ایالت نیویورک گزارش بیشتر coronavirus موارد از هر کشوری به جز آمریکا: رویترز شمارش

(رویترز) – ایالت نیویورک در روز شنبه گزارش شده ترین coronavirus موارد در جهان سبقت اسپانیا با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

دولت ایالات متحده است 149,316 موارد گزارش شده در مقایسه با اسپانیا در 146,690. ایتالیا در حال حاضر در مقام سوم با 139,422 موارد گزارش شده در روز چهارشنبه. در مجموع ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 417,000 موارد و 14,100 مرگ و میر با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

ایالات متحده آماده شد این هفته برای چه رسمی به نام “اوج مرگ هفته” از coronavirus و دیدم یک رکورد 1,900 جدید مرگ و میر در روز سه شنبه.

کشورهای اروپایی از جمله سخت ترین ضربه ایتالیا و اسپانیا به دنبال آغاز پیش رو به کاهش اما مستندات خود را coronavirus مربوط به مرگ و میر نرخ نوسان در ابتدا پس از نشان دادن کاهش است.

اسپانیا رسمی coronavirus تلفات انرزی دوباره در روز چهارشنبه اما مقامات می گویند این بیماری همه گیر است که در یک رکود فاز.

ایتالیا تحمیل یک مستند در سراسر کشور در تاریخ 9 مارس به سرعت گسترش ویروس و اسپانیا به دنبال آن در 14 مارس. ایالت نیویورک مورد نیاز همه ساکنان به ماندن در خانه به جز برای کسب و کار ضروری در 20 مارس و در حال حاضر بیش از 94 درصد از آمریکایی ها تحت مشابه سفارشات.

(نوشتن توسط لیزا Shumaker; ویرایش توسط Alistair بل)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>