ایالت نیویورک رنج می برد بزرگترین واحد-روز افزایش coronavirus مرگ و میرنیویورک دچار کمترین تک روز افزایش در میزان مرگ و میر از coronavirus فرماندار اندرو کومو گزارش روز سه شنبه حتی به عنوان کسانی که در دولت بودند و هنوز هم تحت دستور به ماندن در خانه.

فرماندار با اشاره به سه روز به طور متوسط از بستری شدن در بیمارستان بود پایین نشان می دهد دولت است “رسیدن به یک فلات در مجموع تعداد بستری شدن در بیمارستان”.

اما نیویورک تلفات همچنان به شدت افزایش یابد. دولت ثبت 5,489 مرگ و میر ناشی از 4,758 یک روز پیش از آن. کسانی که 731 مرگ و میر در روز دوشنبه نشان دهنده بالاترین تک روز افزایش مرگ و میر پس از بحران آغاز شده است.

حداقل 3,544 های مردمی در شهر نیویورک از Covid-19 همانطور که از بعد از ظهر سه شنبه در این شهرستان گزارش یک شکل است که تحت الشعاع آن کشته در حمله تروریستی 9/11 که جان 2,753 مردم در این شهرستان است.

نیویورک دارای بالاترین تعداد موارد هر گونه امور خارجه آمریکا با 138,863 موارد coronavirus در حال حاضر تایید شده است. شهر نیویورک دیده می شود بیشترین تعداد موارد و مرگ و میر در درون دولت با 74,601 موارد است.

کومو گفت: مسئولان امر نگاه به آینده به راه اندازی مجدد اقتصاد اما اشاره کرد که دولت وجود ندارد و در عین حال به دلیل coronavirus مرگ و میر هنوز هم اتفاق می افتد در سرعت بالا.

او افزود که تعیین زمانی که و چگونه به راه اندازی مجدد اقتصاد را در تست به خصوص تست برای تایید اگر مردم coronavirus آنتی بادی در سیستم خود و به احتمال زیاد سیستم ایمنی بدن به ویروس.

فرماندار گفت: نیویورک نیاز به مقیاس آن تست ظرفیت آزمون تعداد زیادی از ساکنان و اعلام کرد دولت به سرمایه گذاری در شرکت های تست کار به گسترش ظرفیت.

او گفت: او را درک سرخوردگی از ساکنان که در حال پرسیدن که اجتماعی فاصله ممکن است به پایان رسیده است.

“این مثل این است که موش خرمای کوهی امریکا روز زندگی می کنند از طریق این عجیب و غریب واقعیت است که ما در” کومو گفت.

اما فرماندار تاکید کرد ساکنان نیاز به ادامه به بیمار به منظور محافظت از خود و عزیزان خود و همسایگان از ابتلا به ویروس.

“من آن را دریافت کند اما این تنها 37 روز” کومو گفت. “رفتار ما تاثیر می گذارد تعدادی از موارد است.”

نیویورک ساکنان دستور داده شده است برای جلوگیری از برگزاری زیادی مجالس ترحیم.

“این اجتماعی فاصله مقررات هستند و نه فقط “لطفا”. آنها قوانین و مقررات” گفت: Cuomo که دو برابر جریمه برای نقض “در خانه ماندن” سفارش دیروز.

“در حال حاضر زمان برای بزرگ مذهبی گردهمایی” کومو گفت. “شما هیچ یک سرویس ساخت این بدتر و آلوده کردن بیشتر مردم است.”

کومو همچنین با اشاره به سال 1918 بیماری همه گیر آنفلوآنزا به اوج خود رسید در نیویورک در مدت شش ماه قتل 30,000 دولت و شهروندان است. “اجتماعی فاصله است کار” کومو گفت. “من می دانم که سخت است اما ما باید در حفظ و انجام آن است.”

روز دوشنبه در شهر نیویورک رسمی هشدار داد که می تواند ایجاد موقت در زمینه دفن در پارک های شهر.

در روز سه شنبه کومو خواست نیویورکی به یاد داشته باشید که هر coronavirus مرگ نشان داده یک انسان که تا به حال یک خانواده است.

“من حدس می زنم یکی می تواند بی حس به اعداد” کومو گفت. “من می توانم به شما بگویم این آخرین چیزی است که من انجام دهید این است که بی حس.”

فرماندار با اشاره عزاداری در دولت تشدید شد که مرگ و میر افزایش می یابد. “درد در حال افزایش است. این غم و اندوه در حال افزایش است” کومو گفت. “چگونه شما می تواند بی حس به هر یک از این من نمی توانم تصور کنید.”

او افزود: “من نمی بینم بی حسی و من فکر نمی کنم نیویورکی دیدن بی حسی.”

کومو گفت که او با افتخار از این کار دولت را در سیستم بهداشت و درمان انجام داده بود برای نجات هر فرد می تواند از مرگ از coronavirus.

“شما نمی توانید صرفه جویی در همه,” کومو گفت. “این ویروس بسیار خوب در آنچه در آن می کند و آن جان افراد آسیب پذیر … ما می تواند به توقف است. سوال این است که آیا شما صرفه جویی در همه شما می توانید ذخیره کنید؟”

او را تحسین کار حرفه ای پزشکی گفت: “آنچه آنها انجام داده اند باور نکردنی است.”

او همچنین تشکر دیگر کارگران ضروری مانند حمل و نقل کارکنان.

“آنها می دانند که آنچه آنها خود را در معرض و آنها هنوز هم آن را انجام دهد” کومو گفت. “خدا آنها را برکت دهد.”

حمل و نقل شهری سازمان که کارگران عمل اتوبوس و قطار مترو در شهر نیویورک در حال حاضر از دست داده و 33 عضو به کوروناویروس.

سازمان های کمک گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>