیام.

یک ویرایشگر دیدم این موضوع و قرار دادن آن در این مقاله است.

استانداردهای ویرایشگر آن را بخوانید و من تحریم شد.

4 ژوئن 2020

قدیمی, هانا جونز می نویسد که در مورد نژادی و بی عدالتی برای مجله نیویورک تایمز و خالق پولیتزر برنده 1619 پروژه گفت که او “شرمنده” کاغذ تصمیم به انتشار.

“من احتمالا دردسر برای این کار اما به چیزی می گویند غیر اخلاقی خواهد بود. به عنوان یک زن سیاه پوست به عنوان یک روزنامه نگار به عنوان یک آمریکایی واقعا شرمنده هستم که ما زد این” او هنوز توییتی.

ایدا Bae چاه
(@nhannahjones)

من احتمالا دردسر برای این کار اما به چیزی می گویند غیر اخلاقی خواهد بود. به عنوان یک زن سیاه پوست به عنوان یک روزنامه نگار به عنوان یک آمریکایی واقعا شرمنده هستم که ما زد این. https://t.co/lU1KmhH2zH

4 ژوئن 2020

جیمز بنت صفحه تحریریه سردبیر نیویورک تایمز در پاسخ به این واکنش با ارسال توضیحی در زمان تصمیم گیری برای اجرای پنبه قطعه:

“این بار هیئت تحریریه به زور در دفاع از این اعتراضات به عنوان وطن پرست و با انتقاد از استفاده از زور و گفت: امروز پیش از آن که پلیس بیش از حد اغلب در پاسخ با خشونت بیشتر – علیه معترضان و روزنامه نگاران و تماشاگران,” او نوشت.

“به عنوان بخشی از اکتشافات ما از این مسائل بار نظر منتشر کرده است استدلال قوی در حمایت از تظاهرات به طرفداری از تغییر اساسی و انتقاد از سوء استفاده پلیس. بار نظر مدیون آن به خوانندگان ما به آنها نشان می دهد ضد استدلال به خصوص کسانی که ساخته شده توسط مردم در یک موقعیت برای تعیین سیاست. ما درک می کنیم که بسیاری از خوانندگان پیدا سناتور پنبه استدلال دردناک و حتی خطرناک است. ما بر این باورند که یکی از دلایل آن نیاز به نظارت عمومی و بحث است.”

جیمز بنت
(@JBennet)

این بار در هیئت تحریریه به زور در دفاع از این اعتراضات به عنوان وطن پرست و با انتقاد از استفاده از زور و گفت: امروز پیش از آن که پلیس بیش از حد اغلب “پاسخ با خشونت بیشتر — علیه معترضان و روزنامه نگاران و تماشاگران.” https://t.co/XdjnhuAVax

3 ژوئن 2020

“هیچ و هیچ و هیچ و شما ساخته شده است یکی بیش از حد بسیاری از تصمیم گیری های بد و به وضوح باید اجرای این” پاسخ نیویورک تایمز منتقد فیلم Manohla Dargis.

Manohla تاریکی
(@ManohlaDargis)

هیچ و هیچ و هیچ و شما ساخته شده است یکی بیش از حد بسیاری از تصمیم گیری های بد و به وضوح باید اجرای این https://t.co/SV1YrVayP0

4 ژوئن 2020

“من فرستاده شده غیر فاشیستی نظر قطعات به زمان در گذشته اما هیچ شانس بنابراین شاید این فقط انگور ترش” نوشت سناتور برایان Schatz یک دموکرات از هاوایی است.

برایان Schatz
(@brianschatz)

من فرستاده شده غیر فاشیستی نظر قطعات به زمان در گذشته اما هیچ شانس بنابراین شاید این فقط انگور ترش.

4 ژوئن 2020

این اولین بار نیست کاغذ مواجه شده است و واکنش بیش از یک بحث op-ed. در اوایل این سال و خوانندگان و کارکنان صحبت کردن در برابر یک قطعه منتشر شده توسط مقاله نویس برت استفنز که منتقدان گفت: آغوش اصلاح نژاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>